Haber Nokia Lumia1020 Kutu Açılım Ve Ön Inceleme(video)

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
evet kutu içeriği biraz daha iyi olabilirdi hani ne koyabilirler die düşünüyorumda :)
foto çekme aparatını ekstradan satıyorlar onu koyamazlar ne olabili ne olabili ???? belki mcro sd kart C10 16 gb mesela
Camera Grip kampanyalı satışlarda hediye olarak verilecek. Fakat basit bir aparat olarak görmeyin. Ciddi anlamda telefonu dijital fotoğraf makinesine dönüştüren harika bir aparat. Ayrıca harici batarya olarak içindeki batarya ile telefonu şarj edebiliyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Gayet güzel görünüyor. Tanıtım için teşekkürler. Dün Ümraniye de Türkcell de bir adet siyah vardı.
₺2100 peşin isteyince moralim bozuldu. Tekelci zihniyetten kurtulmak lazım diye düşünüyorum.
Fiyat araştırmaya devam edeceğim. Sizce de pahalı değil mi?
resmi olarak satış fiyatı 2000TL olarak açıklandı. Fakat cihaz henüz her yerde bulunmadığı için o şekilde fırsatçılar da olabiliyor malesef.

plenken

plenken

Üye
Teşekkür ederim. Biraz beklicem o vakit.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Abicim eline koluna sağlık gittikçe daha da güzelleşiyor :)

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
abi elinde tüm lumialar var galiba
:ehe

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ali bey, güzel kısa ve öz bir anlatım olmuş. Teşekkürler elinize sağlık. Bu arada note 3 ü merak ediyorum. :)

ANIL

ANIL

Admin
İnceleme için teşekkürler. Kamera yazılımı oldukça kullanışlı hazırlanmış. Bu cihaz ile fotoğraf çekmek büyük keyif verir.

umutgidik

umutgidik

Üye
Ellerine sağlık abi, ağzımızın suyu aktı sayende :)

plenken

plenken

Üye
Arkadaşlar an itibariyle beyaz lumia1020den sizleri selamlıyorum.
Yardımlarınız için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation, n000k, umutgidik ve 3 diğerleri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar an itibariyle beyaz lumia1020den sizleri selamlıyorum.
Yardımlarınız için teşekkürler
hayırlı olsun. İlk günlerde dikkat et herkes alıp bir resim çekmek isteyecek. Çektikten sonra telefona bakakalışlarını çekmek için yanında bir kamera bulundur. :kop:

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Katılıyorum :sirit:

Üst Alt