cep telefonu takas onerılerınız lutfen acılen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GoRDoN_X

Üye
    Konu Sahibi
cep telefonu takas onerılerınız lutfen acılen
arkadaslar bır aylık nokıa e5 ıle 3 aylık ıphone 3gs 16 gb whıte telefonu takas etmeyı dusunuyorum.e5 ımın ustune 225 tl verecegım sızce mantıklı bı takas mı ıphone kullanımı nasıldır e5 ımı cok sevdım ama ıphone de cok hos bı kac saat ıcınde sızın bılgılerınıze ıhtıyacım var kullanımı nasıl ıphonenın

----------Eklendi @ 09:51:09 ---------- Yazıldı @ 08:52:10 ----------

arkadaslar lutfen yazarmısınız yorumlarınıza ıhtıyacım var ıphone hıc kullanmadım alayımmı hangısı daha ıyı ben netı telde kullanırım maıllerım bı okadar onemlı mesaj ve yogun araama trafıgınde kullanırım sızce almalımıyım ıphone de cok temız benım cıhazımda cok temız kullanmadım ya acemılıgım olur mu bunları yazarmısınızz

maxirabit

maxirabit

Üye
İphone hasas telefondur aşırı yüklenmeye gelmez.Fazla sıcak olunca bile telefona zarar gelmesin diye kendini dinlenmeye alır.bir de telefonu çok fazla sessize alıp kapatırsan(titreşim tuşu)Bir gün tuş bozulur işlevini yitirir sadece sesi açık konum da kullanırsın.Eyer ihtiyaçlarını karşılıyorsa al.

silver021

silver021

Üye
takas ettigin e5 e göre kat ve kat iyi bir cihaz. ama dikkat et ariza cikarmasin basina iyice incele deforme olup olmadigindan emin ol. Cün iphone 3gsnin çikisi nereden baksan 2 seneden fazla oldu.

GoRDoN_X

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler arkadaslar ama benım ısımı e5 goruyor cıhaz temızdı ama elıme aldım tekrar baktım ben telden sms konusma maıl ve net olarak kullanan bırıyım qwerty klavye ısımı daha ıyı gordugune kanaat getırdım

maxirabit

maxirabit

Üye
İphone'da gönderdiğin mesaj gitti mi gitmedi mi bilmezsin onun için jailbreak yaptım.

faruqq58

Üye
n95 ile takas düşünen varmı

Ocean258

Ocean258

Üye
Nokiadan kurtulman mantıklı bı karar kardes ama ıphone gecmek ıcın aynı seyı soyleyemeyecegım.. bence android ile calısan bı marka ıle takas yapsan daha ıyı olur senın ıcın farkı sende anlarsın zaten kullanınca..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt