note 3 aldim ama

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
note 3 aldim ama
beyler note 3 aldlm replika ama sarji az gidiyo buna bi cozum yokmu ya ilk gun aldim gguzel gidiyodu ama simdi cok az gidiyo ekran en dusuk guc tasarufu acik yardim :(

cici60

cici60

Üye
çözüm batary doktoru kulan

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kaça aldın ?

xmustx

xmustx

Üye
Çözüm bilmem ama bi tavsiye 2. elde olsa elindekinle takas etmen..

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Abi bu devirde replika mı alınır ya 3310 al replika alma o kadar diyorum yani :sinir

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
usta iydi simdi replika almasam bsl orjinal alayim o parayi veremem baska cozum yok mu :/

NEXUS

NEXUS

Üye
telefona format at olmassa batarya uygulamalarını kullan :)

Baranbaris

Baranbaris

Üye
usta iydi simdi replika almasam bsl orjinal alayim o parayi veremem baska cozum yok mu :/
Tamamda illaha note 3 mü almak zorunda mısın biraz düşük özellikli olsun ama replika olmasın o telefona vereceğin parayla eminim bi Discovery alabilirdin ve daha güvenilir olurdu değil mi?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Orjinal batarya dene? Nerden kaca aldin?

nuros

Üye
arkadaşlar bu replikaya karşı tutumunuz nedir böyle ya.Bu orjinal telefonlar ülkemizde bu fiyata alınabiliniyorsa çinliler ve replikalar sayesindedir.Bende bir replika note 3 kullanıcısıyım ve gayet memnunum. En son 2005 yılında maaşım 1250 tl iken 1100 tl ye nokia 6600 almıştım ve son olmuştu orjinale.Yaklaşık 10 senedir çin malı ve replika kullanmaktayım daha 1 kere olsun bozulupta değiştirdiğim telefonum olmadı.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
arkadaşlar bu replikaya karşı tutumunuz nedir böyle ya.Bu orjinal telefonlar ülkemizde bu fiyata alınabiliniyorsa çinliler ve replikalar sayesindedir.Bende bir replika note 3 kullanıcısıyım ve gayet memnunum. En son 2005 yılında maaşım 1250 tl iken 1100 tl ye nokia 6600 almıştım ve son olmuştu orjinale.Yaklaşık 10 senedir çin malı ve replika kullanmaktayım daha 1 kere olsun bozulupta değiştirdiğim telefonum olmadı.
kardesim en iyi ve en ucuz s4 replika hangisi biliyo musun? note 3 de olur

nuros

Üye
Valla arkadaşım ben yoğun bi araştırma sonrası ankaradan aldım telefonu.Note 3 400 tl.s4 290 tl.Yaklaşık 3 haftadır kullanmaktayım herhangibir sıkıntısı yok yağ gibi akıyor.Yan yana koyduğunuzda orjinalinden ayırt etmeniz çok zor.Ekran kapalıyken çizdiğiniz C harfiyle aramanın,S harfiyle mesajların...vs açılmasından Havadan elinizle menüleri kaydırmaya kadar tüm özellikleri aktif olarak çalışmakta.Ben kullanıyorum memnunum.Tabi bazı özellikleri eksik bişey dediğimiz yok ama snota yazdığım telefonu rehbere kaydetmesi için kusura bakmasın 2000 tl yi gözden çıkaramıyacağım.Orjinal batarya malesef replikalara olmuyor.replikaların bataryası en boy oranı olarak aynı ama orjinalinden biraz daha ince.Orjinal bataryada arka kapak kapanmıyor.

Son düzenleme:
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Valla arkadaşım ben yoğun bi araştırma sonrası ankaradan aldım telefonu.Note 3 400 tl.s4 290 tl.Yaklaşık 3 haftadır kullanmaktayım herhangibir sıkıntısı yok yağ gibi akıyor.Yan yana koyduğunuzda orjinalinden ayırt etmeniz çok zor.Ekran kapalıyken çizdiğiniz C harfiyle aramanın,S harfiyle mesajların...vs açılmasından Havadan elinizle menüleri kaydırmaya kadar tüm özellikleri aktif olarak çalışmakta.Ben kullanıyorum memnunum.Tabi bazı özellikleri eksik bişey dediğimiz yok ama snota yazdığım telefonu rehbere kaydetmesi için kusura bakmasın 2000 tl yi gözden çıkaramıyacağım.Orjinal batarya malesef replikalara olmuyor.replikaların bataryası en boy oranı olarak aynı ama orjinalinden biraz daha ince.Orjinal bataryada arka kapak kapanmıyor.
peki kardesim yorumun icin saol

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
baska bi sorun cikti ustlar tel kendl kendine kapaniyo teli kuseden tutunca kapaniyo yardimci olun

nuros

Üye
batarya sorunu olabilir

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
yok usta bataryadan olacagini sanmiyorum

fk555897

fk555897

Üye
Keşke replika telefon almasaydın. Replikalarda genelde şarj sorunu oluyor.

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
usta sarj simdi super gidiyo ama bezende deli gibi bitiyo ama su kapanma konusundan oldugunu dusunuyorum sahsa dan oldugubu dusunuyorum sahsa kasaya deyiyo tl lslnlyor kapanmasina yol aciyo

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Kardeşim Replika Note 3'ün kendi bataryası çok iyi değil. O yüzden Bataryanı değiştir ve Daha iyi bir batarya öneriyorum
Replika Note 3 Batarya ( 3200 miliamper ) ---- 45 TL ( Star Marka ) iyi kalitedir
veya
Kendim yurtdışından Note 3 Bataryası Getirdim 6800 Miliamper ( Arka kapağıda gönderiyorum, onunda değişmesi gerekir ) yani bataryanın içerisindeki piller daha kalın ve büyük olduğu için
Note 3 Bataryası ( 6800 Miliamper ) ---- 70 TL ( Kargo dahil )

hızlı Şarj edilebilir özellikteler ve Diğer telefonların bataryaları ve tüm yedek parçaları mevcuttur bilginize ...

---- Note 3 Bataryası ( Star Marka ) 3200 mah

--- Note 3 Batarya ( 6800 mah Batarya )

---- Note 3 Batarya ( 6800 mah Batarya )

Unutmadan Replika Telefonlar kalite kalitedir ve Aşağıda kendi yüklediğim Replika telefon resimlerine bakabilir ve inceledikten sonra özellikleri ve fiyatı için ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Günceldir ...
Günceldir ...