Orjinal Roma Geri Dönme

Sponsorlu Bağlantılar

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal Roma Geri Dönme
Telefonunuzu orjinal roma çevirmek için ilk önce LG Mobile Support Tool indirin
LİNK:
1-) Telefonunuzun sürücülerini kurun
LİNK:
2-)Telefonunuzu S/W Upgrade moduna alın (Telefonunuzu kapatın usb kablosunu PC'ye takın fakat telefona takmayın telefonunuzun ses açma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu takın ve bekleyin böyle bir ekran gelince bırakın)

3-)LG Mobile Supportu açın
4-)Ek özelliklere tıklayın
5-)Yükseltme hatası kurtarmaya tıklayın
6-)İşiniz varsa yapın bütün işlemi programımız yapıcak :)
NOT:Custom romdan orjinale çeviriyorsanız telefonunuz soft brick olacaktır korkmayın telefonunuzu kapatın ses kapama+home tuşu+power tuşlarına 5-10 saniye basılı tutun hard format atacaktır ve telefonunuz açılacaktır
NOT 2:telefonunuz Soft brick olmadan açıldığın da bazı işlemler durduruldu diye bir sürü hata verebilir yine Hard format atın bu hataların sebebi androidi sıfırlamamamız yüklü uygulamalar orjinal romla çakışıyor
İşlemimiz bu kadar Güle güle kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: muratmahir, skylinegti, AlexsandroZ ve 3 diğerleri

By.zKn

By.zKn

Üye
Bende bunu arıyodum teşekkürleer

JuSttWattCh

Üye
Kardeş ALLAH senden razı olsun.Kaç siteye konu actıgımı bi bilsen tel LG yazısında kalıyordu.Yabancı forumlarda bile bu kadar basit ve çalışan bi açıklama bulamamıştım.Rom dahi denedim olmadı.Sadece telefona bi font yükledim kendi reset attı ve tel gitti.Senin dediklerini yaptım sıfır fabrikasyona döndü.Sana ne kadar teşekkür etsem az.

ALLAH senden bin kere razı olsun..Cok ama cok tesekkür ederimm kardeşim Rabbim de sana her işinde kolaylık versin İnşallah..

Aynı durumda kalanlar sadece senin verdigin linktekileri indirip kursunlar LG mobil support içinde yazılım yükseltmeyi açsınlar model ve seri no yazıp işleme baslasınlar bende o S/W ekranı acılmadı ama sadece download mod yazıyordu yınede dvm ettim 3 defa yükleme yaptı tel sürekli usb ile baglı kaldı sonra oto reset attı ve android yüklendi dil falan kısmı gelince usb cıkardım..,

Bende 2 saat sürdü işlem ama olsun 2 gün ugrastım valla şimdi sıfır oldu telim on numara..

Kardeşim cok ama cok tesekkürler Rabbim hayatın boyunca kolaylık versin..Kendine iyi bak...

• Beğen
Tepkiler: albayceyhun ve hsyncmptr
hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ALLAH senden razı olsun.Kaç siteye konu actıgımı bi bilsen tel LG yazısında kalıyordu.Yabancı forumlarda bile bu kadar basit ve çalışan bi açıklama bulamamıştım.Rom dahi denedim olmadı.Sadece telefona bi font yükledim kendi reset attı ve tel gitti.Senin dediklerini yaptım sıfır fabrikasyona döndü.Sana ne kadar teşekkür etsem az.

ALLAH senden bin kere razı olsun..Cok ama cok tesekkür ederimm kardeşim Rabbim de sana her işinde kolaylık versin İnşallah..

Aynı durumda kalanlar sadece senin verdigin linktekileri indirip kursunlar LG mobil support içinde yazılım yükseltmeyi açsınlar model ve seri no yazıp işleme baslasınlar bende o S/W ekranı acılmadı ama sadece download mod yazıyordu yınede dvm ettim 3 defa yükleme yaptı tel sürekli usb ile baglı kaldı sonra oto reset attı ve android yüklendi dil falan kısmı gelince usb cıkardım..,

Bende 2 saat sürdü işlem ama olsun 2 gün ugrastım valla şimdi sıfır oldu telim on numara..

Kardeşim cok ama cok tesekkürler Rabbim hayatın boyunca kolaylık versin..Kendine iyi bak...
rica ederim sende kendine iyi bak Rabbim sanada hayatın boyunca kolaylık versin :)

• Beğen
Tepkiler: JuSttWattCh
mami944

mami944

Üye
Saolasın on numara anlatmışsın telefonu satıcam yakında geri nasıl dönüceğimi arıyordum teşekkürler ....

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)

mami944

mami944

Üye
Yaptım oldu işte bu tekrar teşekkürler şimdi eski sevdiğim vazgeçemediğim nokia kulanıyorum...

thewampire

Üye
arkadaşlar program telefonu gördü yükseltme hatası kurtarmaya tıkladım ve böyle bir yazı çıktı

nasıl düzeltebilirim
NOT:bu arada telefon almanyadan geldi ve imei atıldı.ondan olabilirmi?Eğer ondansa nasıl çözebilirim

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
telefonu açıkken mi bağlıyorsunuz ?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
bende parantez gözükmüyor :hmmm dediğin gibi imei atıldığından dolayı olabilir kdz programıyla dönebilirsin fakat ben yapamadığım için konusunu açamadım yada telefonuna cwm yükleyerek stock rom atabilirsin

skylinegti

skylinegti

Üye
Kardeşim ALLAH c.c. senden razı olsun sorunsuz olarak orjinal roma döndüm.
Bu arada belirtmemişsin ben söyliyeyim bu işlemleri yaparken telefonun bataryası takılı olması lazım.
Lg Mobile Support Tool programında seri numarası ve model numarasını girmeyin sadece İMEİ yazın yeter.
Ayrıca bu yöntem clockworkmodu,custom romu ve rootu siliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hsyncmptr

adamslast

Üye
Bu uygulamayı LG G2 telefonda da yapabilirmiyiz. LG G2 de hard reset için home tuşu Yok, diğer iki tuşa basmak yeterli mi?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
yapabilirsiniz
Hard reset için bu videoyu izleyin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

druncard

Üye
peki bunu yaptıktan sonra ota dan güncelleme alabilicekmiyim

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
evet

yusufayhan1923

yusufayhan1923

Üye
Çok teşekkürler bütün sorunu çözdü sizi tüm kalbimle tebirk ediyorum harikasınız

• Beğen
Tepkiler: hsyncmptr
cemal çolak

cemal çolak

Üye
Arkadaşlar ben tüm anlatılanları yaptım. 1600 küsür mb indirdi. Fakat program kendiliğinden kapandı bi yükleme yapmadı. Telefonda firmware update ekranında kaldı yardımcı olur musunuz.

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
LG Firmware'den orjinal romu manuel olarak indir ardından bu videodakileri yap
LG Optimus L9 P760 - 4.0.4 Sürüme geri düşürme - MaxiCep
Not: Senin telefonun G2 olduğu için ilk seçenek CDMA kalıcak ikinci seçeneğin ise DIAG olucak Eğer telefonunu kökten sıfırlayıp kurmak istersen CSE Flash'a tıkla ya da sadece Rom atıcaksan Normal Flash'a tıkla ve ardından Hard Format at

• Beğen
Tepkiler: cemal çolak

Üst Alt