Orjinal Roma Geri Dönme

Sponsorlu Bağlantılar

cemal çolak

cemal çolak

Üye
Evet oldu. Teşekkür ederim. Sağolun

yusufayhan1923

yusufayhan1923

Üye
Konu dışı bişi sorabilirmiyim? Telefonum LG P760
LG L9 ROM AOSP Android 5.0.1 Lollipop yükledim ama kamera yoktu içinde sizin fikriniz nedir?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
kamera uygulaması yüklerseniz olur

halittosun

Üye
Telefonunuzu orjinal roma çevirmek için ilk önce LG Mobile Support Tool indirin
LİNK:
1-) Telefonunuzun sürücülerini kurun
LİNK:
2-)Telefonunuzu S/W Upgrade moduna alın (Telefonunuzu kapatın usb kablosunu PC'ye takın fakat telefona takmayın telefonunuzun ses açma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu takın ve bekleyin böyle bir ekran gelince bırakın)

3-)LG Mobile Supportu açın
4-)Ek özelliklere tıklayın
5-)Yükseltme hatası kurtarmaya tıklayın
6-)İşiniz varsa yapın bütün işlemi programımız yapıcak :)
NOT:Custom romdan orjinale çeviriyorsanız telefonunuz soft brick olacaktır korkmayın telefonunuzu kapatın ses kapama+home tuşu+power tuşlarına 5-10 saniye basılı tutun hard format atacaktır ve telefonunuz açılacaktır
NOT 2:telefonunuz Soft brick olmadan açıldığın da bazı işlemler durduruldu diye bir sürü hata verebilir yine Hard format atın bu hataların sebebi androidi sıfırlamamamız yüklü uygulamalar orjinal romla çakışıyor
İşlemimiz bu kadar Güle güle kullanın :)

Konuyu Açtığın İçin Allah Razı Olsun İkidefa Çok İşime Yaradı Bootloader Kıramadım Belki Olur Bir Şans Diye CWM Yüklemeye Çalışınca SECURİTY EROR Verdi Bu Konu Sayesinde Cihazı Normale Çevirebildim.
Konu dışı bişi sorabilirmiyim? Telefonum LG P760
LG L9 ROM AOSP Android 5.0.1 Lollipop yükledim ama kamera yoktu içinde sizin fikriniz nedir?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Vay Arkadaş Millet LOLİPOP Yüklüyor Ben Daha Bootloader Kilitini Kıramadım Allah Belanı Versin LG Firması

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu Açtığın İçin Allah Razı Olsun İkidefa Çok İşime Yaradı Bootloader Kıramadım Belki Olur Bir Şans Diye CWM Yüklemeye Çalışınca SECURİTY EROR Verdi Bu Konu Sayesinde Cihazı Normale Çevirebildim.

Vay Arkadaş Millet LOLİPOP Yüklüyor Ben Daha Bootloader Kilitini Kıramadım Allah Belanı Versin LG Firması
Nasıl bir sorunla karşılaştığını söylersen yardımcı olabilirim

halittosun

Üye
Nasıl bir sorunla karşılaştığını söylersen yardımcı olabilirim
Kardeşim unlockL9 klasörünü c nin içine atıp telefonu Lg modunda pc ye bağlayıp bootloader bat çalıştırınca bootloader kilidini kırmak için ses artırma tuşuna basın yazısı olan siyah ekran üzerine beyaz yazılar gelmiyor telefon direkt yeniden başlıyr ve pin kodu ekranı geliyor Allah Aşkına Bi Yardım Et Ne Olursa Senden Olur

erdo535

erdo535

Üye
gerekten oluyormu bende geri dönmeyi düşünüyorum

halittosun

Üye
Oluyor Kardeş Ben Bir Kaç Kez Dönüş Yapmak Zorunda Kaldım Hepsinde de Sorunsuz Hallettim

erdo535

erdo535

Üye
Tamam o zaman en yakın zamanda geri dönecem teşekkürler :)

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Lg L5 e612 de nasıl olacak orjinal yazılım döndürme ?

muratgndr

Üye
Merhaba, sw upgrade modunda ne kadar sure kaliyor. Ben 15 dakika bekledim hala ayni yazi vardi. Ve yüklendiğini nasıl anlıyoruz.

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
program da gösteriyor

erenuygun

Üye
bende sw upgrade moduna geçiş olmuyor, emergency mod devreye giriyor ve sonra programı açınca bağlantı koptu diyor. çözümü nedir acaba bilen varsa yardım etsin lütfen?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
Bazı modellerde Emergency Mod vardır bildiğim kadarıyla onlarda da bu sistem geçerlidir.
Bağlantı kopma sorununa gelirsek tüm sürücüleri kaldırıp internetten indirmenizi öneririm (Kablonuzun bozuk olmadığını varsayıyorum)

hakfad

Üye
usta linkler ölmüş
arkadaşlar bende her denileni yaptım ama bir sonuç alamadım telefonum d802

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
usta linkler ölmüş
arkadaşlar bende her denileni yaptım ama bir sonuç alamadım telefonum d802
linklerde bir sıkıntı yok
cihazınızı Download Mode'una alın ve bu yöntemi deneyin işe yarayacağını düşünüyorum

hakfad

Üye
Usta hiç bir sey degismedi pc de ki programlari ayarliyorum imei seri no modeli yaziyorum ondan sonra internet yerine geciyorum ondan sonra kaliyor herhangi bir ilerleme olmuyor 3 4 saat bekledim

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
LG Firmware'den orjinal romu manuel olarak indir ardından bu videodakileri yap
LG Optimus L9 P760 - 4.0.4 Sürüme geri düşürme - MaxiCep
Not: Senin telefonun G2 olduğu için ilk seçenek CDMA kalıcak ikinci seçeneğin ise DIAG olucak Eğer telefonunu kökten sıfırlayıp kurmak istersen CSE Flash'a tıkla ya da sadece Rom atıcaksan Normal Flash'a tıkla ve ardından Hard Format at

Üst Alt