Yardım nokia n97 youtube'da video izleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
nokia n97 youtube'da video izleyemiyorum
arkadaslar Nokia N97 tel var bende youtube'ye giriyor videoyu real playerler acıyor bağlanıyor ama %0 da kalıyor bu sorunu yasayan cok ama bır turlu cozumunu bulamadım yardım ederseniz sevinirim:tşk:

İyİ Forumlar

messevim

messevim

Üye
Real player ayarlarından yapılacaktı yanlış hatırlamıyorsam. zamanında bende de N70 vardı real player ayarlarını yaptım çalıştırmaya başladı.

Real player e geç. ayarlar da bağlantı ayarları olacak oraları bir kurcala

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ayarlar >telefon > uygulama ayaraları > Real player > Akış > Şebeke erişim noktasını paket internet seç

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
bunları denedım flash player galiba sorun ole dıyolardı sonra cwf ye gomdum 4.0 ı yine calısmıyor sorun ne

Emrgncy

Emrgncy

Üye
onla alakası olduğunu sanmıyorum, çünkü sen real player üzerinden izlemeye çalışıyorsun :hmmm

başka bir sorun olmalı..

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
aynen ole baska bı sorun hard format attım yazılımı tekrar yukledım youtubenın programını ındırdım acmıyor hatta program baglanmaya calısıyor baglanamıyor napıcam ben :agla2::bilmm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
orjinal yazılım mı cfw mi yükledin...

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum elimde bir sürü var her hangi birtanesini yükledimcfw ler le ilgili hiçbir şey bilmiyorum sadece sıscontentsle parcalayıp dosyaları tel hafızasına koydumyardım edebilecek biri yokmu ?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
bilmiyorum elimde bir sürü var her hangi birtanesini yükledimcfw ler le ilgili hiçbir şey bilmiyorum sadece sıscontentsle parcalayıp dosyaları tel hafızasına koydumyardım edebilecek biri yokmu ?
hamgi uygulamayı koydun sis contensle...

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Flash Lite v4.01.1 S60v5 SymbianOS9x Unsigned bu iştebu dahili bir bileşen dediği için bende parcalayıp koydum

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Adobe Flash Lite v4.01.1 S60v5 SymbianOS9x Unsigned bu iştebu dahili bir bileşen dediği için bende parcalayıp koydum
senin yazılım orjinal mi cfw mi kullanıyorsun, dahili bileşen sorununu o şekilde düzeltemezsin.. o sorunu düzeltmek için bir konu vardı sanırım ama şu an hatırlamıyorum :hmmm

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
bılmıyorum dosyaları eklesem sen anlayabılırmısın orjınalmı deılmı dıe

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
hayır yuklemedım cfw sıs dosyalarını parcalayıp tel hafızasına atmak deılmı yoksa benmı yanlıs anladım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
hayır yuklemedım cfw sıs dosyalarını parcalayıp tel hafızasına atmak deılmı yoksa benmı yanlıs anladım
cfw telefona özel yazılım atmaktır, seninki orjinal yazılım..
ayrıca senin telefona flash lite atmana gerek yok, çünkü orjinal yazılımda flash lite zaten yüklü..

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
flash lıte zaten n97 de var buna bısı demıom zaten sorun sürümü 3.00 var 4 atmaya calısom dusun 4 de 2009 da cıktısorunum bu işte cozum bulabılırmısın yuklemem lazım bunu galıba bundan

Emrgncy

Emrgncy

Üye
iyide benim telefonda 3.01 yüklü, youtube desteği kesmeden önce rahatlıkla izleyebiliyordum videoları, şimdide real player dan izliyorum..

ve flash lite 4 ü yüklemeyi çalıştım az önce bende de hata verdi...

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
hayır anlamadıgım ızlıyom derken nası ızlıyonuz tarayıcıdanmı ızlıonuz vıdeoyu

Emrgncy

Emrgncy

Üye
real player dan...

daha önce direk youtube dan izleniliyordu ama artık izlenilmiyor, sadece real player ile izleyebilirsin...
onun için de flash lite gerek yok..

yusuf553

yusuf553

Üye
    Konu Sahibi
ozaman benım real player bozuk bunu tekrar tele kurabılırmıyım