Nokia N950 vs. Apple iPhone 4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N950 vs. Apple iPhone 4
Bildiğimiz N9, farkı ise bu telefonun yazılımcılar için üretilmiş olması, donanımsal olarak aynılar, sadece bu özel üretim.

Buyrunuz: (Not: Şimdiye kadarki en hızlı mobil tarayıcı Apple Safari ydi değil mi? Artık değil.)

Uruloki

Uruloki

Üye
fark bariz belli artık millet susmaya başlar

nonamex

Üye
Birde piyasaya cikabilse N9, videolar uzerinden konusmak yerine elimize alabilsek..

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Yağ gibi akıyor mübarek ya :D

SilentOne

SilentOne

Üye
acaba kaç tlden gelir sizce bn en fazla n9 1000tl veririm fazla vermem 1000tl ve üstü telefon lükse kaçıyor bnim için

eç038

eç038

Üye
farklı başlıkta konu olacak video paylaşmışım daha önce desene :D

y n s c n

y n s c n

Üye
ben MeeGo'nun kullanıcılarında ciddi anlamda pişmanlık yaratacağı düşüncesindeyim nedense :) çıksın bir cihaz da görelim neymiş ne değilmiş. ayrıca arkadaşlar videolarda daha hızlı görünebilir reelde görmek lazım ;) reklam için adamların yapmadığı şey yok yane malum ;) artık normal afiş reklam muhabbeti bitmiş :D dedikodu reklamı varsa yoksa :)

pRime.

pRime.

Üye
ben MeeGo'nun kullanıcılarında ciddi anlamda pişmanlık yaratacağı düşüncesindeyim nedense :) çıksın bir cihaz da görelim neymiş ne değilmiş. ayrıca arkadaşlar videolarda daha hızlı görünebilir reelde görmek lazım ;) reklam için adamların yapmadığı şey yok yane malum ;) artık normal afiş reklam muhabbeti bitmiş :D dedikodu reklamı varsa yoksa :)

Reklam için androide neler yaptırıyorlar:kop: Ayrıca bu adam bir developer, taraflı karşılaştırma yapıp reklam yapacak kadar alçalmaz.:oke:

OğuzcanAbi

Üye
pek birşey belli olmuyor videoda

pRime.

pRime.

Üye
Bariz fark var, sen görmek istemiyorsun bence. :)

Uruloki

Uruloki

Üye
ya Allah rızası için ne reklamı işte iphone 4 işte n950 ve video reel de fark yok

serinaga

serinaga

Üye
Akşama yorum yaparım ...

pRime.

pRime.

Üye
Androidciler herseyi videoyla gösteriyodu, şimdi sıra bizde.

ArMaGeDdOn_87

Üye
N9'un iPhone 4 ü geçmesi zaten normal,önemli olan iPhone 5 i geçicekmi?asıl soru bu ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
herşeyi işlemciye bağlamayın, stabilite de önemli.

saruman_me

saruman_me

Üye
arkadaşa henüz cevap gelmemiş ama ben arkadaşı savunan bişey yazıcam.
galaxy s2'nin n9'dan yavaş olduğunu kabul etmeyenler de dikkat etsin.
yıllar yıllar öncesine gidelim.
nokia 5800'ı çıkardı, apple da iphone 3g'yi çıkardı.
5800'da 444mhz işlemci vardı iphone 3g'de 128mhz işlemci.
hangisi daha hızlıydı..

adam olun. herşeyi işlemciye bağlamayın
alt üstü bi tlf için kulanmış olduğun cümle çok yersiz kardeş adamı adam yapan tlf değil kişiliğidi bunu sende ii biliyosun..

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
alt üstü bi tlf için kulanmış olduğun cümle çok yersiz kardeş adamı adam yapan tlf değil kişiliğidi bunu sende ii biliyosun..

pardon kanki düzeltiyorum, başka bi şeye sinirliydim onu yazarken.

lolaman

lolaman

Üye
Bu telefon çook pahalı olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt