Türkiye İçin En İyi Navigasyon Programı Sizce Hangisi? Neden?

Sponsorlu Bağlantılar

5800Navi

Üye
5800'm var İlk olarak Garmini kurdum başlarda güzeldi fakat daha sonraları kontor yemeye basladı bende sildim.Daha sonra nokia ovimaps ı kullanmayı denedim ama ne uydu buluyo nebişey gerçi öyle 3-5 dk. kadar beklediğimi hatırlamıyorum ama Kullandığım kadarıyla garmin müthişti. Garminin GPS cihazını kuzenim 350.00 lira verdi aldı :) aynı yazılım menü dizaynı..

UmTßrkY

UmTßrkY

Üye
ya dalga falanmı geçiyorsunuz ovi maps da yaşadığım yeri sadece isim olarak gösterio ne kadar berbat bi harita garminde ise oturduğum yerdeki siteyi bile gösterio varmı bundan ötesi ? tek kelime ile garmin:oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
ya dalga falanmı geçiyorsunuz ovi maps da yaşadığım yeri sadece isim olarak gösterio ne kadar berbat bi harita garminde ise oturduğum yerdeki siteyi bile gösterio varmı bundan ötesi ? tek kelime ile garmin:oke:
:oke::oke::oke::oke:

bozkurduz

bozkurduz

Üye
büyük şehirlerde iseniz ovi maps daha iyi ve görsel açıdan güzel. ama her şehir yok.
garmin ise heryerde heryeri gösteriyor. o yönden iyi. büyük şehirde ovi maps küçüklerde garmin kullanıyorum

tolgabes64

Üye
garminde fps nasıl ? ndrive de çok akıcı biçimde ilerleme oluyor ama arkadaşta garmini görünce soğudum. saniyede 1 kare ilerleme oluyor :S

garmin

ndrive

üstteki videolarda çok belli nedemek istediğim.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
en iyi garmin
sonra diğerleri ndrive da baya güzel bazı poi lerdeki telefon no detayı daha iyi birebir navigasyonda bir problem yok birazda alısmaya bağlı diyelim.

doktor_hektor

Üye
arkadaşlar nokia e72 için problemsiz bir navigasyon programı varmı yada öneriniz nedir ?

turkman50

turkman50

Üye
bencede garmin... rehberlık yaptıgım ıcın bulamadıgı otel vs. yok ve hızlı..

agora61

Üye
ovi maps kullanacağınıza arabanın camını açın yoldan birine sorun.ben garmin kullanıyorum konum kaydetme hatasını düzeltince fena değil

ferdigecici

Üye
Amasya'da Yaşıyorum. Yeni Nokia e71 Aldım Ve 510 Güncellemesini Yaptım. Ovi Mapsi Açınca Direkt Güldüm. Sadece ŞEhirde Ki Ana Cadde Var :) İnsan Bir iki Sokak Koyar Ya. Hemen Garmin 5i Ve Başarsoft'un 2010.01 Haritasını Yükledim Balkonda Denemek İçin Açtım Hemen Bi Baktım Sitenin Adını Bile Yazıyor :) Köşebaşında ki Ufacık Bakkalı Bile :) Ndrive da Yetersiz. Küçük ŞEhirler İçin Garmin + Başarsoft Diyorum :)