Nokia X'ler, Windows Phone'a dönüşecekler!

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Android'in ve iOS'in biteceği falan yok, unutun bunları. Android'in biteceğini iddia ettim yıllar önce. Ama bu iddia Wp'un gelişeceğini duşunduğum zamanlardı. Şimdi bakıyorum ortada çok bir gelişme yok. 2 hafta önce Lumia aldım. Eksikler çok biliyorum, yeri geldi mi kufur de ediyorum. Ama ne olursa olsun ben bu telefonların iç dış her turlu tasarımını beğeniyorum arkadaş. İster Nokia yazsın ister başka bir şey yine de alırım. Sırf kişiselleştiremiyorum diye market zengin değil diye de Wp batmaz. Açık eninde sonunda kapatılacak. Microsoft gibi bir şirketin bunu kapatamayacak gucu yok. Neden hemen kapatmıyor onu bilemiyorum. Çok ayrı bir kafaları var çunku. Neyse efenim kıssadan hisse Lumia candır gerisi tukakadır.

• Beğen
Tepkiler: -Emre

ByKatre

ByKatre

Üye
Meego süperdi ben de bir zamanlar nokia yı seviyordum ama microsoft alınca olmadı.

Emre

Üye
Wİndows Güncellemesi Gelmeyecek W10 Sonra Donanım Karşılamıyor.
Herhalde X Tasarımlı Windows Üretecekler.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
sıkıntı yapmayın güncellemeyi yapmazsınız cyanogenmod nasıl yazılım desteeği bitmiş çoğu telefona çıkıyorsa sizede çıkar

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Emre

Üye
sıkıntı yapmayın güncellemeyi yapmazsınız cyanogenmod nasıl yazılım desteeği bitmiş çoğu telefona çıkıyorsa sizede çıkar
  • Satya Nadella Ve Cyanogenmod Arasında Yapılan Gizli Görüşmede.
  • Nokia X Serisine Cyanogenmod Tarafından Destek Verilmesi Bekleniyor.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bu işleri şu an en iyi yapan Apple iPhone serileri kendi yazılımı kendi tasarımı işletim sistemi kendinin. iTunes aç bağlan mağazaya anında indir kur.

Samsung, Sony, htc, lg, nokia ve diğer Çin malları da dahil Google play ayrı kendi ürettikleri kies yada diğer her marka için yazılım yükleme yedekleme vs ayrı buda iyi birşey değil bana göre.

Bir ara samsung kendine özel bir işletim sistemi yapacağı hakkında haberler çıktı sonra kayboldu.
Çoğu Google'ın ürettiği işletim sistemi olan androidi kullanıyorlar ama buna teslim olamayan Apple mis gibi hem üretiyor hem kazanıyor hem yok satıyor.

Nokia'da zamanında kendine özel işletim sistemi olan Smbyan ve meego işletim sistemini geliştirmiş olsaydı bugün burada bu forumda nokia gene kraldı ama o şansını tepti.

Şimdi nokia kaç parça belli değil. 4 tane işletim sistemine sahip cihazları var piyasada ve ne olacağıda belli değil.

Wp ilk çıktığı zamanlarda bir heyecan yarattı ama gelişme olmadı hala yerinde sayıyor. Ve anlaşıldı ki bu haliyle hiçbirşey olmaz.

Bakalım önümüzdeki dönemlerde neler olacak.

-Emre

-Emre

Üye
Samsung tizeni çıkarttı ve yakında piyasaya sürecek.

-Emre

-Emre

Üye
Gelir o gelir :ehe

ua_mustafa_20

Üye
Kim olsa kızardı. Daha yeni bir seriye böyle bir karar almaları gerçekten kötü .
meego da devam etse başarılı olma ihtimali yüksekti... nokia resmen batmak için yoğun çaba gösteriyor...

furkankaya559758

Üye
Çok saçma bir karar. Önceden alan kullanıcıları düşünmemişler.

ua_mustafa_20

Üye
nokia neyi düşündü ki... lider iken symbian a kıydı bunlar...

Üst Alt