NOKIA mı SONY mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Celal_33

Celal_33

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA mı SONY mi?
Arkadaşlar günümüz teknoloji çagı. Teknoloji baş dödürüyo yıllardır cep telefonu sektöründe liderliği üstlenen NOKIA artık işi zırvaladı. Dün öğrendiğim bir bilgiye göre NOKIA sony nin üstünlüğünü kabul etmiş.Sony bu üstünlüğü 2 firmaya borlu oldugunu açıkladı ericsson ve cybrsoot. kamera ve video da cybr soot telefon dada sony iş birliği ile yaptıkları telefonun sırrını açıkladı SONY artık telefonlarada işlemcı taktıgını ve bu yüzden nokıa nın önüne geçtiği idda ediliyor.
ŞİMDİ BİR 4gb kartı nokyalar kaldıramaz ken sony hiç yavaşlamıo bile...

yusufucan

yusufucan

Üye
Sony'yi Telefon Bazında Söyleyemem Çünkü telefon Yapamıyor eğer Sadece Elektronik cihazlar dersenizz tv m.seti vs.Sony Ama Telefondada nokia 1.sırada GeLir samsung İkinci Sırada GeLir... Her türLü Nokİa

darkme

Üye
sony diyorum ve kullanıyorum :P

CK1991

CK1991

Üye
nokiadır yani :D

buraq85

buraq85

Üye
soru bile saçma nokia der tek geçerim bu arada bu bilgiyi sana dün kim verdi çok merak ettim :D

bigadicking

Üye
sony sony sony.nokianın takozluktan başka bildiği bi şey yok

akraakra

Üye
ark. ben sony diorm...

avrupada teknolojinin kıtasında nokia tlf çok az kişi kullanıyor.. daha cok gelişmemiş ulkeler nokia kullanıyor... bilginize adamalr kullandıgın tlf bile krakterini cıkarıyo..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
arkadaşım eğer N series ürünü alırsan ve gerekli şeyleri uygularsan hiçbir problem ortaya çıkmaz(aygıt arızalı değilse).....sony telefon haricinde tercihimdir...

thalia45

thalia45

Üye
sonyy diorum kullanıorum çok memnunum nokia lar çok takozzz...!!!

fucuk34

Üye
tabiki NOKİA

Brauerei

Brauerei

Üye
komık tabiki nokia Türkiye ıcın verı tabanı nokiaya uygun

merado95

merado95

Üye
valla ben başından söyleyeyim sony gibi telefonlar java özellikli oldukları için virüs girmio ama nokia gibi .sis uzantılı telefonlar çok çabuk virüs alıo ona göre benim bi arkadaşta 6230 vardı virüs girdi telefona mecbur format attı telefona ama ben 3 senedir sony kullaıom sorun yok:oke:

Koray_Enes

Üye
Kuşkusuz ve şüphesiz SONY! Nokiada neymiş...

Elbek

Üye
sony teknoloji konusunda 1 numara nokıa yanna bile yaklaşamaz

acelikbilek

Üye
Çok saçma bir başlık :)

Tek kelimeyle SONY ERİCSSON ;)

_pNr_

Üye
tbiki de sony

xkadir61

xkadir61

Üye
karga'dan başka kuş , nokia'dan başka telefon. tanımam.:sn:

ERHAN58

ERHAN58

Üye
kesinlikle sony bikere telefonlar başlı başına şık görünüm sergiliyo
ve dahası ses telefonlarının hiç birisi daha w seriesin önüne geçemedi fotoda derseniz cybershot süper kalite daha sayiyimmi söleyin

yusufcan64

yusufcan64

Üye
sony ericsson kesinlikle w910i kullanıyorum mükemmel valla

steel59

Üye
Tabiki Sonyyyyyyyyyy

Üst Alt