carla guncellemesi 2.veya 3.ceyrekte yolda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaslar her zamanki gibi beklentileri karsılayacak bi güncelleme olmuycak ne kaadar dikersen dik yırtık yırtıktır yeni gibi olmaz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Olsun.Güncelleme güncellemedir.

orasıda öyle hünkarım bu güncellemeler olmasa cogumuz birbirimizi tanıyamazdık

----------Eklendi @ 12:50:02 ---------- Yazıldı @ 12:49:27 ----------

nokia sosyal uygulaması gibi güncellemeler

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
SilentOne

SilentOne

Üye
zaten symbian bolumu bolum yapan güncellemeler

lalezar___

lalezar___

Üye
Bana sorucak olursanız adamların elinde carla da vardır ilerisi de vardır bunlara takılmamak gerek adam anında piyasaya çıkartıcak değil çünkü eniyisini yapamazlar mı yaparlar lakin kim satıcak onca malı adamlar her yeni bi güncelemede veya telefonda yeni bir özellik yüklüyorlar hepsini bi arada yapamazlarmı yaparlar adamlar kar yapmadan elinde olsa dahi sana iyisini sunmaz .

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Bana sorucak olursanız adamların elinde carla da vardır ilerisi de vardır bunlara takılmamak gerek adam anında piyasaya çıkartıcak değil çünkü eniyisini yapamazlar mı yaparlar lakin kim satıcak onca malı adamlar her yeni bi güncelemede veya telefonda yeni bir özellik yüklüyorlar hepsini bi arada yapamazlarmı yaparlar adamlar kar yapmadan elinde olsa dahi sana iyisini sunmaz .

Nokia istese 4 çekirdekli 2 gb ramli bir telefon pekala üretebilir.İşlemciyi de rami de kendisi üretmiyor ya.Basıyor parayı koyuyor cihaza.Ama yapmıyor ne yazık ki..Şu aralar biraz donanımı iyi cihazlar gelmeye başladı.Güncelleme konusunda da haklısın.Mesela orjinal belle,26.11.2011 tarihine ait.Bu ne iş?Adamlar bizi bekletiyor,yenilerini aldırıyor.

idevlez

idevlez

Üye
annadan belleye geçiş zaten uzun sürdü adamların 2 işletim sistemi yapabileceği zamanları vardı zaten 2.çeyrekte olmasa da 3.çeyrekte kesin gelir

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
nokianın satış stratejisi böyle. Adamlar direk en iyisini yapmıyor. Çünkü yapsa diğerlerini satamayacak. Donanımı ve işletim sistemini yavaş yavaş arttırarak tüm telefonlarının satılmasını sağlıyor.

SilentOne

SilentOne

Üye
ee pazarlama taktiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt