NOKIA mı SONY mi?

Sponsorlu Bağlantılar

@hw€tt

Üye
arkadaslar kım ne derse desın sony bambaska bişi ve asla nokıa ıle kıyaslanamaz

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
ses ve görüntü açısından sony ama diğer her şey için nokia diyorum:oke:

maddevil

maddevil

Üye
opsiyon bakımından nokia ama işin cırkını çıkardı..hep aynı şey 1 ay bi tlf aldığın tlf 3 hafta içinde eskio..sony bence daha kullanışlı...tlf kullanmaktan zevk alıyorum sonyde ve hiçte pişman
değlim

falcon19

Üye
belki nokia 1. olabilir ama sonyericsson bence nokia ile cok rahat rekabet edebilir kulaklıkta bence en iyi sesi se walkman serisi verio arkadasımda 5700 müzik express war onun kulaklık benim ki kadar ses veremio dıs hoparlörde de benim w810 onunkini gecio tabi teli biraz firmware yaptım..

zafeer

Üye
her zaman sony derim ben nokia da kullandım ama sony daha ii bence herkes nokia yı kullanır ii bilir bi kullanın sony yi görün bakalım

--------------- Ekleme ---------------

firmware yaptım demişsin ne demek bu ii bişe ise bana da sole de yapalım benim sony k810i şimdiden saol

_qMz_

_qMz_

Üye
sony telefonum var..ancak bana çok çektirdi..ama görünüm ses kalitesi..kullanışı bakımından sony diyorum..ancak nokıa daha dayanıklı bence..

aliii_174

Üye
telefonda har kafa NOKİA ama başka cihazlarda sony ama telefonda sony kıçına don alsın NOKİA EN İİ si

tecnotor

tecnotor

Üye
sony ericsson tabiki çünkü hem sony kalitesi var hemde japon

nokıa nın adı sony ericssonun tadı var

yusuf ali

yusuf ali

Üye
bence ilk önce nokia ikinci olarak sony ericson:sn:

rapci28415

Üye
sony sony sony

Atakan

Atakan

Üye
sokıa:D

tecnotor

tecnotor

Üye
ben hep derim nokıa nın adı sony ericsson un tadı var sony ericsson bir başka

Cyber-MaSTeR

Üye
Sonyyyyyyyyyy tabiki yani soruyu kim sordu acaba!!!!

TUHAN67

Üye
nokia diyen arkadaşlar bence nokia kullandıkları için diyorlar.nokia kada adi bir telefon varmı ya :S nokia telefon değil oyuncak üretiyor.tek avantajı yapısal olarak sağlam olması.ama sony bir başka.zarifliği ve beyni (kalitesi) herşeye yetiyor.nokia 1gb hafıza kartı verio tel yanında ama 1 gb da tel kasıo.fakat sony 2 gb verio tel yanında ama 4 gb kartta bile donma olmuyo :S bunun başka açılımı varmı.her iki telefonuda kullanmış biri olarak sony derim.ben w910 kullanıyorum.nokia n serisinden bin kat daha iyi.(ses çıkarması demek elefonun iyi olduğu anlamına gelmez):oke:

hee sölemeden edemiyecem :) nokia kullananalr çoğunlukla symbian olduğu için tercih ediyo.nie istediği programı oyunu yükleyebiliyor.ve nokia iyi olmuş oluyor.aksine nokia en iyisini vermio sen açıkları programla kapatmak zorunda kalıyorsun.ama sony elindekinin en iyisini veriyor ve programa gerek kalmıyo.tabi kendi fikrim.eğer harbi tel istiosan sonyericsson kardeşim kimse inkar edemez.he ben eğlence istiyorum dersen nokia ;)

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
sony alsanız iyi olur NOKİA İSRAİL malı israile yardım etmeyinnnnnnnnnnn

tekprenss

tekprenss

Üye
sonuna kadar sony ericson sony ericsonu cepten cıkartıın zaman millet şöle bi bakıyo acaba bunun markas modeli ne die ama nokia çok basit bi tel bi boka yaramıyo sadece çok sağlam hepsi oo

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye
cebinden çıkarınca bi bakıyorlar sony ye bu takoz ne diyolara arabanın altına taş yerine koymam diyorlar haha sony neymiş beya nokia bi tel yapıyo 8 gb hafıza koyuyo telefonda yavaşlama yok sony 4 gb ile geçinmeye çalışıyo bi düşünün ya

ahtek

Üye
sony diyorum ve kullanıyorum......:nono::nono::megafon:

:heyo: tabiki sony... şüphe yokkkkkkkkk

memohaso

memohaso

Üye
telefon olarak nokia ama elektronik alet için sony ericsson

Üst Alt