Nokia N8 Reflesh By MoLeCK

Sponsorlu Bağlantılar

volkan264

Üye
Sesi ciddi anlamda çok iyi ellerine saglık hocam

pieer007

Üye
gelcek insallah :) beklemedeyiz :) bu arada moleck su simgelerle ilgili bisey dmistim mumkunmudur ?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
dostm reisle gorus gfv klasoru icin bence

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dostlar şuan güncellemeyi kullanıyorum ama tam olarak beyenmedim....yapacaklarımı yapamadım il dışında olduğumdan...sürüm tam olrak yapınca yayınlanacak...bana kızan nye beklettin madem derseniz haklısınız...affınıza sığınıyorum...bir daha günclleme şu zaman demiyeceğim yapınca yayımlıcm özür diliyorm hepinizden

Enola19

Üye
Dostum hiç önemli değil bizde bekleriz sorunmu sanki beklemesek kendi cfw mizi yazacak değiliz heralde zaten yazabilsek burada "yorum" yazacağımıza diğer arkadaşlar gibi "tavsiye" yazarız. :)

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
anlayışın için teşekkürler kardeşim....n8 imin orjinal kulaklığı bozuldu bu arada çok sinirlendim her şey ters gidiyo;)

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Emeği geçen herkese teşekkürler. Şuan linkleri çekiyorum. Deniycem bir kaç güne geribildirim yaparım. Tekrar teşekkürler ...

pieer007

Üye
gelmiyormu daha guncelleme ?

pieer007

Üye
linkler gelse artik ?

pieer007

Üye
diger arkadaslarin yaptigi cwfleride denedim ama bununla kiyaslamam dgerlerini. En duzgun calisani en stabli en olumlusu bu.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Öncelikle eline sağlık kardeş,şimdi bu cfw yi yükledim stabil ve hızlı şuan için tek sorun colorizit yüklenmiyor,birkaçkez deneme yapmama rağmen yüklenmedi.
Aslında colorozit cihazda yüklüymüş ama hala güncellemelerde gözüküyor ve yüklenemedi uyarısı veriyor.

- - - Eklendi - - -

rastladığım diğer sorun ise viber de telefon nomu yazmak için klavye açılmıyor.vede şuanda olduğu gibi mesaj yazarken harfler ben yazdıktan 1-2 saniye sonra geliyor

mydonose13

Üye
güncelleme ne zaman gelecek acaba?

pieer007

Üye
Öncelikle eline sağlık kardeş,şimdi bu cfw yi yükledim stabil ve hızlı şuan için tek sorun colorizit yüklenmiyor,birkaçkez deneme yapmama rağmen yüklenmedi.
Aslında colorozit cihazda yüklüymüş ama hala güncellemelerde gözüküyor ve yüklenemedi uyarısı veriyor.

- - - Eklendi - - -

rastladığım diğer sorun ise viber de telefon nomu yazmak için klavye açılmıyor.vede şuanda olduğu gibi mesaj yazarken harfler ben yazdıktan 1-2 saniye sonra geliyor

valla kardes bende bunu kullaniyorum ve dedgn hcbir sorun bende yok. Hcbi skntyla karsilasmadim suana kadar. Formatla alakali bi sknti olmasn senin ? Kullandgn en duzgn cfw onun icn guncllemeyi beklyorz sabrszlikla

Esendağlı

Esendağlı

Üye
valla kardes bende bunu kullaniyorum ve dedgn hcbir sorun bende yok. Hcbi skntyla karsilasmadim suana kadar. Formatla alakali bi sknti olmasn senin ? Kullandgn en duzgn cfw onun icn guncllemeyi beklyorz sabrszlikla
Evet çok güzel bir cfw olmuş,ben bukadarını beklemiyordum açıkcası,mevcut sorunlar belkide senin belittiğin gibi fomatla alakalı olabilir bu yüzden cihaza hem soft hemde hard format atıp tekrar flahs atıyorum.

- - - Eklendi - - -

Evet çok güzel bir cfw olmuş,ben bukadarını beklemiyordum açıkcası,mevcut sorunlar belkide senin belittiğin gibi fomatla alakalı olabilir bu yüzden cihaza hem soft hemde hard format atıp tekrar flahs atıyorum.
sorunlar aynen devam ediyor

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
esendağlı kardeş bende wiber kullanıyorum fakat dediğin sorunu hiç almadım...bence hard format at,hafıza kartını biçimlendir vede yedeklemeyi nokia suitteb değil elle yap...umarım düzelir...

Gelelim güncellemeye arkadşlar...biliyorum ayıp ediyorum sizleri bekletmekle...fakat iş güç izin vermiyor...internet kafede güncellemeyi tamamladım ama tam olrak istediklerimi yapamadım...üst mesajımda yazdım tamamlayınca konu açıcam zaten...sizlere şu zaman gelicek bu zaman olucak demiyorum...şartlar izin verirse sizlere çalışmalarımı sunucam iyi forumlar

karasahinemre

Üye

- - - Eklendi - - -

sorunlar aynen devam ediyor

continue de ekran gelecek

pieer007

Üye
esendağlı kardeş bende wiber kullanıyorum fakat dediğin sorunu hiç almadım...bence hard format at,hafıza kartını biçimlendir vede yedeklemeyi nokia suitteb değil elle yap...umarım düzelir...

Gelelim güncellemeye arkadşlar...biliyorum ayıp ediyorum sizleri bekletmekle...fakat iş güç izin vermiyor...internet kafede güncellemeyi tamamladım ama tam olrak istediklerimi yapamadım...üst mesajımda yazdım tamamlayınca konu açıcam zaten...sizlere şu zaman gelicek bu zaman olucak demiyorum...şartlar izin verirse sizlere çalışmalarımı sunucam iyi forumlar

dostm sendn bisey rica edeblrmiym. Bu cwfdn cok memnunum. Bunun uzerne iphone stili mesaji entegre edeblirmisn ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
tabiki

pieer007

Üye

Üst Alt