Arkadaşlar Tüm Android Oyunlarda (ONLİNE HARİÇ) Çalışan Hile Programı ! Sadece girip bir bak :)

Sponsorlu Bağlantılar

-Hokage-

-Hokage-

Üye
Telefon um samsung Galaxy note 2 acaba root zarar veriyomu veriyorsa neye zarar verir soylermisin

telefonun garanti dışı kalır. Telefoonun yazılımına ve donanamına zarar da verebilir. Tamamen kendi iradene kalmış rootlayan binlerce kişi var ama zararını görenlerde var mesela cihazın içinde bi parça vardı addını unuttum o yanabiliyormuş bi yerde okumuştum :D

Invoke

Invoke

Üye
Telefon um samsung Galaxy note 2 acaba root zarar veriyomu veriyorsa neye zarar verir soylermisin

Zarar vermez.

- - - Eklendi - - -

telefonun garanti dışı kalır. Telefoonun yazılımına ve donanamına zarar da verebilir. Tamamen kendi iradene kalmış rootlayan binlerce kişi var ama zararını görenlerde var mesela cihazın içinde bi parça vardı addını unuttum o yanabiliyormuş bi yerde okumuştum :D

Valla, ben ilk defa duydum bir yer yandığını belki şöyledir. Overclock yapar, onu da çok yüksek yapar öyle yanar.
Garanti olayı da şüpheli bence kalmaz. Hiç duymadım garanti kabul etmedi rootlu cihazımı diye. Bazı forumlar da garanti dışı kalır, deniyor, bazıların da yok kalmaz deniyor.

resdess

Üye
Benim makinanın root a ihtiyacı yok bu programı root suz calistirmanin bi yolu yok mu

katil4777

katil4777

Üye
Root temporary bastım ingilizce usb hata izinver dedi yaptım sonra tekrar denedim bişeyler yukleniyor gibiydi ama 2 saat bekledim halla devam ediyodu yardım edersen cok memnun olurum telefon lg galiba 2.2.2

Portagas

Portagas

Üye
:tşk:

nedenyap1

Üye
Game killer kullanın

Mrdice

Üye
Kardeş güzel konuda :) yıl olmuş 2013 sen yeni mi anlatıyosun gamecihı :)

Sakın yanlış anlama bilmeyenler için çok iyi anlatmışın takdir ettim :)

Punsier

Üye
birincisi benim kendi telefonum gingerbread yani 2.3 ve stabil caliaiyor ikincisi telefonu rootlu gosteriyor ama temporary yaparsan temporarye tiklardan telefonu kapatana kadarbtrootlu olur kapatip acinca eski haline doner ucuncusu bazi modlu rootler telefonu fabrika ayarlarina donduruyor oldu mu kardesim ?

Hic bir root telefonu sıfırlamaz

A N D Y

A N D Y

Üye
teşekkür ederim kardes verdiğin rootlama programí sayesinde tabletim habire rest atiyor ve 3 saattir boyle ne yapacagim ben ??

A N D Y

A N D Y

Üye
tablet cin malı nasıl yapcağımı bilmiyorum

Mrdice

Üye
arkadaşım geçmiş olsunda, sonuçta bu tür programlar yüklerken herzaman bir problem çıkabilir bu riske giriyosun yüklerken şimdi burda durupta konu açanı suçlamak yersiz........

M.F.E

Üye
Teşekkürler

egemen1074

egemen1074

Üye
Tablette sorun olurmu?

IsaCanSrn

Üye
teşekkürler

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
eline saglik guzel paylasim

onwake

onwake

Üye
ONLİNE oyunlarda işe yaramıyorsa hile app'ı da bi işe yaramıyordur bence . zaten bunun gibi programlar var. ve birisi çalışmazsa öbürü mutlaka çalışıyor. Örn.. : GameGuard - GameCIH - GameKiller

corus54

corus54

Üye
Rootlamayın beyler neyınıze yetmıyormu içindekıler arkadaş rootladı ekran kılıtlendı servıs 400 TL ekran değişim parası aldı ROOT SONRA ZOOT

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
Bu z4Root kesinlikle telefonu rootlamıyor değil mi ? Benim tel şuan rootlu korkmuyorum da böyle bi şey varsa riske girmeye gerek yok :D
Gerçekten cihazı rootlamıyor değil mi ?

corus54

corus54

Üye
Bak sen tl köküne iniyorsun yani ağacın köküne balta vurmak çoğu uygulama forumdan elde ediliyor birakin arkadaş servisten geldi tl ama kendi cepi root oldu

Üst Alt