Nokia X2-00 Tamirden Sonra Radyo Çalmıyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Sayın forum üyeleri Nokia X2-00 'da kulaklık olmadan radyo çalmakta . Telefon altı senelik olunca hoparlör cızırtı yapıyor . Değişmesi gerekiyor. Tamirciye verdim akşama iki üç deneme ile hoparlörü değiştirdiler. Eve geldim radyo çalışmıyor. Tekrar gittim . 4 Senelik telefoncu imişte böyle bir olay görmemiş. Bilmiyormuş ta ... senin . 25 lira para aldı bide. Evde açtım uğraştım sorunu buldum.

İşaretlediğim parça yerinde yok .Bu parçanın yerine nasıl bir şey yapabilirim . Tamiri olur mu ? Olmadı temiz anakart alacağım .

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Farklı bir tamirciye daha danışabilirsin belkide o biliyordur işini görebilir.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bugün dayım geldi. Az Çok anlar elektronik işlerinden oraya lehim parçası attı. Eskisinden daha iyi çekiyor artık . Sorun çözülmüştür. O tamirciye gidip hani yoktu len diyeceğim verdiği cevabı yazarım

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt