Nokia n9

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

ya biliyorum n9'u kötü telefon değil yahu :) ama sevmiyorum işte ben bir değişiklik yapmadan o markete girip birşeyler indirip kullanmak istiyorum fabrika çıkışlı yani

e elindeki cihaza da root yapıp blackmarket kurup uğraşıyosun aynı şey :) Sevmek zorunda değilsin tabi o ayrı mesele de yanlış bilgilendirmeyelim kimseyi ;)

Kerim.

Kerim.

Üye

e elindeki cihaza da root yapıp blackmarket kurup uğraşıyosun aynı şey :) Sevmek zorunda değilsin tabi o ayrı mesele de yanlış bilgilendirmeyelim kimseyi ;)

Play store ve android oyun bölümü var.illa root yap diye bir şey yok ki

mcnpl4

mcnpl4

Üye
tartismayin artik:D ben olsam n9 alirdim iki android telefonum var ama bi n9 etmiyor gozumde. benim kullanis amacima uymuyor. wp ya da meego daha iyi olurdu benim icin. android abartilcak bi sistem degil benim gibi oyun meraklisi olmayanlar icin. ilgimi ceken iki uygulama camera 360 ve notification agenta baska da yok. widget desen suruyle var ama %95 berbat. bi wp ya da meego arayuzu kadar duzenli degil bana gore. sosyallik acisindan bu iki sistem daha onde. bence n9 al begenmezsen bana satarsin :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
umarım düzelir düzelmese de çok sıkıntı değil ben zaten androidi sadece oyun amaçlı kullanıyorum

Kerim.

Kerim.

Üye
Kerim.

Kerim.

Üye

bizde öyle birşeye gerek yok :ehe

- - - Eklendi - - -

yani :ehe

ya benim hoşuma gitmiyor dediğim gibi isteyen alabilir amacım tartışma çıkartmak değil ama ben n9'u sevmiyorum :(

Zevk meselesi.sen sevmezsin başkası sever:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...