OnePlus 7T Unbrick Tool


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Öncelikle bu konuda yer alan uygulamayı kullanırken ortaya çıkabilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. Bu konuda sizlere oneplus 7t unbrick tool aracını tanıtacağım. Bu araç sayesinde sizde brick olmuş yani tuğlaya dönmüş tepki vermeyen cihazınızı geri hayata döndürebilirsiniz. Vereceğim dosya sadece OnePlus 7T içindir diğer cihazlarda denemeyiniz. Eğer Çin yazılımı yüklü veya Hindistan yazılımı yüklü bir OnePlus 7T kullanıyorsanız yine bu aracı kullanarak telefonunuzu Global sürüme döndürebilirsiniz.

OnePlus 7T Unbrick Tool indirmek için tıklayın.

Öncelikle telefonunuzu tamamen kapatın. Sonrasında ses açma ve ses kısma tuşlarına aynı anda bir süre basılı tutun ve telefonunuzu bu şekilde bilgisayara kablo yardımıyla bağlayın. İndirmiş olduğunuz klasörün içerisinde yer alan MsmDownloadTool V4.0.exe uygulamasını çalıştırın. Aşağıdaki gibi işaretlediğim yerlerden önce target kısmına tıklayın ve "O2" yazanı seçin sonrasında "Enum" butonuna basın. Ardından start butonuna ( sağ üstte ) basarak yazılımın yüklenmesini bekleyin. Yüklemenin ardından telefon otomatik olarak yeniden başlayacak ve birkaç dakika içerisinde açılacaktır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Eğer cihazınızı uygulama içerisinde göremiyorsanız driver dosyalarının yüklü olduğundan emin olun. Halen görünmüyorsa cihazı EDL moduna almamışsınız demektir. Kendim bizzat deneyip kullandım ve herhangi bir sorun olmadan downgrade ( sürüm düşürme ) işlemi yaptım. Normal şartlarda 7 ve 7T serisinde sürüm düşürmenin önünü kapatmış firma ve düşürmenizi engelliyor fakat bu tool ile sürüm düşürme yapılabiliyor. Bu unbrick tool ile OOS 10.0.4 Global ROM yazılımını yüklemiş oluyorsunuz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: burak364, TheNightMare. ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt