Nokia N8 lutfen yardımmmmmmm arkadaşlarrr

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bladeevo

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 lutfen yardımmmmmmm arkadaşlarrr
mrb arkadaslarrr uzun zamandır forumları takıp edıyorum nokıa n8 almayı dusunuyorum aslında aklımda 3 cıhaz vardı samsung galaxy s ve ıphone 4 ve nokıa n8.Galaxy s ın cok ıyı bı cıhaz oldugunu soyledıler ınceledım androıd ve 1 ghz ıslemcı ıle baya gelıstırmısler ama cıhazı elınıze aldıgınızde bu plastık parcasımı dıyosunuz 1400 lıra eden ıphone ve n8 arasında kaldım ıphone uygulama ıslemcı ve ekran acısından cok ıyı fakat nedense derlerya bızım ınsanımız bıraz gosterıs meraklsıdır ıhtıyacı degıl gosterısı secer benım ıhtıyacım olan ıyı bı kamera ve cevrımdısı gps ve radyo yayınına sahıp degıl sanırım uygulama acısından baya ıyı ama stewe jobs ın yaptıgı acıklamada bıle ıphone u 1000 dolardan fazla fıyatla satın alan ulkelerdekı ınsanlara guluyorum bıraz gosterıs ıcın alındıgı kokusunu verıo bana ve nedense forumlarda kullananmayan bırsuru ınsanın n8 e camur attıgını gordum adam telefonu elıne bıle almamıs belkı ama n8 alınmaz kotu cıhaz symbıan falan fılan neyse arkadaslar lafı fazla uzatıp yormıyım sızın gozlerınızıde bugun ankara nokıa shopda sordum fıyatını 1100 tl ve electro world de fıyatı 1120tl sızce bu kadar para verıp almalımıyım yoksa beklemelıyım veya ankarada alabılecegım daha uygun bı yer mevcutmudur ve kullanan arkadaslara bı kac sorum daha olucak cok uzattım lafı bılıorum kusura bakmayın ama nokıa n86 cıhazımda garmın mobıle ı sorunsuzca kullanabılıodum cevrımdısı olarak bundada garmın mobıle ı kullanma ımkanım varmı?yada nokıa ovı maps dısında kullanacagım kalıtelı bı gps programı cıktımı?coook tesekkur ler ve tekrardan kusura bakmayın arkadaslar gozlerınızı bu kadar yordugumm ıcınn

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar konuya eklemedımde son bırsey daha sorucam telefonda hdmı cıkısı var ve ben bunu vıdeo player olarak kullanmak ıstıyorum bunun ıcın n8 e yuklıyebılecegım bır bluray player veya divx player bulmaktamı? cok tsk ederımmm

• Beğen
Tepkiler: orcusss

musty24

Üye
garminde var ndrive da var sygic de var ovi mapsta var..hepsinde çevrimdışı bağlanabilirsin..player olarak bilmiorum..uygulama yavaş yavaş artıyor..symbian o eski symbian değil ve gerçekten nokia çok üzerine düşüyor bakma öyle microsoft anlaşmasına filan..nisan sonuna çok daha iyi oturmuş bir sistem olacak bence..kamera olarak tartışılmaz zaten n8..sorunları yokmu tabiki var ama elektronik şans işi birazda..şansın yokta her markada sorunluya denk gelirsin..sadece şunu söyliyebilirim n8,hakkında yapılan yorumlardaki kadar sorunlu bir cihaz değil..çok fazla abartılıyor

bladeevo

Üye
    Konu Sahibi
evet cok fazla abartıldıgının farkındayım bunun sebebı ıphone un su anda yaklasık ıkı bınlıra ve uzerı oldugu pıyasadan dolay ıarkadasların bıraz canı sıkılıyo sanırım ve nedense bu arkadaslar guzel bı ıfadeyle anlatmaktansa karsı tarafı kucumseyıp sureklı tartısma cıkarma pesındeler sanırım buda fazla para verdım ben ustunum gıbı bı dusunceye gırmelerınden oturu neyse forumda arastırdım bazı arkadaslar garmın ı yan cevırınce harıtanın kaydıgını soylemısler ve bazı arkadaslar ndrıve da ses gelmedıgını belırtmısler bunlar ı nası gıderebılırız?ve su anda nokıa n86 kullanmaktayım ona yukledıgım sayın reıs arkadasın paylasımını yaptıgı garmın s60v3 ler ıcın olan garmınımı yuklemelıyım ve son olarakda soyledıgım fıyat nasıldır sızce?bıraz euro nun yukseldıgını ve telefonun pıyasada bulunmadıgını dusunursek bıraz daha beklemelıyım yada nokıa e7 cıkana kadar beklemelıyım cok tsk ederım

