Nokia N8 Reflesh By MoLeCK

Sponsorlu Bağlantılar

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
olabilir tbi dostum eklerim

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
yüklemesine yükleyeceğimde tek bir sorun var... İl dışındayım çalışmamı internet kafede deneme yapmaya çalışıyorum...Fakat 2 gündür uğraşmama rağmen telefona flash atamıyorum ,deli oldum resmen denemediğim şey kalmadı nerdeyse....Güncelleme o yüzden biraz gecikicek arkadaşlar bir kaç gün ,kusurabakmayın ,sorunu söylüyeyim belki bilginiz vardır....

Telefona normal yoldan flash deneyince ''scaning image files'' ten sonra test moduna(ekranda yazıyor ya) geçmiyor,bu yüzden program bi süre sonra hata veriyor...

Dead flash denediğimde ise hayatımda ilk defa başıma gelen bir sorunla karşılaştım....Telefonu usbden çekin 8 saniye basıyoruz ya ,internet kafeden bu işlemi yaptığımda (yani telefonu 8 saniye basılı tutup 3 defa titremesini) telefonu usb ye takınca flasha devam edeceğine telefon açılıyor yani nokya yazısı felan geliyor...Bu sefer yine hata veriyor program ...Jaf ise ne nalet bir program anlamadım,berbat birşey....

Tabiki bunlar benim sorunum dostlar dediğim gibi kusurumabakmayın bir kaç gün geciktiricem ama ilk ve tek güncellemem olucak olan bu güncelleme sizi tatmin edicek bundan eminim....

İstekleri olan yine yazsın buraya ekleyeceğim...İyi günler

Buhara15

Üye
hocam Bende de bir ara olmuştu akşam olmazsa Ben test edeyim olmaz mi siz Bana gönderin yada teamwiever programını kur ordan yapalım

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Bir kaç deneme daha yapayım olmadı dediğin gibi yaparız dostum...Evimde olsam 5 dakikalık iş ,il dışında 2 günümü aldı pöhhh

Buhara15

Üye
Bir kaç deneme daha yapayım olmadı dediğin gibi yaparız dostum...Evimde olsam 5 dakikalık iş ,il dışında 2 günümü aldı pöhhh

Tamam hocam sen dosyaları toplu halde rar dosyası olarak bir siteye yükle özelden at hocam test edelim

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır...

Buhara15

Üye
hocam iphone mesaj stilini de attın mi içine

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
elbette:)şansımıza gücelleme öncesi yayınladılar

Buhara15

Üye
ne zaman atarsın

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi biraz zaman lazım dostum...en yakın zamanda hazırlıyacağım

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
güncellemeyi iptal ediyorum dostlar...kullananların sayısı bi elin parmaklarını geçmedi zaten o yüzden boşa çaba harcamak istemiyorum...deneyen herkese teşekkürler....
Konum iptal edilebilir saygılarımla....

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
güncellemeyi iptal ediyorum dostlar...kullananların sayısı bi elin parmaklarını geçmedi zaten o yüzden boşa çaba harcamak istemiyorum...deneyen herkese teşekkürler....
Konum iptal edilebilir saygılarımla....

bazen bende uğraşmak istemiyorum. Çünkü mediafiredeki hesabımdan baktımda 36 kisi indırmiş sadece. Bundan sonra uğraşmaya değmez herhalde gerçekten. O indirenlerde ne kadar kullandı kim bilir. Neyse sana hak veriyorum. Zaten artık doğru dürüst symbian 3 kullananda yok. Nokia çok hata yaptı(bence) bunun zararıda symbiandan vazgeçemeyen milyonlarca kişiyi vurdu. Ki şu da bi gerçek bu kullanıcıların çoğu symbian'ın ne olduğunu ve potansiyelini de bilmyor. Yapcak bişey yok. Bende aon güncelleme dosyası hazır upload edip paylaşıcam. Daha da cfw paylaşmam. Ama yine de emeğine sağlık. Şu ana kadar iyi iş cıkardın.

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dostum bn biraz sitemizede sinir oldum boşver....harcadığım zamana yazık bnde diğerleri gibi yabancıları yaptığı cfwleri düzenler kullanırım olur biter

karasahinemre

Üye
dostum bn biraz sitemizede sinir oldum boşver....harcadığım zamana yazık bnde diğerleri gibi yabancıları yaptığı cfwleri düzenler kullanırım olur biter

şşşt onlar kral

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dorudur dostum o yüzden bırakıyorum paylaşımı...he diceksin ula ne paylaştında konuşuyon....elimden gelen budur elimden geldiğince yardımcı olmaya çlıştım ama olmadı nasip

karasahinemre

Üye

al bunu düzenle bu ara bu moda

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bakarım saolasın

aryen12

Üye
emeğine sağlık çok güzel olmuş çok sağol

Üst Alt