Nokia N8 Reflesh By MoLeCK

Sponsorlu Bağlantılar

plenken

plenken

Üye
Emeğiniz için teşekkürler indirmeye başladım bile emre arkadaşın cwf sini yüklemiştim ama benden mi kaynaklandı bilemedim şarzı çok az gidiyordu bunu deniyeceğim çalışmalarında başarılar dilerim...

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Tşk deneyince sonuçları yazarsan diğer arkadaşlarada yararlı olur...

olcayaksoy_01

olcayaksoy_01

Üye
arkadaşlar benim n8 yazılımı 111.030.0609 bunu yüklersem flaşlarsam sorun olur mu

- - - Eklendi - - -

cvp verecek kimse yok mu

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Olmaz tabi sürüm yükseltmiş olursun

.Murat.

.Murat.

Üye
flashladım şimdi biraz kontrol edeceğim sorunları yazarım kardeş eilne sağlık

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeş sorun çıkmaz inş;)

.Murat.

.Murat.

Üye
gayet güzel henüz sorun çıkmadı tekrar teşekkürler birader

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim;)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
forumumuzda var olan tum cfw calismalarini kullanip her hazirlayan arkadasimin emegne karsilik verdim sira bu cfw'de. Kardsim bikac ekleme yapmani istesem guncellemeye ekler misin?
Emegine saglik ustadim

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
tabiki hocam elimden geldiğince yaparım,teşekkür ederim

wherease

Üye
eline sağlık kardeşim güzel olmus ancak ses olayını kurtuluş kardeşten başka kimse yapamadı rompacher ile yapılan ses yükseltmeleri iyi olmuyor hem çok yüksek ses vermiyor hem kalite olarak düşük xeon un cwf si gibi nasıl yapıyorsalar anlamadım ama rompacher olmadan kurulu halde ses yüksek olarak geliyor bunu çözemezmiyiz acaba ?

olcayaksoy_01

olcayaksoy_01

Üye
flaşladım Allah razı olsun arkadaşlardan...

yasin99q99

Üye
teşekkür ederim şimdi indirmeye başladım.ancak güncelleme yapcak mısınız? herhangi bir sorun var mı yoksa biraz daha bekleyim mi?

.Murat.

.Murat.

Üye
ses sorunu yok arkadaşlar oldukça yüksek bir ses var
diğer cfw,lerde ses sorunu ile karşılaştım bunda yok o sorun

n000k

n000k

Üye
josh log u uygulayamadım kardeşim senin cfw ye!! acaba bende mi bi hata var anlamadım.sistem modlamada anlatıldığı gibi refresh için olan dosyayı indirip sys ye attım ama olmadı.. istediğim transparent widget miflerini kuramıyorum :( MoLeck kardeşim sen bi denesen bakalım olcak mı? yada öneride bulun bana!! bu arada cfw ni çok beğendim.. tek sorunum bu kalan her şey mükemmel olmuş, eline sağlık..

plenken

plenken

Üye
Emeğime sağlık kardeşim gayet stabil çalışıyor bi soruna rastlamadım şu ana kadar çıkanlardan en beğendiğim bu oldu müzik dinlemeğe sanki yeni başladım gayet başarılı çalışmalarının devamını dilerim teşekkürler

cihatyılmaz

Üye
gayet güzel görünüyo emeğine sağlık kardeş...

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
whereares kardes ses zaten icinde gomulu...rompatcherle bi alaka yok...rompatcherde olan ses yukseltmeyi kullanmak isteyenler icin attim...guncelleme geleblir yeniliklerle hata olmadigi icin sadece ekleme yaparim sanirim...yogun oldugumdan yazamiyirum arkadaslar ..bol kullanimlar...

- - - Eklendi - - -

nook kardeş ben şuan normal joshlog modu uyguladm bi sorun yok,bence bi tekrar bi dene,yine olmazsa sistm modlama bölümünde paylaştığm reflesh için önmli modlar sis halinde adlı konuma bi bk

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar güncellemede istekleri olan warsa yazsın,elmden geldiğince güncellemeye ekleyebiliriz....

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
whereares kardes ses zaten icinde gomulu...rompatcherle bi alaka yok...rompatcherde olan ses yukseltmeyi kullanmak isteyenler icin attim...guncelleme geleblir yeniliklerle hata olmadigi icin sadece ekleme yaparim sanirim...yogun oldugumdan yazamiyirum arkadaslar ..bol kullanimlar...

- - - Eklendi - - -

nook kardeş ben şuan normal joshlog modu uyguladm bi sorun yok,bence bi tekrar bi dene,yine olmazsa sistm modlama bölümünde paylaştığm reflesh için önmli modlar sis halinde adlı konuma bi bk

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar güncellemede istekleri olan warsa yazsın,elmden geldiğince güncellemeye ekleyebiliriz....
evet o konuyu biliyorum hemen yükliycem bakalım o paylaştığın modu inşallah olur.. saolasın. sonucu yazarım yine..

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
tamam ama normal mod da da hata yk dostum

Üst Alt