Nokia N8 Reflesh By MoLeCK

Sponsorlu Bağlantılar

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
bende şu zaman demeye korkuyorum aslında güncellemede olucaklar o kadar zamnımı alıcak şeyler değil ama bir türlü eve dönemiyorum....ama iddaa ediyorum çok beyeniceksiniz ekleyeceğim uygulamalar hayatızı kolaylaştırıcak;)

pieer007

Üye
hayirlisi ozaman :) ama guncellemedn once benim ricami yaparmisin bu cfwden cok memnunum ben o acidan :) link atarmisn ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
tabiki tamm onuda yüklücem

szrxx

szrxx

Üye
hocam güzelde 5 mb aşaga foto çekmiyor tel ve çokda fark göremedim fotolarda gündüz 15 mb çıkıyor çok fazla bi foto için

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
o fotolardaki derinlikten ötürü kardeş...kamerayı modlayınca olan bu ....tekrar düzenlerim bi bakarım....çok bir fark olmaz zaten beklenti yanlış

szrxx

szrxx

Üye
flash atmadan fotograf olayını çözüm bulabilirmiyiz sarj konusunda çok iyi cfw gerçekten eline saglık

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
gùncelleme ile sorunun ortadan kalkar dostum,flashszda olabilr,değişik kamera modları war ,yükle arada bir fark olur umarım

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
hepsi yüklenicek kardeş...bayram hediyem hazır

szrxx

szrxx

Üye
flash atmadan kamera modunu düzeltebilmeme yardımcı olurmusun orjinal kamera modu nerde bulabilirim

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
orjinal kameranın modu yok dostum yada bn görmedim...b.raz sabret güncellemeyi yüklersin sorun ortadan kalkar

.Murat.

.Murat.

Üye
moleck seneye bayrama hazır olurmu güncelleme :d:

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
yarın yüklüyorum kızmayın yahu:)zamab yok kardeş ne yapalım:)

- - - Eklendi - - -

yarın yüklüyorum kızmayın yahu:)zamab yok kardeş ne yapalım:)

plenken

plenken

Üye
Heyecanla bekliyoruz kardeş şimdiden emeğine sağlık.

.Murat.

.Murat.

Üye
mesaj yazarken ı harfi yoktu inş. onuda düzeltmişsindir

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
belki 20000 mesaj hakkı bitirdim yazılımla ı klavyede bir sorun görmedm...zaten herkesin kullandığı 808 klavyesini kullanıyoruz...bence yüklediğin prolardan kaynaklanan bir hata murat kardeşim

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Kamera 12 MP'de hata veriyor ve resmi kaydetmiyor. Video çekerken 1-2 dk içerisinde donuyor ve hiç bir tuş işlevi çalışmıyor. Hard format atmak zorunda kaldım, 1'den fazla kez. Cihaz günde en az 1 kere durup dururken donuyor.

.Murat.

.Murat.

Üye
moleck geliyormu güncelleme

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme yeni konu olarak açıldı arkadaşlar....ordan devam edelim...

ersoy48ersoy48

Üye
aradım ama bulamadım n8 için gif dosyalarını nerden indirebilirim

Üst Alt