Nokia Lumia'ların GDR2 ile kavuşacagı quick clock özelliginin ayrıntıları

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia'ların GDR2 ile kavuşacagı quick clock özelliginin ayrıntıları

Nokia'nın windows phone serisi telefonları Lumia cihazlarına GDR2&PR2.0 güncellemesiyle gelmesi kesinleşen standby ekran saati uygulamasının ayrıntıları Macarca bir cihazda ortaya çıktı.

Uygulamada bir çok ayar bulunuyor. Hızlı görüntüleme,başlangıç ve bitiş tarihi,gece modu ve enerji tasarruf modu ekranda görülen özellikler.

Tekrar hatırlatmakta fayda var. FM radyo,standby ekran saati ve bir cok yenilik iceren güncelleme pakedi Haziran/Temmuz döneminde yayınlanıcak.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece, pirenuri, Web Designer ve 1 kişi daha

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu N8 deki saat mi kilit ekranındaki ya çok güzeldi bunada gelirse bayağı hoşuma gider

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Microsofttan az ipucu vermesini istediydim yavaş yavaş geliyor bilgiler :) keşke Allah'tan başka birşey isteseydim :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

a10m6t

Üye
lumia620 e fm radyo guncellemeyle gelir diye bekliyodum ama yokmuş çok kullanmasamda eksiklıgi moralimi bozdu , şimdi sitelerde yeni gelecek özelliklere bakarken birinde stand by ekran saatininde lumia 620 e gelmiyecegi yazıyodu -ekranı desteklemezmiş dıye soyleniyor- bu haberi de okuduktan sonra telefon bi anda gözümde değersizleşti

lütfen ayrıntılı bi bilgisi olan arkadaş cevap versin , lutfen

alical33

alical33

Üye
temmuza kadar bekletmeseler bari haziranın başında gelse keşke hazır olan yazılımı neden vermiyorlar anlamıyorum

ÖEY

ÖEY

Üye
Hayırlısı olsun :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Geç kalmışım :ağlarım:
Ben de tam önceki konunun içine bu bilgileri ekliyordum :hih:

• Beğen
Tepkiler: Web Designer
csH

csH

Üye
arkadaşlar radyo ve ekran saati 620ye gelmeyecek diye duydum doğru mu bu

csH

csH

Üye
radyo kullanmıyorum zaten ama ekran saati gelmezse çok kötü olur

Web Designer

Web Designer

Üye
" Lcd ekranli lumia920'ye geliyorsa lumia620'ye de gelir." dedi Ali Kemal abi :)

csH

csH

Üye
allah razı olsun ali kemal abiden valla atarım telefonu 5. kattan o saat gelmeze:ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
atın atın nasılsa telefona bişey olmaz ama dikkat edin kimsenin kafasına gelmesin:kop:

• Beğen
Tepkiler: csH ve Web Designer

Üst Alt