Nokia’nın Android Kullanmaması İçin 5 Neden!

Sponsorlu Bağlantılar

yuxexexy

yuxexexy

Üye

Model samsung gt i8750 mi yazıyo yoksa benim Kafam mi Güzel samsung wp li tel çıkardı mi

ecel54

ecel54

Üye
Model samsung gt i8750 mi yazıyo yoksa benim Kafam mi Güzel samsung wp li tel çıkardı mi

çıkardı :D

- - - Eklendi - - -

arayüz tasarlamakla androidi kaynak kodlarından mükemmele ulaştırmak arasında dağlar vardır. Düşünsene hazır bi sisteme arayüz montalamak mı ? kaynak kodlarından samsungdroid oluşturmak mı?

androidde zaten hazir bir sistem. Sonuçta onu da yeniden yazmayacak kendine özel modlar ve arayüz

ecel54

ecel54

Üye
her cihaza tek tek yazılıyo samsung tarafından

- - - Eklendi - - -

meşhur çelik kasalı ativ s mi bu

tamam anladım samsung kendi cihazlarına android işletim sistemini yazmış. Google ne yapmış peki

- - - Eklendi - - -

ativ s çok meşhurdur ama kimse bilmez :ehe

tapatalk

tapatalk

Üye
Hay allahim hiç android telefon gormedin heralde. Ativ s metal kasaymis herhalde ben yanlislikla çelik demiş olabilirim

- - - Eklendi - - -

Hay allahim hiç android telefon gormedin heralde. Ativ s metal kasaymis herhalde ben yanlislikla çelik demiş olabilirim

- - - Eklendi - - -

SilentOne

SilentOne

Üye
bildiğin wp android savaşı olmus millet diyor özgürlük biri diyor banka bilgileri flen bnim için özgürlük birisi diyor samsung androidi çıkarttı biri diyor tek çekirli wp 4 çekirdekli androidi az farkla birinciliği kaçırıyor
şimdi dalvik amca yuzunden android daha fazla donanım istiyor
2. olay özgürlük madem özgürlük stabilite hız istiyorsan ios alıcan tek veri tabanı çökmeyen kıralamayan sistem mac apple indir sunu bilmek lazım windows mac çakması dır apple olmasa suan microsoft ta olmaz dı
3.olay zaten amiral telefon alanlar ya hoşuna gitmesi yada sistemi geliştirmek kişileştirmek istendir androidde tabi artık denilenler dogru linuxden koptu android bide samsunga laf atmıslar hangi firma boyle android geliştirdi hangi firmada 2 ekranı aynı anda kullanma var hangisinde ön kamera özellikleri çok fazla sonra ilk once hangi sisteme geliyor uygulama ios a hangisi hangisi ilk market mantıgını geliştirdi apple ios microsft naptı çaldı etti şimdi wp8 ile metroyu buldu çok güzel hos aynı ios halada çalmaya dewam ediyor sonuc siz wp yi ole çok gelişeceğini sanmayın steve jops öldükten sonra hangi yeni bir icat yada ürün çıktı 0 şunu diyeyim kısaca millet parasına gore ürün alır kullanır...

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Çelik,alüminyum,demir vs bunlar metal zaten :)

Değil mi? :)

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
bildiğin wp android savaşı olmus millet diyor özgürlük biri diyor banka bilgileri flen bnim için özgürlük birisi diyor samsung androidi çıkarttı biri diyor tek çekirli wp 4 çekirdekli androidi az farkla birinciliği kaçırıyor
şimdi dalvik amca yuzunden android daha fazla donanım istiyor
2. olay özgürlük madem özgürlük stabilite hız istiyorsan ios alıcan tek veri tabanı çökmeyen kıralamayan sistem mac apple indir sunu bilmek lazım windows mac çakması dır apple olmasa suan microsoft ta olmaz dı
3.olay zaten amiral telefon alanlar ya hoşuna gitmesi yada sistemi geliştirmek kişileştirmek istendir androidde tabi artık denilenler dogru linuxden koptu android bide samsunga laf atmıslar hangi firma boyle android geliştirdi hangi firmada 2 ekranı aynı anda kullanma var hangisinde ön kamera özellikleri çok fazla sonra ilk once hangi sisteme geliyor uygulama ios a hangisi hangisi ilk market mantıgını geliştirdi apple ios microsft naptı çaldı etti şimdi wp8 ile metroyu buldu çok güzel hos aynı ios halada çalmaya dewam ediyor sonuc siz wp yi ole çok gelişeceğini sanmayın steve jops öldükten sonra hangi yeni bir icat yada ürün çıktı 0 şunu diyeyim kısaca millet parasına gore ürün alır kullanır...

"windows mac çakması dır apple olmasa suan microsoft ta olmaz dı" :O :megafon: Apple olmasa Microsoft da olmazdı diyorsunuz vay be! Oyuzden bugun neredeyse tum bilgisayarlarda windows yuklu degilmi, apple oldugu icin neredeyse tum bilgisayarlarda windows yuklu. :hmmm

• Beğen
Tepkiler: kamuraN021
mustafasen

mustafasen

Üye
yahu siz diyorsunuzki mersedesi kapat bmw yap ,nokianın durumuda aynı işte

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:polis:

tapatalk

tapatalk

Üye
"windows mac çakması dır apple olmasa suan microsoft ta olmaz dı" :O :megafon: Apple olmasa Microsoft da olmazdı diyorsunuz vay be! Oyuzden bugun neredeyse tum bilgisayarlarda windows yuklu degilmi, apple oldugu icin neredeyse tum bilgisayarlarda windows yuklu. :hmmm
apple sistemi satmadığı için olabilri mi?

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Yıllardır süren Windows, Linux , Mac Sistem savaşları :)
Her sistemin kendi seveni ve kullanıcısı var hatta fanatikleri vardır :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
apple sistemi satmadığı için olabilri mi?

Ona birşey diyemem ama bari apple çakması demeyin be abi ! Ama satsaydı eyer bilgisayardada Microsoft kadar yaygın olabilirdi. Apple en çok kazandığı alan iphone. Neyse uzatmıyacağım benim görüşüm bu.

kurd-0

Üye
ms i sevmem ama windowstan da vazgeçemem pcde windows telefonda android kullanacaksın o kadar

tapatalk

tapatalk

Üye
Ona birşey diyemem ama bari apple çakması demeyin be abi ! Ama satsaydı eyer bilgisayardada Microsoft kadar yaygın olabilirdi. Apple en çok kazandığı alan iphone. Neyse uzatmıyacağım benim görüşüm bu.
hepsi linuxtan türedi bi onu bilirim ben hangisi hangisinden çalmış onu bilemem o mesajıda ben yazmadım zaten. pc de windows başarılı bi sistem mi ? hayır ama kullanmak zorundayız win8 poya lisans parası ödeyip ubuntu kurmak koyuyo adama

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
windows appleden alınmadı :) mac linux tabanlı die biliyorum zaten neyse ama su note 2 falaln gibi cihazlara android yuklemek yerine adam aklıı sistemler kursalar çok daha iyi olur ve hepsi sistemi geliştirebilir o zaman sistemden markadan once donanım yarışına doner olay ve daha verimli cihazlar çıkar

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Windows nasıl çakma olacak ki :D
o zaman nasıl Birinci oldu :(

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
tanercoskun

tanercoskun

Üye
Okuyalım :)

Karanlık_adam

Üye
zevkler ve renkler tartışılmaz :oke: ben wpyi severim sen androidi. Tartışmaya gitmesin gençler :D

Üst Alt