Nokia Maps (smart2go navigasyon programı) - Türkiye haritası güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

erdem1365

erdem1365

Üye
emegine sagilk kardesim sagol

kaplan54

Üye
teşekkürler

seyyahao

Üye
nokia 6210 navigatorda sadece güncel türkiye haritası yükleyebilir miyim arkadaşm..?

seyyah26

seyyah26

Üye
sırf bu konu için abone olmuştum ama 11 sayfa gezdim (nokia nın bilinen sayfası dışında link yok)
hiç bir faydalı bilgi bulamadım, ne harilara ait link var nede rapid den paylaşanlar var,

en iyisi unutmak . . . :bann:

DeWiLL07

Üye
slm arkadaslar sadece akdeniz bölgesine ait haritayı nerden bulabilirim bilgisi olan varmı

sneijder_23

sneijder_23

Üye
Arkadaşlar Nokia Maps yani smart2go navigasyon programını kullanan varmı aranızda.ben kurdum Türkiye haritasını da güncellemişler 21.3 MB.ama hafıza kartına kurunca 50 mb civarında yer kaplıyor.şu an istanbul ve Ankara cadde cadde sokak sokak elimin altında.üstelik bedava ve GPS cihazınada gerek kalmadan.özellikle simulasyon olayına bayıldım.herkese tavsiye ederim.program Türkçe ve Symbian OS 9.1 (N73,N93 vs.) gibi telefonlar içindir. Kendi telefonumda (N73) bizzat denedim. daha önceden verildiyse özür dilerim.
Kardes Ben Azerbaijan-i indirdim ama bende cadde sokak elimin altinda degil yardimci olurmusunuz

gold42

Üye
teşekkürler

mysterious_boy3

Üye
iyide link nerede

hero_19

Üye
çok sagolun denedim iyi oldu

c.lang

c.lang

Üye
Dahili bileşen falan hata veriyor ya ? anlamadım gitti :allalla:

feyzullah78

Üye
arkadaşlar bizimle dalga geçiliyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

baykal_77

Üye
buradan download edebilirsiniz
arkadaşım bende n 73 var burdan dovnload yaptım tele attıktan sonra izlemem gereken yol nedir anlatırmısın?
yükledim ama ekranda hicbişey yokadres bulamıyorum

esinti_1986

esinti_1986

Üye
kardes bu program n82 de calısır mı? cvp verırsen sevınırım iyi gunler

eksioqlu

Üye
oLmuorki bu

ecerit

Üye
teşekkürler inşallah olur...
denicem
saol

seymen_brs

Üye
yalnız ben bu haritalar olayına taktım,tümünü download edebileceğim bir yer var mı ya da kablosuzdan çeken arkadaşlar E:\cities in içindeki dosyaları rar halinde ekleyebilirler mi aceba
arkadaslar gercektende benımde cok ıhtıyacım var bırı n82 nın hafıza kartında bulunan G:\cities\diskcache klasorunu rarlayıp yollayabılırmı nokia maps v2 dıye gecıyo ben buldum ama v3 cıktı sonsurum yukle dıyo yanlıslıkla o klasoru sıldım ve cok lazım lutfen cok rıca edıyorum yoksa telı servıse vercem 1 ay gelmıcek bılıyorum :(

kpt_nicea

Üye
Tşkler arkadaşım yayında ve yapımda emeği gecen arkadaşlara tşkler allaha emanetsiniz

firaat

Üye
teşekkürler ben yaptım ve beğendim :)

007fatih

007fatih

Üye
arkadaşlar ben nokia 3600 slide da denedim çok güzel çalışıyor paylaşımın için çok teşekkür ederim :)

oguzreis

oguzreis

Üye
eyvallah kardeeş

Üst Alt