NOKİA N8 ezanlı düzgün çalışan namaz vakti uygulaması var mı_?

Sponsorlu Bağlantılar

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi

slymnsrk

Üye
mawakit en iyisi

slymnsrk

Üye
valla ezan duası okuyor istğe bağlı iptal edebilrsin. . Bide ezan okunmadan önce bildirim sesiyle titreşim yapıyor. İlçelere gelincede manuel ayarlama var. Oradan saatleri ayarlayabilirsin.
yani program dili zaten türkçe . Biraz kurcalarsan anlarsın kardeş..

• Beğen
Tepkiler: savaza
savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
valla ezan duası okuyor istğe bağlı iptal edebilrsin. . Bide ezan okunmadan önce bildirim sesiyle titreşim yapıyor. İlçelere gelincede manuel ayarlama var. Oradan saatleri ayarlayabilirsin.
yani program dili zaten türkçe . Biraz kurcalarsan anlarsın kardeş..
teşekkürler kardeşim

• Beğen
Tepkiler: slymnsrk
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
En iyisi cep vakittir ben onu kullanıyorum seneden bir yenileniyor tavsiye ederim

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Kapsamlı ve güvenilir olduğundan Diyanet'in kini öneriyorum.

Bir de namaz ve diğer dini bilgilerle ilgili sade, yalın şekilde bilgi veren aşağıdaki uygulamayı da öneriyorum. Bunların dışında Web aracılığıyla isterseniz diyanet sayfasındaki namaz vakitleri alanına bağlanıp oradan da görebiliyorsunuz.

Afedersiniz Android 'ler için yükleme adresini veriyorum. yanlışlıkla WP adreslerini vermişim.

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kapsamlı ve güvenilir olduğundan Diyanet'in kini öneriyorum.

Bir de namaz ve diğer dini bilgilerle ilgili sade, yalın şekilde bilgi veren aşağıdaki uygulamayı da öneriyorum. Bunların dışında Web aracılığıyla isterseniz diyanet sayfasındaki namaz vakitleri alanına bağlanıp oradan da görebiliyorsunuz.

n8 ve wp ?

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Sawaza kardeş link veriyorum cep vakit için

• Beğen
Jan

Jan

Üye
Keke ben kevser suresini 3 kere okuyup yatıyorum sabah hoca Allahu Ekber dediği vakit uyanıyorum Elhamdülillah :) vakit kazanma vaktidir uğraşa gelemem pro mro :D

• Beğen
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Kendin eklersen ezan okuyor

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
kardeşim cep vakit.jar uygulamasını winrarla aç sevdiğin ezanları cv1 cv2 cv3 cv4 cv5 olaraktan adlandır ve javanın içine at daha sonra uygulamayı yükle daha sonra uyarım ayarlarından attığın ezanları cv1 ... olaraktan göreceksin ordan istediğini seçebilirsin

kendine iyi bak hayırlı forumlar
not:herhangi bir sorunda yardımcı olabilirim :)

• Beğen
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
yükleme linkine tıkladığın zaman açılan sayfada kurulum paketini pcye indir yazan yere tıklarsan .jar uzantılı dosya pc ne inecek daha sonra cihaza gönderip yükleyebilirsin :)

savaza

savaza

Üye
    Konu Sahibi
Kurdum programı ezanı ayarladım programdan çıkarken çık,(uyarımda aç) mıdiyeceğiz..
Kurdum programı ezanı ayarladım programdan çıkarken çık,(uyarımda aç) mı diyeceğiz..
kardeşim cep vakit.jar uygulamasını winrarla aç sevdiğin ezanları cv1 cv2 cv3 cv4 cv5 olaraktan adlandır ve javanın içine at daha sonra uygulamayı yükle daha sonra uyarım ayarlarından attığın ezanları cv1 ... olaraktan göreceksin ordan istediğini seçebilirsin

Zaman farkı ayarlarını yapıyorum tamam a basıyoruz ama tuş işlemiyor kısacası zaman farkı ayarını yapamıyorum yardımcı olur musunuz

Zaman farkı ayarlarını yapıyorum tamam a basıyoruz ama tuş işlemiyor kısacası zaman farkı ayarını yapamıyorum yardımcı olur musunuz?
Birde bu uygulama sadece 2015 yılı için mi ?

Üst Alt