Nokia N9 Flash (Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
denemedim bakmak lazım dosyalara ama gerekli dosyalar değiller.

forbidden5

forbidden5

Üye
Saat rengini değiştirirken tweak den cihaz reset döngüsüne girdi flash atmayı düşünüyorum fakat winflasher ı indiremedim link i açmıyor bir türlü. yardımcı olabilicek varmı

whyami

Üye
Eline emeğine yüreğine saglık kardeşim.
cok faydalı bi paylasım olmus, sağol

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim :)

manialog

manialog

Üye
win flash inmiyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
akşam evden kontrol edeyim olmazsa yenilerim linki veya upload ederim bir yere

PalmerTech

PalmerTech

Üye
flash'ı attım, success de oldu, tel başladı ancak şu yuvarlağın dönüp de menünün açılması lazım ya, dönen yuvarlak dönmeyi bitirmiyor bir türlü :/

Seglopsi

Seglopsi

Üye
flash'ı attım, success de oldu, tel başladı ancak şu yuvarlağın dönüp de menünün açılması lazım ya, dönen yuvarlak dönmeyi bitirmiyor bir türlü :/

benzer bir sorunla karsilasan olmustu sanirsam meegoturkiye forum'da flash atarken, flasher'daki kodu mu ne degistirmek gerekiyordu diye hatirliyorum. bulursam yazarim.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
sorun çözüldü

fLuke!

fLuke!

Üye
arkadaşlar nitdroid attıktan sonra çalıştırdım androide geçip bayağı kullnadım.Sonra şarj bitiyor uyarısı geldi.Ben de teli kapatıp meegoya geçiyim dedim.Meegoyu seçtim.ve şu ekranda kaldı telefon halende öyle duruyor hiç bi tepki vermiyor.usb ye ya da güç tuşlarına

Ne yapmalıyım ben şimdi? :(

- - - Eklendi - - -

flash atmayı denedim.Teli görmüyor. :(

PalmerTech

PalmerTech

Üye
teli görmüyorsa bir defa power button a bas usb bağlıyken

fLuke!

fLuke!

Üye
Tamam arkadaşlar düzeldi tel.Booting ekranında duruyodu 6-7 saniye boot tuşuna basılı tuttum.Kapandı.Sonra düzeldi.2 sisteme de giriyorum artık. :)

pRime.

pRime.

Üye
Geçmiş olsun :D

PalmerTech

PalmerTech

Üye
sorun çözüldü

Seglopsi

Seglopsi

Üye
meegoturkiye/forum'da yeni baslik acarsan eger daha iyi yardimci olacaklardir. dedigim kodu bulamadim flash atarken o kodla atinca flash islemi normalden uzun suruyordu ama tam temizlik mi oluyordu oyle bisey.

olmadi nokia suite ile flashla tekrardan oyle dene.

eLiKaPS

Üye
flasher ın linki çalışmıyor lütfen yükler misiniz sizde varsa

- - - Eklendi - - -

telefona flash attım fakat açılışka güvenlik kodu istiyor hala :( ben bu kodu nerden bulacağım

PalmerTech

PalmerTech

Üye
flasher ın linki çalışmıyor lütfen yükler misiniz sizde varsa

- - - Eklendi - - -

telefona flash attım fakat açılışka güvenlik kodu istiyor hala :( ben bu kodu nerden bulacağım

adresinde 12345 olduğu yazmış default kodun. eğer sorun çözülemezse, nokianın kendini arayarak da çözülebildiğini söylemiş nokia moderatörü. bu hatayı ilk kez gördüm. telefonda ilk güvenlik şifresi olayı nasıl başladı?

- - - Eklendi - - -

bir de simsiz açmayı denediniz mi?

SedatKls

SedatKls

Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar bende bi flasher mağduruyum telefon kilitlendi açamıyorum flash atcam ama

cd C:\NaviFirm+ 1.7 komutunu girince sistem belirtilen yolu bulamıyor diye uyarı çıkıyo karşıma napmalıyım ? Kolay flasher i yükledim şimdide anlatımın yapıldığı site açılmıyo acil bilgilendirirseniz çok sevinirim telefonumu kullanamıyorumm :(

fLuke!

fLuke!

Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar bende bi flasher mağduruyum telefon kilitlendi açamıyorum flash atcam ama

cd C:\NaviFirm+ 1.7 komutunu girince sistem belirtilen yolu bulamıyor diye uyarı çıkıyo karşıma napmalıyım ? Kolay flasher i yükledim şimdide anlatımın yapıldığı site açılmıyo acil bilgilendirirseniz çok sevinirim telefonumu kullanamıyorumm :(
:hmmm görmesi lazım klasörü.Klasörü oraya doğru isimle koyduğuna emin misin?