Karşılaştırma Note 2 Vs iphone 5

Sponsorlu Bağlantılar

furkan4045

Üye
Ace 2,Note 2,Galaxy s4 son 2 cihazı çok kullanmadım 15gün fln bide nexus 4 aralarındaki en hızl cihazdı fakat bi iphone etmiyor görüşündeyim...Yani bilinçsiz bi kullanıcı değilim araştırıyor ve kurcalıyorum kişisel zevk meselesi tabi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Knock On'dan bahsediyorsun sanırım. O telefonun özelliği. LG'nin yenilikçi ve rahat bir kullanım sunan buluşu.
Aynı reklamcılar gibi konuştun. Bu özellik nokia lumialardada var.

AHKE

AHKE

Üye
Bence note 2

Koradam

Üye
Note 2 ezer ama ip5 e yetecek paran varsa 1 ay bekle Note 4 al

PriZm

PriZm

Üye
Note 2...

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Note 2.

fk555897

fk555897

Üye
Oyun, hız, güncelleme desteği, kamerada iPhone 5, şarj süresi, büyük ekran S-Pen gibi konularda Note 2. İkisini de kullanan birisi olarak şarj süresi fazla önemli değilse iPhone 5 al. Oyunlarda daha hızlı ve daha pratik.

• Beğen
Tepkiler: kanzuk24
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
kanzuk24

kanzuk24

Üye
    Konu Sahibi
Z2 mi alsam kafam karisik

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Oncelikle iphone 5S varken 5 almak sacmalik geliyor ( 0 alinacaksa). Iphone 5'in dandik bi cihaz oldugunu biliyorum birkac sorunlari da var. Note 2 al duzgun bi rom kur o seni bikac sene goturur

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bazıları performans olarak iPhone 5 ezer demiş öyle bişey yok iOS olduğu için kusursuz olacak diye bişey yok bende çok şahit oldum iOS7de 15-20 saniyelik takilmalar yaşadığını gördüm çok. Stabilite olarak elbette iPhone 5 daha iyidir ama Note 2 de her beklentiyi fazlasıyla karşılayacak ve bence alınması gereken bir cihaz. En başta büyük ekranı olmasi bir avantaj. S-pen özellikleri ve geniş rom desteği ile her istediğini kolaylikla yapabileceğin bir cihaz Note 2 :good:

• Beğen
Tepkiler: kanzuk24
kanzuk24

kanzuk24

Üye
    Konu Sahibi
Bazıları performans olarak iPhone 5 ezer demiş öyle bişey yok iOS olduğu için kusursuz olacak diye bişey yok bende çok şahit oldum iOS7de 15-20 saniyelik takilmalar yaşadığını gördüm çok. Stabilite olarak elbette iPhone 5 daha iyidir ama Note 2 de her beklentiyi fazlasıyla karşılayacak ve bence alınması gereken bir cihaz. En başta büyük ekranı olmasi bir avantaj. S-pen özellikleri ve geniş rom desteği ile her istediğini kolaylikla yapabileceğin bir cihaz Note 2 :good:
Saol banada note 2 daha iyi gibi geldi

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
kanzuk24

kanzuk24

Üye
    Konu Sahibi
Galiba note 4 te ekran aynı kalcakmış onu da düşünüyorum

Üst Alt