OnePlus 5 Kullanıcı Kulübü | Ana Konu | İnceleme | Teknik Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yüz tanıma varmı
Yüz tanıma kapalı beta rom üzerinde test ediliyor. Open Beta yazılımında yüz tanıma şuanda yok. Önümüzdeki ay open beta 2 veya open beta 3 güncellemesinde yüz tanımayı eklemelerini bekliyoruz.

Hasstiger

Üye
Hadi inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
zemmer

zemmer

Üye
Merhaba, bu güncelleme OTA dan verilecek mi, benim cihazımda TWRP yüklü. Recovery ekranı nasıl geliyor, tuş kombinasyonu ile yapınca TWRP Ekranı geliyor.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Oneplus 5'e open Beta 1'i yükledim ve şu an için bir sıkıntı yok. Yalnız şunu söylemeliyim ben Xperia klavye kullanıyordum ama Oreo destekli APK olmadığı için yüklenmiyor. Bunun gibi kullandığınız farklı uygulamalar varsa yüklemeden önce kontrol etmenizi öneririm.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Merhaba, bu güncelleme OTA dan verilecek mi, benim cihazımda TWRP yüklü. Recovery ekranı nasıl geliyor, tuş kombinasyonu ile yapınca TWRP Ekranı geliyor.
Hocam ota dan gelmiyor open beta. Kendiniz linki indirip yuklemeniz gerekiyor. Chinese TWRP var farklı sürüm onunla open beta stock romu yükleniyor akşam hatirlatirsaniz 7-8 gibi özelden veya buradan link atıp yardımcı olayım
Şuan sizde yüklü olan twrp ile yuklenmeyebilir

• Beğen
Tepkiler: zemmer

06 girdap 66

Üye
OnePlus 5 Oreo Open Beta 1 yüklemek için twrp

• Beğen
zemmer

zemmer

Üye
Hocam ota dan gelmiyor open beta. Kendiniz linki indirip yuklemeniz gerekiyor. Chinese TWRP var farklı sürüm onunla open beta stock romu yükleniyor akşam hatirlatirsaniz 7-8 gibi özelden veya buradan link atıp yardımcı olayım
Şuan sizde yüklü olan twrp ile yuklenmeyebilir

Çok teşekkürler buğra hocam,mesajınızı 23 00 doğru gördüm,çok geç oldu.ben bu güncellemenin kararlı olanını OTA dan verirlerse bekleyebilirim.mesajıma yanıt vermeniz çok sevindirici tekrar teşekkürler.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler buğra hocam,mesajınızı 23 00 doğru gördüm,çok geç oldu.ben bu güncellemenin kararlı olanını OTA dan verirlerse bekleyebilirim.mesajıma yanıt vermeniz çok sevindirici tekrar teşekkürler.
Kararlı sürüm OTA üzerinden ocak ayında dağıtılacak.

• Beğen

06 girdap 66

Üye
Oneplus 5'e open Beta 1'i yükledim ve şu an için bir sıkıntı yok. Yalnız şunu söylemeliyim ben Xperia klavye kullanıyordum ama Oreo destekli APK olmadığı için yüklenmiyor. Bunun gibi kullandığınız farklı uygulamalar varsa yüklemeden önce kontrol etmenizi öneririm.
Xperia klavye zip versiyonunu yüklersen aktif oluyor ben denedim oluyor

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Xperia klavye zip versiyonunu yüklersen aktif oluyor ben denedim oluyor

Şunu buldum direk yükleniyor ama iki sürüm eski

• Beğen
Tepkiler: Ebu Muhammed ve Buğra

06 girdap 66

Üye
yeni sürümünü bakmadım ama herhangi bir hata vermedi
bunu denemedim istersen bir bak

Son düzenleme:

06 girdap 66

Üye
oreo 8 kapalı beta 3 yükledim herhengi bir sorun yok stabil yüklemek isteyen olursa
link veriyorum

• Beğen

Hasstiger

Üye
oreo 8 kapalı beta 3 yükledim herhengi bir sorun yok stabil yüklemek isteyen olursa
link veriyorum
Kardeşim Pil performansı nasıl.bi de bu oreoyu önceden yüklememizin bi avantajı oluyor mu.

06 girdap 66

Üye
Kardeşim Pil performansı nasıl.bi de bu oreoyu önceden yüklememizin bi avantajı oluyor mu.
Avantaj olarak yeniliklerden faydalanırsın
Pil olayı kullanımına baglı ama ben memnun kaldım
Belkide sen memnun kalmazsın

Hasstiger

Üye
Avantaj olarak yeniliklerden faydalanırsın
Pil olayı kullanımına baglı ama ben memnun kaldım
Belkide sen memnun kalmazsın

Oreodan mı bu resim. Ekran süresi gayet iyi. Şu saati nasıl ortaya aldın bi de senin yazılar farklı gözüküyor nasıl yaptın.oreonun özelliğiyse hemen yükliym güzel gözüküyor :D

06 girdap 66

Üye
bütün özellikler kendiliginden geliyor :) :)

• Beğen

Üst Alt