OnePlus 5 Kullanıcı Kulübü | Ana Konu | İnceleme | Teknik Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
5T geliyor o da hiç fena değil hatta çok iyi v30'la iyi karşılaştırılır ama yine ucuzluğundan dolayı Oneplus 5'e kalıyoruz bu telefonu en kısa zamanda düşünüyorum Oneplus 6 nasıl olacak acaba, belki ucuz yollu bi su ve toz dayanıklılığı getirilir
5 kullanıcıların ilgisini pek çekmedi o cihaz. Bizden farkı çerçevesiz ekran | belki 20+16 yerine 20+20 çift kamera | arkada parmak izi ( hiç sevmem )
kasa yapısı aynı arkadan oneplus 5 ile aynı olacak parmak izi ekleyecekler.
Onu bekle bunu bekle yaparsak hiç cihaz alamayız :)

technogamer2345

Üye
Haklısınız zaten bekleme gibi bi derdim yok ben cihaz beklemiyorum 5'i en kısa zamanda almak istiyorum ama müsait vakit henüz yok o süre zarfında da böyle yenileri çıkıyor işte 2018 yarılarına doğruda 6 çıkar kesin..

06 girdap 66

Üye
Biraz degişiklik yaptım iyi bildiğiniz bir launcher varmı

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

technogamer2345

Üye
Microsoft launcher cok iyi olmus

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

06 girdap 66

Üye
teşekkürler akif bir deneyim
ayrıca çoklu rom kurmak isteyen olursa
ama telefon şifresini açmanız gerekiyor denemek isteyen olursa ben denedim oluyor

• Beğen
Tepkiler: Buğra

technogamer2345

Üye
dual boot gibi mi harika olabilir aslinda

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

technogamer2345

Üye
Hocam bu telefon arızalansa şarj soketi bozulur pilin ömrü biter filan napacaksın böyle bi durumda?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Hocam bu telefon arızalansa şarj soketi bozulur pilin ömrü biter filan napacaksın böyle bi durumda?
Evo garantili benim cihaz. Garantiye göndereceğim başka ne yapacağım :D
Kolay kolay bozulacak cihazlar değil bunlar :) tabi teknoloji şans işi ve birde kullanan kişinin durumuna bağlı

technogamer2345

Üye
Hocam çok dikkatli kullanırımda insanların çin malı cihaz gerçeğini gelipte yüzüme vurmalarını istemem

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Hocam çok dikkatli kullanırımda insanların çin malı cihaz gerçeğini gelipte yüzüme vurmalarını istemem
O zaman çin marka cihaz almayın :) cihazlar sağlam bir sıkıntı yok

infiniteperson

infiniteperson

Üye
arkadaşlar merhaba,

bu telefonun incelemesini birçok yerden yaptım fakat bu konu gerçekten de çok açıklayıcı ve çokta güzel olmuş bende şuan bu telefonu almak istiyorum hem biraz nakit ihtiyacım var hemde iyi bir telefon kullanmak istiyorum.

Elimde şuan iphone 7 plus 32 gb var sizce one plus 5 almalı mıyım? neden almalıyım?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba,

bu telefonun incelemesini birçok yerden yaptım fakat bu konu gerçekten de çok açıklayıcı ve çokta güzel olmuş bende şuan bu telefonu almak istiyorum hem biraz nakit ihtiyacım var hemde iyi bir telefon kullanmak istiyorum.

Elimde şuan iphone 7 plus 32 gb var sizce one plus 5 almalı mıyım? neden almalıyım?
Eğer OP5 alırsanız.
+ olarak:
Ekran daha büyük AMOLED ekran gayet iyi.
Pil olarak daha iyi
Şuan dünya üzerinde bulunan en hızlı çalışan Android cihazdır kendisi bir çok teste ve gerçek kullanım senaryosuna bakabilirsiniz.
Kamera olarak gayet iyi cihaz sizi üzmez.
- olarak:
uzun yıllardır iOS kullanıyorsanız ve Android kullanmadıysanız geçişte biraz zorlanırsınız sadece. Cihazın eksi bir yönü yok.

• Beğen
Tepkiler: infiniteperson
infiniteperson

infiniteperson

Üye
açıklamanız için teşekkür ederim peki one plus 5T yi beklemek mi daha mantık lı yoksa al bunu 5T de cok büyük farklar olmayacak mı diyorsun ?
Eğer OP5 alırsanız.
+ olarak:
Ekran daha büyük AMOLED ekran gayet iyi.
Pil olarak daha iyi
Şuan dünya üzerinde bulunan en hızlı çalışan Android cihazdır kendisi bir çok teste ve gerçek kullanım senaryosuna bakabilirsiniz.
Kamera olarak gayet iyi cihaz sizi üzmez.
- olarak:
uzun yıllardır iOS kullanıyorsanız ve Android kullanmadıysanız geçişte biraz zorlanırsınız sadece. Cihazın eksi bir yönü yok.
açıklamanız için teşekkür ederim peki one plus 5T yi beklemek mi daha mantık lı yoksa al bunu 5T de cok büyük farklar olmayacak mı diyorsun ?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

5T modelinin bizden farklarını sayayım.
Ekran çerçevesiz olacak ( ekran kasa oranı fazla ve az daha büyük olur )
parmak izi arkada olacak.
Pil performansı belki daha kötü olur ( pil kapasitesi benzer kalacak ama ekran büyüyeceği için op5 kadar pil iyi olmayabilir )
ön kamera belki 20MP olur.

Yani siz bilirsiniz ama ülkemize OP5T modelinin gelmesi en az 2-3 ayı bulur büyük ihtimal. Benin için OP5T almaya değer bir şey yok. Donanım özellikleri aynı olacak mecbur :)
Ben arkada parmak izini hiç sevmiyorum

infiniteperson

infiniteperson

Üye
5 kullanıcıların ilgisini pek çekmedi o cihaz. Bizden farkı çerçevesiz ekran | belki 20+16 yerine 20+20 çift kamera | arkada parmak izi ( hiç sevmem )
kasa yapısı aynı arkadan oneplus 5 ile aynı olacak parmak izi ekleyecekler.
Onu bekle bunu bekle yaparsak hiç cihaz alamayız :)
katılıyorum 5T cıkıcak 3 gun sonra 6 çıkıyor diyecekler bu teknolojiye gerçektende ayak uydurmak zordur. akşama telefonumu verip one plus 5 alabilirim. alırsam eğer deneyimlerimi gün gün buraya aktarırırm.

• Beğen
volkan52k

volkan52k

Üye
akif ordudaysan ara beni bende ordudayım cihazı inceleyebilirsin

Yönetici tarafından düzenlendi:

06 girdap 66

Üye
oreo 8 beta sürümünde herhangi bir hata varmı yükleyen oldumu

Üst Alt