Nokia N8 Reflesh By MoLeCK

Sponsorlu Bağlantılar

n000k

n000k

Üye
eyvallah kardeşim oldu :).. moleck kardeşim senin şu cfw nin içindeki pil avkonu nu bi zahmet link versene :) ben onu çok beğenmiştim.. saolasın..herşey mükemmel şimdi!! :oke:

- - - Eklendi - - -

tamam ama normal mod da da hata yk dostum
bilmiyorum normal mod olarak yükledim sys yi.. mifleride taşıdım ama olmadı maalesef.. bu sefer oldu ama bu mod ile...

mg020

Üye
slm kardeş internete kitlenme oluyormu bu cfw de

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim

Enola19

Üye
Dostum cfw nin görselliğine bayıldım acaba hangi temayı kullandın bi link verebilirmisin sana zahmet

wherease

Üye
whereares kardes ses zaten icinde gomulu...rompatcherle bi alaka yok...rompatcherde olan ses yukseltmeyi kullanmak isteyenler icin attim...guncelleme geleblir yeniliklerle hata olmadigi icin sadece ekleme yaparim sanirim...yogun oldugumdan yazamiyirum arkadaslar ..bol kullanimlar...

- - - Eklendi - - -

nook kardeş ben şuan normal joshlog modu uyguladm bi sorun yok,bence bi tekrar bi dene,yine olmazsa sistm modlama bölümünde paylaştığm reflesh için önmli modlar sis halinde adlı konuma bi bk

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar güncellemede istekleri olan warsa yazsın,elmden geldiğince güncellemeye ekleyebiliriz....

bende bir sıkıntı var o zaman kardeş çözemedim rompacherden aktif ettiğim zaman biraz daha yükseliyor ses ancak hoporloer sesini rompacher den aktif ettiğim zaman ikiside gidiyor birini kapamam gerekiyor anlamadım gitti :)) bunu sen güncellemede halledebilirmisin rompacher olmadan dahada yüksek ses oranı verebilirmisin bunu yapabilirsen süper olur cwf süper başka bir eksik yok yani oda bana göre eksik eline koluna sağlık.

matrakercan

Üye
her şeyi iyi güzel anladım da bu bazı öğelerde mini olayı varya o neden var mesela müüzik çalar + müzik çalar mini vb. bunların bi özelliği varmı ?

stephen9

stephen9

Üye
çok güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık bi sorunum çıktı ancak bunun cwf ye bağlı olduğunu sanmıyorum tarayıcının dns adresini değiştirdiğimde nete giremiyorum

n000k

n000k

Üye
her şeyi iyi güzel anladım da bu bazı öğelerde mini olayı varya o neden var mesela müüzik çalar + müzik çalar mini vb. bunların bi özelliği varmı ?
neyini anlamdınki bunu adı üstünde..boyut özelliği.. ev ekranına widget ekleyorsun.. yer kalsın istiyorsan mini yi koyarsın.. yada normal boyutlusunu..

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
whesear kardeş telefonun sesni dahada yükseltirim ama bu sefer kulaklğn ve hopörlrün patlama olasılığı olur,eğer patlarsa patlasın dersen sana özel yapabilirim:)bence tekrar flash at ve rompatcherdeki yamayı aktif etme,reflesh için bu kadar ses weren cwf yok daha;)
dns ayarı soran arkadaş,muhtemelen yanlış dns ayarlıyosun,8 8 4 4 4 4 4 4 öneririm,Arkadaşlar bol kullanımlar,tema soran arkadaş tema bölümünde trublack v4 blue ,link veremiyorum şuan...

Arkadaşlar güncelleme ile yazılımımızı dahada gelişicek....Lütfen bizden ayrılmayın;)

wherease

Üye
aktif etmedigim zaman çok az geliyor ses bende bir sorun mu var anlamadım gayet normal yuklyorum hafıza kartı vs de format atıyorum öyle yüklüyorum

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
diğer kullanan arkadaşlar sorun olmadığnı bildirmş üst mesajlarda,formatlamadn önce hard format at ve hafza kartni biçmlendir bi öyle dne,bu arada udayı değiştiriyosan değiştirme

wherease

Üye
tamam hallettim ses pack yapmasanda yuksek geliyor kardes :) bu az daha yüksek yapabilirmsn bna ?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
bakarz dostum ayarlamaya çalşrm

pieer007

Üye
bikac gundur kullaniyorum. Gercekten sarj yonunden cok ideal. Tek sorun opera braz yawasladi. Onun haricinde simdilik hersey perfect. Bide affina siginarak su acilis kapanislara birazdaha cember disina ciksak :)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
kaydedilen video ve resimler dcim de mi?

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
pier ne gbi kardeş?evet kesegen hocam dcimde sanrm,kendm bkmadm ama ,format atmaktan frsat olmuyo;)

miaculpa

miaculpa

Üye
s.a kardeşim rom patcherden hangilerini işaretlememi önerirsin ?

- - - Eklendi - - -

s.a kardeşim rom patcherden hangilerini işaretlememi önerirsin ?

Üst Alt