Note 2 Vs iphone 5

• 20 Ağustos 2014
  • 1208 Okunma
  • 88 Cevap

1. Hangisini alsam yardim edermisiniz karsilastiarda hangisi onde ?

Yazan: kanzuk24
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Performans iphone 5
    Batarya, buyuk ekrandan dolayı internette gezinme keyfi note2de

Samsung ile gönderdi
  3. Performans iphoneda daha mi iyi

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Bence iPhone 5 al.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. İphone hep ekran boyutundan kaybediyor.Eşit ekranlar olsa iphone derdim ama bu şartlarda note 2

6. İphone ekrandan kaybediyor bide ozgur degilsin

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Senin yerinde olsam hiç düşünmeden iphone 5 alırdım :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

8. Neden ki

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. İnternet performans videoları var sadece ekran olarak note 2 daha iyi diğer her özelliğiyle iPhone 5 eziyor kısacası...
    Benim arkadaşta note 2 var aynı günlerde aldık telefonu çok kasıyor(gta san and. gibi yüksek grafikli oyunlarda) batarya olarakda fu ll güç tasarrufunda kullanıyor ama yinede 1 gün bile çıkmıyor diyor satmayı planlıyor benim çevremden ve int. izlediğim videolarda bunu gözlemledim..iPhone 5 daha iyi gibi duruyor

10. Benim kardesimde note 2 var san andreasta nede asphalt 8 de hicbir sekilde kasmiyo hemde guc tasarrufunda ama batarya bi gunde bitiyo o kotu

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. İkisi ayrı dünyaların telefonları. Performans ama hapis istiyorsan iPhone 5, diğer her şey için de Note 2. Bu arada G2 ve Z1 Compact kesinlikle Note 2'den daha iyi.

Mobil cihaz ile gönderdi
    kanzuk24 bunu beğendi.
  12. Sence ne aliyim kardesim

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Z1 Compact almanı tavsiye ederim. Ama büyük ekran istiyorsan G2 alabilirsin. Ben G2 kullanıcısıyım ve oldukça memnunum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Ablam g2 aldi bugun ona bi bakiyim ama z1 e bakariz

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Z1'i kesinlikle önermiyorum, Z1 Compact daha iyi. Zaten Z1 yerine G2 daha mantıklı kuşkusuz. G2 yerine de Z1 Compact daha mantıklı ama büyük ekran istersen G2 alabilirsin. Ben büyük ekran istediğimden G2 aldım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Tesekkurler :) bilgilendirdigin icin

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. sanandreası denemedim ama kullanmasını bilene biraz da, batarya olarak kötü demişsin iphone daha kötü,ıphone 5 daha pahalı daha iyi olması doğal

18. Bir aynı tarz konu daha biri phablettir birisi sadece telefondur hangi tarzda kullanıcaksan onu al.

iPhone ile gönderdi
  19. Ben daha cok oyun video vs.

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Oyun ve video dersen daha önceden iPhone 5 i almışlığın varsa oyun için bence hiçte uygun bir ekranı yok iki parmak ekran Nerede? :D isteklerin buysa ve ben illaki her yıl güncelleme almam dersen note 2 al. Batarya olarak iPhonedan daha önde uzun yolculukta film açısından bataryası ile iPhone u çok rahat devirir. Büyük ekrandaki oynamanın keyifini söylemiyorum :D

iPhone ile gönderdi
    kanzuk24 ve MaxipmaN bunu beğendi.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 10:36