bladeevo

Üye
    Konu Sahibi
pekı fıyat olarak nasıl sızce? 1100 tl

melgklay

melgklay

Üye
Arkadaşım çok genel bir cevap olacak ama senin sorun olarak gördüğün ve şimdiden çözüm aradigin tüm konular aslında sorun değil.. Çünkü nokia hemen hemen hepsini halletmiş.. dat ve mov hariç tüm video formatlarıni ekstra bi programa ihtiyaç duymadan açıyor.. Sanırım 5 tane harita programı var şu anda.. Ki kendi haritasıda çok iyi bence.. Fiyat konusunda birşey diyemeyecem ama başka şehirlerde arkadaşlarin varsa onlara rica et bi fiyat öğrensinler.. Belki ucuz bulursun..

Telefonun yaptıklarına bakarsak çok ucuz :)

bladeevo

Üye
    Konu Sahibi
telefonun yaptıklarına bakarsak tabıkı ucuz orası aşikar zaten sanırım cogu ıp4 veya galaxys kullanan arkadaslar bundan dolayı kın kusuyolar symbiana ve nokia a ya sarj suresı nasıl telefonun gecen nokıa shopda sormustum adam 4 gun fılan dedı guldum cıktım gıttım:)

AYNA

AYNA

Üye
Arkadaşım çok genel bir cevap olacak ama senin sorun olarak gördüğün ve şimdiden çözüm aradigin tüm konular aslında sorun değil.. Çünkü nokia hemen hemen hepsini halletmiş.. dat ve mov hariç tüm video formatlarıni ekstra bi programa ihtiyaç duymadan açıyor.. Sanırım 5 tane harita programı var şu anda.. Ki kendi haritasıda çok iyi bence.. Fiyat konusunda birşey diyemeyecem ama başka şehirlerde arkadaşlarin varsa onlara rica et bi fiyat öğrensinler.. Belki ucuz bulursun..

Nasıl yani flv,avi,wmv,mpg bunların hepsini sorunsuz çalıştırıyor mu N8?

bladeevo

Üye
    Konu Sahibi
turkcell zaten satmıyo dırek yoluyo ınsanı:) 1100 lıra ankara nokıa shop

haliloz95

Üye
:kop::kop: Haklısın suat1111 telefonu almadan herşeyisini öğrendim :D :D
şuanda izmirde yok.turkcellde var oda maşallah kontratla 1350 ye satıyo. :D

ben turkcell bayisinden aldm kontratı istersen kabul edersin kabul edersen int veriyolar etmessen 1100 tl ye cihaz senin :) adamlar numaranı bile aktarıyo cihaza :)

bladeevo

Üye
    Konu Sahibi
kontratla beraber sanırım 1400 yada 1500 lıraya gelıyodu aylık 500 mb ınternet paketı dahıldı benım sordugumda pekı tım lerde kredı kartı vadesız taksıt olayı fılan yaparlarmı

ReaqL

ReaqL

Üye
ben 2. eL 15 gunLuk N8 i 800 e aLdım=)

bladeevo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar burda herkes n8 kullanıyo sanırım fakat son bı soru sorucam kızmassanız 1100 tl ye garantılı n8 mı yoksa 1200 tl ye garantısız ıp4 mu ne dersınız?

suat1111

suat1111

Üye
arkadaşlar burda herkes n8 kullanıyo sanırım fakat son bı soru sorucam kızmassanız 1100 tl ye garantılı n8 mı yoksa 1200 tl ye garantısız ıp4 mu ne dersınız?

bence arastır sen kararver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt