Samsung Galaxy J7 Prime Hatası !

Sponsorlu Bağlantılar

j7primehatası

j7primehatası

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy J7 Prime Hatası !
Merhaba Arkadaşlar Bundan Yaklaşık 4 Gün Önce Telefonuma Odin İle TWRP kurdum Fakat TWRP Yuklenirken hata verdi ve recovery kısmından düzelttim wipe data attıktan sonra tekrar twrp yukledim bu seferde twrp sd kartı gormedi o yuzden root atamadm Stock Rom Yuklemeye Karar Verdim Ve Yüklemeye Çalıştığımda;
Set PIT file.. DO NOT TURN OFF TARGET!! FAIL! Re-Partition operation failed.
Ve İndirdiğim Rom Dosyası 5 parçadan olusuyor: Csc , Bl, Ap , CSCHome , Cp Fakat Bunları Tek Tek Yerleştirdim Csc Home Yerlerştirilmiyor Yazıyordu İnternette onun Yerine Csc Kullanıcaksın Diyorlardı Bunları Yerleştirip Start'a Basınca Yukardaki Hatayı Veriyor Bende Csc Nin İçerisini winrar ile açıp Revovery dosyasını Cıkartıp 7-Zip Programı ile Tar Uzantılı Yaptım Sonra da Ap Kısmına Atıp Telefona Flash ladım Sonra Da Wipe Ledim Fakat Telefonu Açtığımda Samsung Un Haricinde Farklı (Silinmeyen Uygulamalar Vardı) Ayarlar Kısmında 2 tane pil ayarı ve birkaç ayar daha ve bunlar sorun yaratıyor telefon surumunu manuel guncelle bolumu vardı ona bastım ve hata verdi bende tekrar stock rom atmayı deniyorum ve yukarıdaki hatayı alıyorum yardım Edermisiniz ? Ayrıca Bu Dediğim uygulamalardan Birisinin Adı Samsung Pay Mini ve Samsung members cihazın ayarlar bölümündeki programlar ise Mobil Ağlar , T dolaşım , Servis Sağlayıcı , pil bu pil uygulamasından 2 tane var birisi kendi uygulaması diğerini bilmiyorum ve samsung un original uygulamalarında açıklama var burdakilerde yok ? birde Yazılım güncelleştirme kısmında en üstte Güncellemeleri Manuel indir var ona tıkladıgım zaman İşleme başarısız diyor ben bu telefonu nasıl eski haline getirebilirim ? androit 7.0

Son düzenleme:
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
Beta yada erken test yapılarından birini kurmuşsunuz anlaşılan sammobile dan farklı bir sürümü indirmeyi deneyin (sorun olmazsa dediğiniz yerlerin ekran görüntüsünü atar mısınız)
Mesaj birleştirildi:

ops konu dinozor imiş farketmedim pardon

Üst Alt