Nokia N9 Flash (Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

adnan55

adnan55

Üye
WinFlasher indirilmiyor !

fLuke!

fLuke!

Üye
filecropda winflasher 3.21 diye arayabilirsin :)

adnan55

adnan55

Üye
winflasheri indiremedim arkadaşlar

adnan55

adnan55

Üye
" flasher.exe -f -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.427.6_PR_LEGACY_427_ARM_RM-696_PRD_signed.bin -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.NOMAPS.5_EMMC_NOMAPS.bin -R "

komutunu başlarında tırnak işaretleri olmadan giriyoruz,bu zamana kadar verdiğim tüm kodlarda tırnak işaretleri kodlara dahil değildir. Yukarıda verdiğim kodu kendi seçtiğiniz dosyalara uyarlayarak giriniz.

burdaki ifadeyi anlayamadım tam olarak kendi seçtigmiz dosyalara uyarlama ifadesi ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
versiyon ve surumlerin ismine.gore gireceksin. navifirm'den indirdigin dosya isimlerini yazacsksin yani.

flasher.exe -f -F (kendi indirdigin dosya ismi)
-F (diger kendi indirdigin dosya ismi)

fnldstntn

Üye
" flasher.exe -f -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.427.6_PR_LEGACY_427_ARM_RM-696_PRD_signed.bin -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.NOMAPS.5_EMMC_NOMAPS.bin -R "

komutunu başlarında tırnak işaretleri olmadan giriyoruz,bu zamana kadar verdiğim tüm kodlarda tırnak işaretleri kodlara dahil değildir. Yukarıda verdiğim kodu kendi seçtiğiniz dosyalara uyarlayarak giriniz.

burdaki ifadeyi anlayamadım tam olarak kendi seçtigmiz dosyalara uyarlama ifadesi ?
Yani senin navifirmden indirdiğin dosyaların isimlerini...
flasher.exe -f -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.427.6_PR_LEGACY_427_ARM_RM-696_PRD_signed.bin -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.NOMAPS.5_EMMC_NOMAPS.bin -R
Kırmızı ile gözterdiğim bolumler senin indirmiş olduğun dosya ilimleri ile değitireceksi...Genel olarak aynıdır fakat ufak karklılıklar olabilir buda hata almana neden olur...

adnan55

adnan55

Üye
navifirm'den indirdigimiz dosyaların boyutları toplamda ne kadar olur ?

adnan55

adnan55

Üye

"flasher -i " komutunu verdikten sonra bu şekilde uyarı alıyorum sorun nedir acaba anlatımdaki ekranları kontrol ettigimde bu şekilde bi görüntü yoktu ?

fLuke!

fLuke!

Üye

"flasher -i " komutunu verdikten sonra bu şekilde uyarı alıyorum sorun nedir acaba anlatımdaki ekranları kontrol ettigimde bu şekilde bi görüntü yoktu ?
Kodu yazıp ( flasher.exe -f -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.427.6_PR_LEGACY_427_ARM_RM-696_PRD_signed.bin -F DFL61_HARMATTAN_40.2012.21-3.NOMAPS.5_EMMC_NOMAPS.bin -R ) teli kapalı şekilde PC'ye bağlayacaksın. :)
Burdan öyle görünüyor. :d:

adnan55

adnan55

Üye
flash atmadan telefonun yedegını alsak hangı bılgılerımızı yedeklıyor? flash attıktan sonra o yedegı yuklesek ne farkı olur ne gıbı bır degısıklık olur ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
flash atmadan telefonun yedegını alsak hangı bılgılerımızı yedeklıyor? flash attıktan sonra o yedegı yuklesek ne farkı olur ne gıbı bır degısıklık olur ?

hesaplarini ve ayarlarini yedekliyor. almani oneririm.

- - - Eklendi - - -

rehber ise terminalden bir kodla yedekleniyordu. ona da bir bak istersen.

adnan55

adnan55

Üye
rehberi nasıl yedekleyebilirim ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
hatirlarsam yazarim. sana pm attigimda geliyor mu?

adnan55

adnan55

Üye
yok gelmiyor ben atmıştım geldimi peki ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
geldi okudumda yanitlarim gitmiyor o zaman.

adnan55

adnan55

Üye
şimdi tekrar attım bakarmısın ?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

bütün komutları verdim fakat formatlama başlamadı bu ekranda kaldı ?

adnan55

adnan55

Üye
yardım eden herkese teşekkür ederim sonunda hallettim. paylaşım içinde teşekkür ederim güzel anlatım olmuş...

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
sitesi hata veriyor.

• Beğen
Tepkiler: fnldstntn