Nokia N8 Reflesh By MoLeCK

Sponsorlu Bağlantılar

Buhara15

Üye
senden güncelleme bekledik kardeş ya canın sağolsun ne diyelim

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
kusurabakma kardeş sinirliyim birz

wherease

Üye
boşver kardeşim takma kafana bence çok güzel bi iş çıkarmıssın hala kullanıyorum güncelleme bekliyordum ama canın sağolsun emek e saygı yoksa gerekte yok ...

Buhara15

Üye
bence çoğu kullanıyor ama biliyorsun bazı sessiz üyeler var... Bide şunu hiçbir zaman unutma yaptığın iyi işleri ALLAH bilsin yeter

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
buharaya aynen katiliyorum kardesim

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
kardeşlerim bazı şeylere çok sinir oluyorum kusurabakmayın...ama sinirim geçti dediğiniz gibi Allah bilsin yeter....güncelleme çıkıcak ...çok güzel eklentiler var içinde....inş beyeniceksiniz....iyi geceler en kısa zaman içinde güncelleme yayımlanıcak...

mydonose13

Üye
tüm yorumları okudum 5 dakikada, güncellemeyi bekliyorum sabırsızlıkla, çıktığı gün flashlıcam, güncelleme çıkmasa bile şarj olayı için bu cfw yi bile flashlayabilirim, emeğine sağlık.

musti_md

Üye
Üsdat kesinlikle bnde çıkar çıkmaz yükliycem zaten şuan yüklü ve bi istekte ben istiym şu konumlama olayınada bi el atarsan sewinirim gprs nerde olduğunu yanlış gösteriyor bi kaçkere flaslayıp denedim fakat sonuç aynı onada bi el atarsan sewinirim.Kolay gelsin

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dostum ıfone mesaj stili eklendi ...şu an görevde olmasaydım yüklerdim en kısa zaman içinde yüklüce yarın felan...hepinize çk teşekkür ederim

pieer007

Üye
dostum guncellenmis olani bekliyoruz. Senin cfw de hcbi skinti yok. Aksine daha iyi. Ozellikle sarj, tel performnsi. Sabirsizlikla yeniyi bekliyoru

.Murat.

.Murat.

Üye
MoLeCK kullananlar var bende güncelleme bekleyenlerdenim
papaza kızıpta oruç bozma:D

pieer007

Üye
dostum bide ricam olsa. Hani su acilista su elleri tarìhe gomsekte onun yerine acilirken we kapanirken windows gbi acilsa kapansa iyi olurki ? Bugun geliomu yeni guncelleme bekliyoruz en acilinden :) arkadasn dedgi gbi papaza kizipta oruc bozma :)

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
pier kardeş açılış ekranı windows şeklinde zaten sorunu tam anlayamadım...güncelleme için az sabredi kardeşler ....işlerin yoğunluğundan hiç fırsat bulamıyorum birde şehir değişikliğinden dolayı bilgisayar problemim var ...biraz daha sıkın dişinizi emin olun beklediğinize değicek

- - - Eklendi - - -

he anladım şimdi pier kardeş....evet animasyon dosyası ekliyecem ve bu sayede istediğiniz gif dosyası açılış ekranı olabilicek

pieer007

Üye
eywallah dostum. Bi an once yap. Emin ol sabirsizlikla bekliyorum. Kullandgm en iyi cfw diyebilirim rahatlikla

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun dostum

Buhara15

Üye
bekliyoruz kardeş güzel bir güncelleme... Yalnız bu kamerayla bir kaç resim çekipte silmek istediğimizde " Kamera Zaten Kullanılıyor " hatası alıyorum sizde de varmı böyle bir durum ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
hiç göfmedim böyle bir hata bakarım tekrar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
merakla bekliyoruz ustadim

pieer007

Üye
suana kadar tek bir hataya bile rastlamadim. Sonradan entegre ettgn programlarla alakali olablir

Üst Alt