Lg Optimus Me P350 Genel Konu

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Byler konuyu hortlatmış gibi olabilirim ama acil yardıma ihtiyacım var.sorunum Wifi.Wifiye bağlamdığımda 3 dk kadar kullanabiliyorum ama daha sonra bağlantı yok hatası geliyor.kapatıp açtığımda tekrardan 3 dk kullanıp tekrar ağlantı gidiyor ne yapabilirim eskiden böyle problemim yoktu.Cyanogenden normale döndüm böyle oldu.

Bendede öyle bir sorun vardı.Xda dan bir kernel yükledim.Düzeldi.Sanada öyle yapmanı tavsiye ediyorum.

alaStar

alaStar

Üye
Konu güzel olmuş eline sağlık kardeş:alkis:

avunduk

Üye
Android versiyonunun yükseltilmesi için LG'ye çağrı niteliğinde imza kampanyası adresi aşağıdadır. Katılalım arkadaşlar, aynı donanımla 2.2'den üst versiyon android yazılım çalıştıran telefonlar var. Biz de isterük :)

vg1832

Üye
Bendede öyle bir sorun vardı.Xda dan bir kernel yükledim.Düzeldi.Sanada öyle yapmanı tavsiye ediyorum.

Hocam kurtarma ekranını yaparken bir şeyi eksik yaptım heralde. Şimdi teleofnu her açışımda fastboot açılıyor ama hiçbirşey olmuyor. Fastboot udc_start() yazıyor. USB bağlayınca suspend reset portchange yazıyor. Romu flashlayabilirim ancak flash şeklinde dosyası yok yardım lütfen...

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Hocam kurtarma ekranını yaparken bir şeyi eksik yaptım heralde. Şimdi teleofnu her açışımda fastboot açılıyor ama hiçbirşey olmuyor. Fastboot udc_start() yazıyor. USB bağlayınca suspend reset portchange yazıyor. Romu flashlayabilirim ancak flash şeklinde dosyası yok yardım lütfen...

Hocam doğru kurmuş olmalısınız.Telefonunuzu tamamen kapatın.Ses kısma,açma ve kapama tuşlarına basılı tutun.Recovery menu gelcektir

- - - Eklendi - - -

Linkler kontrol edildi.
Team pecan kernel kurulum eklendi.

demeli

Üye
peki bu kerneli yüklemek için illa tkrardan cm 7.2 mi kurmalıyım yoksa orjinal haline de kurabilirmiyim ?

hsngrl44

Üye
hocam fastboot ekranı otomatik geliyor nasıl çıkarım aynı sorun bende de var rom atmaya çalıştım emülatorden kodları girdim açılırken fastboot ekranı geldi

- - - Eklendi - - -

acil yardım ederseniz sevinirim

- - - Eklendi - - -

aynı sorun bende de olustu fastboot ekranından çıkamıyorum acemiyim yardımcı olursanız sevinirim

'Enver'

'Enver'

Üye
Ellerine sağlık hocam. Yarın deneyeceğim, sorun çıkarmaz inşallah. :oke:

'Enver'

'Enver'

Üye
Bütün dediklerinizi yaptım ama hiçbir değişme olmadı. Hata falan da vermedi. CYANOGEN MOD 7.2'yi kurdum. Fabrika ayarlarına döndü. Android sürümü 2.2.2 gözüküyor. Yazılım sürümü v10b.

v10c'ye mi dönmem gerekiyor?

demeli

Üye
Verdiğiniz kernel dahil bir çok kerneli denedim fakat hala wifi bağlantım çok uzun sürmüyor.Süre biraz uzasada belli bi süre sonra kapa aç yapmam gerekiyor.Ayrıyetten cm ye dönünce sürekli wifi açarken yada bi program açarken kernel panic hatası alıyorum.tüm kernellerde panic hatası aldım. ne yapabilirim ?

lesgerilo54

Üye
Kardeşim Buna Bakarmısın Hata Veriyor .
Kardeşim Dedigin Gibi 2 Dosyayıda Atıyorum Ama Hata Vriyor Terminal Emulatorde .

Bunları Kabul Ediyor.$ su# mount -o remount,rw -t yaffs2 /dev/block/mtdblock1 /systemSıkıntı Bunlarda Bunları Kabul Etmiyor# cat /sdcard/flash_image > /system/bin/flash_image# chmod 755 /system/bin/flash_image# syncSondaki 2 Tanesini Yazınca Bu Hatayı alıyorum.chmod : No such File or directory755: No such file or directory/system/bin/flash_image: no such directory4 üncü sycn yi girdigimde bunu veriyor sycn: not found

lesgerilo54

Üye
Kardeşim Lütfen Yardım Et Ya . Root Atmam Lazım .
Birde Beyler P350 Radio Apksı Olmayanlar Bana mesaj atsın Ben Ona türkiyenin v10g Yazılımını Veriyim içinde Radio Var .

lesgerilo54

Üye
Beyler Cyanogen Modu Yükledim Süper bişey .
Kardeşim kodlarında Yanlışlıklar var onları Düzelt .
Birde Bu cyanogeni kaldrmak istersek telefonu orjinal ayarlarına dondurmek istersek nasıl yapıcaz kanka .d telefon sonsuza dek böyle duramaz garanti almaz .d

lesgerilo54

Üye
Cyanogen modu 7.2 kaldırmak isteyenler bana ulaşsın telefonu orjinal haline donduruyoruz ve radiolu halinde . Gerçekten basit Ve kolay . Birde kodlarda yanlışlık var Düzeltmelisin .
NOT : hERKEZE CYANOGEN MOD 10.1 İ TAVSİYE EDİYORUM MUTLAKA YÜKLEYİN ŞUANKİ SÜRÜMÜM 10.1

lesgerilo54

Üye
Ya kardeşim Yükledikde Wifi driverini nasıl güncelleriz bir sure sonra telefonun wifi ve bluetoohtu açılmadı wifiye tıklıyorum açılıyor diyor daha sonra hata diyor

serkana60

Üye
kardeş bende verdiğin ikinci kodu yazdığımda flash_image : not found diye bir hata verdi ne yapmalıyım ?

şimdiden teşekkürler :oke:

LgP350

Üye
seskısma+aramatuşu+kapatma tuşu telefonu fabrika ayarlarına döndürdü?

berkay030

Üye
böyle bir dosya yada dizin yok diyor halbuki attım

Üst Alt