OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xErKaNx

Üye
vermiş olduğun site linkine tıklayınca geçersiz site uyarısı alıyorum

hancock12345

Üye
konu çöp .... Hiçbiri işe yaramıyo

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
1 ay oldu halen vermiyor sertifika en iyisi hacklemek....

jeki01

jeki01

Üye
ben daha önce 5 telefona aldım, sorunsuz en fazla 6 saat bekledim. Ama şimdik 3 gün oldu sertifika vermiyor site.
Başka bir alternatif var mı acaba?

by_sivaslı

Üye
eLİNE sAGLIK

tusuemre

Üye
ımeı error dedı yapamıyorum neden olabılır ?

diaablo

diaablo

Üye
arkadaşlar site sertifika vermeyi durdurduk diye açıklama yapmış ne yapıcaz başka bir yol var mı acaba ?

EMİN FB

Üye
bu siteden sertifika verilmiyor galiba 1 haftadır bekliyorum hala yapılacak

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
arkadaşlar bi sorum var. ben bu opda dan uyelık aldım gırısını yaptım imei aldım falan beklemekteydım. sızın dedıgınız 3 gunu gectı. bugun profılımı acıp sonucu ogrenmek ıcın actım fakat kullanıcı adı yanlıs veya sıfre yanlıs yazıyo. zaten tarayıcım kayıt edıyordu ve ben her gun gırıs yapıyordm kontrol için. sizce ne olmuş olabilir? vermiş midir sertifikayı?

rockmanxxxxx

Üye
bence bu konuyu çöp e taşımaları gerekir boşuna insanları 1 hafta bekletip elleri boş gönderiyorlar hiç bakmasınlar bu konuya daha iyi..

wer50ni

Üye
kardeş 3 gün oldu daha çıkmadı

Spectator777

Spectator777

Üye
bende olmadi yaaa boyle geldi:::::

taha394

taha394

Üye
admin arkadaşlar rica ediorum bu konuyu kapatın ve üstte tutmayın bışu bşuna vakit kaybı oluyor yeni girenlere yeni yöntem bulunn

wer50ni

Üye
sertifika vermiyor

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
bu konunun burda durmasındaki amaç ne anlamıyorum adamlar yeni yöntem üzerinde çalışıyorlar zaten, yeni yöntem çıkınca tekrar opdaya yönlendirirsiniz, bu siteyi konu ediceğinize Hellox2 nin web sitesine yönlendirin milleti 5 dolara hellox alsınlar kesin hack olsun..

rumuzozi

Üye
helloox2 71.004 ver 6700 slide da çalışmıyor.

gkcll

gkcll

Üye
arkadaşlar sertifika ba vurusu yaptım 10 gündür vermiyor neden bu kadar bekliyor cevap verirmisiniz

COESTO

COESTO

Üye
Saol

sebo00000

Üye
nerdeyse bir ay oldu hala ürün oluşturulmakta diyor.

crackerteam

Üye
nokia E6-00 kullanıcıyım:) ile sertifikamı bir gün içerisinde aldım ama hangi program kullandıysam yapamadım:)

yani araştırmadığım program kalmadı.... sertifika almakla iş bitmiyor arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt