optimus black rom yardımmm!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sekolii1841

sekolii1841

Üye
    Konu Sahibi
optimus black rom yardımmm!!
arkadaşlarr şu anda telefonumda v30b fransa romu yüklü v20d 2.3.4 gingerbreade dönmek istedim ve kdz yükleyiciyle telefon hata verdi mecburen tekrar fransa romuna geri döndüm şimdi v20d yi kdz yükleyiciyle nasıl yükleyebilirim sanırım versiyon düşürmeme engel oluyo telefon... ve resmi romlardan hangisini önerirsiniz sizce ics mi kalsın yoksa gingerbreade dönmelimiyim çünkü oyunlarda kasma menülerde kasma sorunu yaşıyorum yardımcı olursanız çok memnun kalıcam:)

technoshark

technoshark

Üye
Aynen, Dönüş yaparken sorun çıkartıyor. 20D değilde farklı bir versiyona ilk olarak geçiş yap, daha sonrasında 20D ye dönüş yapmayı denersin

sekolii1841

sekolii1841

Üye
    Konu Sahibi
tmm hocam sorun kalktı 20d ye geçiş yaptım da sft ile ics ye göre performans çok iyi fakat rootlanmaması problem

• Beğen
Tepkiler: technoshark
enver_techno

enver_techno

Üye
İmzamda iki Rom'un orjinal Türkiye dosyaları bulunmaktadır. İstediğin zaman indir,yükle :oke:

• Beğen
sekolii1841

sekolii1841

Üye
    Konu Sahibi
hocam optimus black te ics problem biraz ya kasıyo oyun performansı çok iyi değil.20 d ye geçtim gereksiz 10 larca uygulama gömülü bi sileyim dedim silemedim rootlayamadım. arada derede kaldım:)

aliefe1907

Üye
burdan unlockroot programını indir kur pc'ye.. tlfonun hata ayıklama modu açık olsun,usb tak 1 dk da root et... ben kullanmadım ama izs rom iyi diyorlar... istersen rom olarak deneyebilirsin

• Beğen
sekolii1841

sekolii1841

Üye
    Konu Sahibi
unlock root 2.3.4 gingerbread de sorun çıkarıyo custom rom hiç denemedim .

aliefe1907

Üye
Unlockroot 2.3.4 versiyon olarak bilmiyorum ama kendi pc'mde yüklü versiyonda şuana kadar sorun yaşamadım.. Huexx'in Zeus romunu kullanmıştım ve memnundum şahsen,ics çıkınca Singapur v30c yükledim bende.. ama Huexx'in İZS romu da iyiymiş,bende yarın deneyeceğim..

sekolii1841

sekolii1841

Üye
    Konu Sahibi
bu tavisiyene uydum sea v30c yükledim gayet iyi geldi bana şu anlık takılma vb yok oyun performansıda iyi menü geçişleri falan denedğim türk ve fransa romlarına göre baya iyi

• Beğen
technoshark

technoshark

Üye
O kadar rom yükledim en güzel şarj ve hız bakımından IZS gözüme girdi :) fakat singapur romuda fena sayılmazdı düşündüm de :) Lakin yine araştırmalarım sonucunda çoğu Optimus Black Kullanıcısının 2.3.4, 2.3.7 vb. custom cyanogenmod kullandığını tespit ettim :)

sekolii1841

sekolii1841

Üye
    Konu Sahibi
hocam izs v0 son sürümmü yada hangi sürümleri var senin tavsiye edebilceğin varmı bu ara hergün rom değiştiriyorumda:)

aliefe1907

Üye
Valla dün izs rom yükledim ,ilk gün izlenimim singapur v30c daha iyiydi... mb yüksek kaliteli oyunları denemedim henüz , facebookta da oynadığım candy crash saga yükledim kasmaya başladı, v30c de öyle bişey yoktu, hatta brothers in army de oynamıştım kasma yoktu.. huexx in alarm programı zaten facia,alarm sesini değistiremiyorum ( alarm kullanıyorum her sabah lazım)

sekolii1841

sekolii1841

Üye
    Konu Sahibi
anladım ics ler içinde singapur v30c gerçekten kendini belli ediyo hocam en iyisi diyebilirim denediklerim içinde custom rom hiç denemedim en iyisi hangisidir diye merk ediyorum acaba singapur romundan performans görsel farkı olurmu ?

aliefe1907

Üye
Custom rom önermiyorum,ne kadar stabil ve hızlı da olsa bir süre sonra şişiyor... bizim telefon için kullandığım custom romlardan sadece zeus 6.3.9'i uzun süre kullandım... orjinal romlardan ise hem lg p970 hem de lg e730 da singapur romlarını kullanıyorum... iki telefondaki romardan da memnunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt