Nokia N900 | X-Terminal ile OverClock (Hız Aştırma) | 700MHz 750MHz 800MHz 825MHz 900MHz 930MHz

Sponsorlu Bağlantılar

gkmn11

gkmn11

Üye
çok sağol

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

drangela61

drangela61

Üye
ya sizden bırsey rıca edebılır mıyım su kod yazma ıslemını anlatabılır mısınız adım adım olursa cok guzel olacak ben beceremedım musaıt oldugunuz bı zamanda yardımcı olur musunuz saygılar...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya sizden bırsey rıca edebılır mıyım su kod yazma ıslemını anlatabılır mısınız adım adım olursa cok guzel olacak ben beceremedım musaıt oldugunuz bı zamanda yardımcı olur musunuz saygılar...

Yakın zamanda adım adım anlatıcam... :oke:

drangela61

drangela61

Üye
ilginiz icin tesekkurler...calismalarinizi bekliyoruz :)

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
uyguladım ve oldu.teşekkürler anlatım için..

bence insanların yapamadığı şey mydocs a atın dosyayı diyorsunuz n900ün ana dizini olarak algılamıyorlar.Dökümanlar klasörüne atıyorlar.ondan bence dökümanlara atın yazmayın n900 ana dizine atın diyin

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

bursarap

Üye
930 çalışmıyor

oceanbeachclub

Üye
merhaba eger sorun bende ise ozur dilerim ama roosh dene seyin nasil yapildigini rica etsem biri bana mesaj atabilirmi lutfen. baktim ama roosh denen seyi anlamadim

drangela61

drangela61

Üye
merhaba eger sorun bende ise ozur dilerim ama roosh dene seyin nasil yapildigini rica etsem biri bana mesaj atabilirmi lutfen. baktim ama roosh denen seyi anlamadim

depolarda mevcut rootsh diye aratiniz cikar programi urun yeterli menuye herhangi bir ikon cikmaz sorun degil zaten olmasi gereken bu daha sonra istediginiz degerdeki rar dosyasini indirin icindeki dosyayi ana klasore atin ve daha sonra indirdiginiz degerdeki kodlari uygulayin islem tamamdir ue gazinin aciklamalarina dikkat edin cihazinizin guvenligi icin...

oceanbeachclub

Üye
Yok ne kadar denediyssem olmadı. Dediginiz dosya dökümanlarda idi onu zipden cıkardım Mydocs a kopyaladım sonra X terminali açtım dediginiz seyleri düzgün birsekilde yazdım roosh denen seyi yükledim 5 kere kapadım açtım ama yapamadım çok sinir oldum gercekten 2 gündür buna ugrasıyorum allah rızası için acemiler icin tek - tek resimlerle açıklayabılırsın ue-gazı tesekkurler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
BURADA bulunan yöntemi deneyiniz...

emin0005

emin0005

Üye
walla cok fark ettı bideha 600 e düşecegımı sanmıyorum :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

faruktml

faruktml

Üye
Teşekkürler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

whophoper

Üye
:oke:
uyguladım ve oldu.teşekkürler anlatım için..

bence insanların yapamadığı şey mydocs a atın dosyayı diyorsunuz n900ün ana dizini olarak algılamıyorlar.Dökümanlar klasörüne atıyorlar.ondan bence dökümanlara atın yazmayın n900 ana dizine atın diyin

çok sağol dostum bende hep dökümanlara atıyordum neden ne atarsam atayım bulamıyor diyordum cok tesekkürler

romantik

romantik

Üye
930 çalışmıyor 900 ü yüklüyorum oluyor aynı şekilde 930 olmuyor arkadaşlar:megafon:

serchas

Üye
arkadaşlar ben yeni bi kullanıcıyım. Öncelikle size teşekkür etmek istiyorum. gerçekten çok faydalandım sitenizden. Benim sorunum da aynı aslında. Dosyaları bi türlü bulamıyor xterminal. Gerçekten herşeyi dediğiniz gibi yapıyorum ama bi türlü olmuyor. Dosyayı direk N900 ün ana dizininin içine attığım halde bulamadı yine de. Neyi eksik yapıyor olabilirim. Ya da benim xterminalin mi bi sorunu var acaba. Yardımcı olursanız çok sevinicem. Şimdiden teşekkürler