OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haqqus

haqqus

Üye
opda artık sertf. vermiyo ben bi ay dan fazla oldu bekledim ama umudumu kesdim benm cihaz icin phnt yontemi var ama bi defa gocdu cihaz ana kart deişdi simdi denemeye korkuyorum isin acıgı

elanurkizim

Üye
imei verdigimdikten sonra surekli sebeke gidiyor telde daha once boyle sorun yok tu

hunter44

hunter44

Üye
teşekkürler

gkhn321

Üye
kaldrin artk su konuyu beyler adamlar kaldirdi yaklasik 3 aydir sertifika bekliorm hala gelmedi bos o site

55lim

Üye
nokia E6-00 kullanıcıyım:) ile sertifikamı bir gün içerisinde aldım ama hangi program kullandıysam yapamadım:)yani araştırmadığım program kalmadı.... sertifika almakla iş bitmiyor arkadaşlar...
freesigned programını öneririm ben kullandım çok orjinal telefonla girdim link veremyorum fresigned yaz araştır bulursun eminim

JoGa

Üye
arkdaşlar 3 gündr bekliyorum hala sertifika falan yok..

mcmgrant

Üye
anlatılanların hepsini eksiksiz yaptım
cey(k) dosyasını indirebiliyorum
cer file tıkladığımda yine cey(k) dosyasını indiriyor
yardımcı olabilecek önerisi olan varsa cevaplarınızı bekliyorum

benjomurat

benjomurat

Üye
Hocam ben opda da işemleri yaptım fakat olmadı. Cer ve e basıyorum beni bağış sayfasına yönlendiriyor. Ve resimdeki signing linkide gelmedi. 1 hafta oldu ne yapmalıyım ?

efooooo

efooooo

Üye
al benden de o kadar 20 gundur benı bagıs sayfasına yonlendırıyor . ne yapmamız lazımm

baba75

Üye
paylaşım için saolda nerde yazıyı nasıl yapacağımı bulamadım

ozkandzgrn

Üye
OPDA sertifika filan vermiyo 5 gün oldu hala tık yok !!!

kadir olgun

Üye
sertifika alabilen varsa indirdiklerini upload edip bi başlıkta yayınlasa ya çok makbule geçerdi.tlfnunu hackleyemeyenler de nasiplenirdi hani

koreli94

koreli94

Üye
arkadaşlar bu sistemde imei numarasını vermek sakıncalı değilmi?

koreli94

koreli94

Üye
her yol sakat farketmiyo! En iyisi olan ile yetinmek :))

dede147

dede147

Üye
benim 3 hafta oldu sertifika falan verdiği yok

TEZCAN35

Üye
OPTA dan sertifika almak artık eskisi gibi ücretsiz degil ben siparis verdim 4 dolar diyo. ne yapmak lazım bilgisi olan varmı.

brkdwrm

Üye
bna sertifika gelmedi bi turlu ya hala kırmızı |-)

gkns

Üye
4 günden beri opdadan cer bekliyorum bi türlü gelmedi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt