Nokia (Symbian) Belle FeaturePack 2 Yolda Geliyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erollcelik

erollcelik

Üye
Bir arkadaş konu açıyor ve çoğu kişi o arkadaşa sallamaya başlıyor.Bu sebebten uzun süredir bu tür konular açılamaz oldu.Forumda eski dinamik tartışma ortamı kayboldu.Ben şahsen eski tadı alamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq
emreli01

emreli01

Üye
eminim konuyu açan kişi açtıgına açacagına pişman olmuştur :D

farukbekl

farukbekl

Üye
    Konu Sahibi
eminim konuyu açan kişi açtıgına açacagına pişman olmuştur :D

sen ne diyosun ya... yüzüne gözüne bulaştırdılar.. işte en nefret ettiğim durumlardan bir tanesi bu. bilgi versen suç. haber versen suç. hemen yalan, locked, alakasız gibi saçma sapan şeyler yazıyorlar..

emreli01

emreli01

Üye
sen ne diyosun ya... yüzüne gözüne bulaştırdılar.. işte en nefret ettiğim durumlardan bir tanesi bu. bilgi versen suç. haber versen suç. hemen yalan, locked, alakasız gibi saçma sapan şeyler yazıyorlar..
:
kardeş sen bildigini yap kulak asma :) tartışmaya acık ''KONU'' millet birbiriyle tartışmaya başlamış :)

farukbekl

farukbekl

Üye
    Konu Sahibi
:
kardeş sen bildigini yap kulak asma :) tartışmaya acık ''KONU'' millet birbiriyle tartışmaya başlamış :)

evet öyle oldu.. adamlara kaynak gösteriyoz. aslı var diyor.. inandıramazsın işte..

Dimi3

Dimi3

Üye
Actigina da pisman falan olma. Bu tur konulara muhalefet olanlar kadar bilgi edinip daha da genis tartisma alani arayanlar da var dostum :good:

.Hüseyin

Üye
meyve veren ağacı taşlarlar

asigsasi

asigsasi

Üye
Actigina da pisman falan olma. Bu tur konulara muhalefet olanlar kadar bilgi edinip daha da genis tartisma alani arayanlar da var dostum :good:

aynen millet tartışmayı çok seviyor

cukuleaks

Üye
Bir arkadaş konu açıyor ve çoğu kişi o arkadaşa sallamaya başlıyor.Bu sebebten uzun süredir bu tür konular açılamaz oldu.Forumda eski dinamik tartışma ortamı kayboldu.Ben şahsen eski tadı alamıyorum.

evet çok haklısın. Herşeyden önce hoşgörü ortamı yok. Bu konu önceden açılmış konuysa direk " :locked: " . Önüne gelen moderatörlük yapıyor ve bu hiç hoş bi durum değil. Bende kaç kez yaşadım ordan biliyorum. Sorduğumdada "Konu kirliliği oluyor" deyip kendilerini savunuyorlar. Rütbelerini ve seviyelerini bilmeyenler var..

- - - Eklendi - - -

bu arada kardeş sen bildiğini yap. Lockedlere mocketlere kulak asma. Haberin kaynağı xml. Beni biraz düşündürdü :/

mcnpl4

mcnpl4

Üye
yan sanayi yoneticiler cogaldi kardes sen takilma:D konuya boyle locked'li yorumlar yapip konuyu kirletmek yerine sikayaet edin is buyumesin

cukuleaks

Üye
aynen...

- - - Eklendi - - -

"saçma konular açıp konu kirliliği yapıyorsunuz :locked:" diyenler farketmeden konuyu kendileri kirletiyor. Hangi konuya baksam normalde o konu hakkında bilgi almam gerekirken heryerde sayfalar dolusu tartışma, :locked: ler görüyorum. Böyle söyleyerek konu kirleniyor. Locked falan yazacaklarına konu hakkında bilgi verseler yada yorum yapsalar insanlar bazı şeyler hakkında bilgi sahibi olacaklar. Ama konu kirliliği olmamasını sağlamaya çalışanlar konuları kendileri kirletiyorlar maalesef... Herkes üstüne düşeni yapsa hiç bi konu amacından çıkmaz. Konu kirliliğide olmaz. Ama hala baya bi insan moderatör gibi konular hakkında hüküm veriyor.... :/

emreli01

emreli01

Üye
aynen...

- - - Eklendi - - -

"saçma konular açıp konu kirliliği yapıyorsunuz :locked:" diyenler farketmeden konuyu kendileri kirletiyor. Hangi konuya baksam normalde o konu hakkında bilgi almam gerekirken heryerde sayfalar dolusu tartışma, :locked: ler görüyorum. Böyle söyleyerek konu kirleniyor. Locked falan yazacaklarına konu hakkında bilgi verseler yada yorum yapsalar insanlar bazı şeyler hakkında bilgi sahibi olacaklar. Ama konu kirliliği olmamasını sağlamaya çalışanlar konuları kendileri kirletiyorlar maalesef... Herkes üstüne düşeni yapsa hiç bi konu amacından çıkmaz. Konu kirliliğide olmaz. Ama hala baya bi insan moderatör gibi konular hakkında hüküm veriyor.... :/
aynen kardeşim ya millet site sahibi gibi cvplar veriolarya uyuz oluyorum o degil maxicepten soguyorum

MücahitTokgöz

madem kapanmasını istiyorsunuz şikayet et' e basın geçin abicim boşuna olumsuz yorumlar yapıp locked demeyin yani anca kendinizden soğutuyorsunuz son bi kaç gündür çok sıklaştı bu durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...