Haber Nokia Lumia1020 Lansman Ayrıntıları

Sponsorlu Bağlantılar

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Nokia, Microsoft veya Turkcell le alakalı bir durum değil ne yazık ki. Gümrük vergileri + özel tüketim vergileri dahil pek çok değişik vergilendirmeler neticesinde ülkemizde satılan teknolojik cihazların ücretlendirilmesi uçuk olabiliyor. Firmanında doğal olarak koyduğu kar payı işi katmerliyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

buyrun filipinlerde bile 1650 tl ye geliyor (820$) yetmiyor bir de Kamera tutucusu hediye ediliyor.

AYIPTIR BU NOKIA TÜRKİYENİN YAPTIĞI
Nokia Türkiye yurt dışındaki bu fiyatlara rağmen bu cihazı 2000TL'den satışa çıkartıyorsa takdir etmek lazım. Bu cihaz yurt dışında çoğu ülkede iphone5'ten sgs4'ten pahalı. Bir de o pencereden bakın.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Haberler ve emek için :tşk:
Artık ben yönümü L920'm için gelecek güncellemelere ve L1520'ye çevirip beklemeye devam edeyim. :) Bir sonraki heyecanımız GDR3 + Bittersweet Shimmer için beklemeye devam. Bu isimde bana hep bitter çikolatayı hatırlatıyor. Canım çekti şimdi. o_O

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
arkadaşlar detaylıca cihazı inceledim. Lumia920 sahibi olup kamerası yeterli diyenlerin hiç üzülmesine gerek yok. Arkadaki lensi görmeyen cihazı lumia920 zanneder zaten donanım olarak da bir fark yok.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Konu için teşekkürler GDR3 gelsin artık

PureFood

PureFood

Üye
Teşekkürler abi, fiyat pahalı gibi geldi. Her ne şartlar olursa olsun. Fazla satmayacaktır diye düşünüyorum. Hayırlısı Nokia ve Nokia TR ekibi için.

artık gözler 22 ekim tarihini bekliyor.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Tanıtımını İstanbul'da açık havada yapsalar ya.Ne bileyim bir anda beklenmedik bir gösteriyle mesela daha iyi olur sanki ses getirir en azından :dry:

KayraBey

KayraBey

Üye
Türkcell sitesine halen koyulmamış. Ben zaten aylık sabit 60 lira veriyorum. 20 lira daha verip alabilirim. Bi koysunlar siteye de bakalım...
Ayda 80 liraya 5 yıl taahhüt verirsen alırsın tabii...

Yönetici tarafından düzenlendi:
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
umarım 1520 geldiğinde sadece Platinum üyelerine gelmez

ÖEY

ÖEY

Üye
Ali Kemal abi, sen 1020'yi boşver de bize anlatabileceğin dedikodular var mı onu söyle esas ;) :D

• Beğen
Tepkiler: PureFood
umutgidik

umutgidik

Üye
L920 sahibiyseniz ve fotoğrafçılık konusunda bir dahi değilseniz ve şahaserler yaratmıyorsanız, L920den sadece kamera ve 2gb bellek farkı bulunan bir cihaza 2bin tl vermek pek akıllıca olmaz.
Kaldı ki L920 ve L925 ile şahane fotoğraflar çekebilen arkadaşlarımız mevcut.

• Beğen
Tepkiler: dilmenibrahim
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
L920 sahibiyseniz ve fotoğrafçılık konusunda bir dahi değilseniz ve şahaserler yaratmıyorsanız, L920den sadece kamera ve 2gb bellek farkı bulunan bir cihaza 2bin tl vermek pek akıllıca olmaz.
Kaldı ki L920 ve L925 ile şahane fotoğraflar çekebilen arkadaşlarımız mevcut.
Katılıyorum

Üst Alt