carla guncellemesi 2.veya 3.ceyrekte yolda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FlaxLy

FlaxLy

Üye
Ya beyler Belle belle diyordunuz. Geleli 1 ay olmadı. Kavuştunuz. Sıkıldınız. Şimdi donna monna carla diye sayıklıyorsunuz. Birşey demiyorum. Bu güncelleme gelirse yine kasımı bulur. O zamana kadar ben fandroidlere geçmiş olurum :ehe

SilentOne

SilentOne

Üye
yok daha geçmem bn 2013 de son symbianlı telefon alırım eger büyük bir patlaama yaracak model ise yok olmadı ios a geçerim:D

Dimi3

Dimi3

Üye
2. çeyrek ? Ahahahaha hiç güleceğim yoktu gece gece. Birkaç hafta sonra gireceğiz zaten. En az 4 en fazla da 2013 1.-2. çeyrek arası diyorum ben. Hadi 2013 1. çeyrekte yeni cihazlarla beraber dağıtımına başlandı diyelim. En az 2-3 ay sonra 603, 700 ve 701'e çıkar. 1. nesillere ise biraz daha geç çıkacaktır. Değişiklik yapılacak çünkü. Ve biliyorsunuz ki nokia en ufak bir değişiklik için bile aylarca bekletmeyi çok seviyor. Aynı nokia 500'de olduğu gibi yani. Ve carlanın 500e çıkmasına olasılık bile veremiyorum. Valla ben liseyi bitirene kadar bu telle takılırım. Daha sonra WPler gerçekten gelişirse WPli bir nokia alırım. Yani önceliğim nokia olur. Baktım gelişmedi Androide merhaba derim :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
2. çeyrek ? Ahahahaha hiç güleceğim yoktu gece gece. Birkaç hafta sonra gireceğiz zaten. En az 4 en fazla da 2013 1.-2. çeyrek arası diyorum ben. Hadi 2013 1. çeyrekte yeni cihazlarla beraber dağıtımına başlandı diyelim. En az 2-3 ay sonra 603, 700 ve 701'e çıkar. 1. nesillere ise biraz daha geç çıkacaktır. Değişiklik yapılacak çünkü. Ve biliyorsunuz ki nokia en ufak bir değişiklik için bile aylarca bekletmeyi çok seviyor. Aynı nokia 500'de olduğu gibi yani. Ve carlanın 500e çıkmasına olasılık bile veremiyorum. Valla ben liseyi bitirene kadar bu telle takılırım. Daha sonra WPler gerçekten gelişirse WPli bir nokia alırım. Yani önceliğim nokia olur. Baktım gelişmedi Androide merhaba derim :)
Tam benim kafadansın :oke:

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Yav biraz Belle'yi kullanın :D GEldiği gibi hemen Carla muhabbeti başladı halen devam ediyor :ehe Symbian^3'ün Annasını Bellediniz bi Carla kaldı:kop2:

tempestshine

tempestshine

Üye
Belle gelecek diye forum sallandı.Sırada carla var.Aman Allahım bu bölümden uzak durmalı :D

Uqur5445

Üye
    Konu Sahibi
:haha:

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Madonna'dan sonra Bim de Le Donna çıkaracakmış :kop:

SilentOne

SilentOne

Üye
:aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt