Haber Nokia Lumia1020 Lansman Ayrıntıları

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia1020 Lansman Ayrıntıları
Nokia Lumia 1020 bugün yapılan lansmanla birlikte 1999TL fiyatla ön siparişe açıldı. Ürüne ilk olarak Türkcell Plantium üyeleri sahip olacak. Ayrıca cihazla birlikte PR 95G kamera tutucu 159+KDV,kablosuz şarj kapağı CC3066 da 69TL+KDV fiyatla satışa sunuldu.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan, Nokia Lumia ailesinin yeni üyesi Lumia 1020’yi tanıtmaktan büyük heyecan duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Nokia Lumia 1020 bir akıllı telefonun sunabileceği en üstün görüntüleme teknolojisini sunuyor. Kullanıcılarımızın daha zengin deneyimler yaşayabilmesi için Lumia 1020 ile beraber Nokia ProCamera uygulamasını da geliştirdik. Artık fotoğraf sever Nokia kullanıcılarının, gerek görüntü kalitesi gerek zoom teknolojisiyle fotoğraf çekmek için yanlarında sadece Lumia 1020’lerini bulundurması yeterli

Nokia Türkiye genel müdürü sayın Çiçek Uyansoy İcan ve Turkcell'den Hulusi Acar

Nokia Türkiye genel müdürü sayın Çiçek Uyansoy İcan,Nokia Türkiye ürün müdürü Ali Mutlu Direk ve Okan Bayülgen

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi

respection123

Üye
Bekliyoruz :)

skynet

Üye
Evet gelsin bakalım ayrıntılar :eller:

alical33

alical33

Üye
fiyat 1999 tl imiş bana biraz tuzlu geldi 1700 falan olsa iyiydi

ANIL

ANIL

Admin
Önsiparişler bugün başlayacakmış. 11 Ekim tarihinde satışa sunulacak. Ayda 83 TL'den başlayan fiyatlar ile satın alınabilecek. Peşin fiyatı ise 1999 TL.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Öbür konuda da yazmıştım fiyatı beni aşar :)

ÖEY

ÖEY

Üye
Fiyat bence de biraz fazla olmuş. 1700 tl maksimum olmalıydı fiyatta.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Fiyatı bayağı fazlaymış ben 1520 yi bekliyordur onuda zaten eşim için alacaktım evde orda burda nette de rahatça gezine bilir diye düşünüyorum en çokta yarım tablet niyetine böyle büyük ekran bir telefon bekliyordum note 3 alacaktım fakat nokiadan bu hamleyi görünce 1520 ye karar kıldım umarım onun fiyatı bu denli yüksek olmaz

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bencede bu fiyat beni aşar ya çok ya :ohannes: 2000tl

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ama şunu söylim fotoğrafa meraklı olup elinde bir fotoğraf makinesi gezdiren devamlı foto çeken arkadaşlar çok ultra pro lar hariç onlara gerçek makine lazım mutlak almalılar zira hem tek cihaz hemde daha ucuz yollu olur tel 1300 desek mak 1000 desek 2300 ama bu 1999 TL bir lira yada istediğimizi alır çıtır çerez yteriz : )

sekajmer

sekajmer

Üye
fiyat süper!! 2000tl olsa nasıl alırdık :D

pissed26

pissed26

Üye

lansmanda okan bayülgende yer almış

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
okan Bayülgen telefonla profesyonel olarak uzun bir çalışma yapmış. Kendisini dinlemek keyifliydi. Onun resimlerini de müsait bir zamanımda paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
alasulumurat

alasulumurat

Üye
Türkcell sitesine halen koyulmamış. Ben zaten aylık sabit 60 lira veriyorum. 20 lira daha verip alabilirim. Bi koysunlar siteye de bakalım...

ANIL

ANIL

Admin
Okan Bayulgen

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Invoke
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Türkcell sitesine halen koyulmamış. Ben zaten aylık sabit 60 lira veriyorum. 20 lira daha verip alabilirim. Bi koysunlar siteye de bakalım...
Türkcell platinium üyeleri için geçerli fiyatlar onlar. On sipariş alımı da sadece Türkcell platinium üyeleri için başlatıldı.

slmrt

slmrt

Üye
turkcell koymuş reklamı resmen geldi Türkiyeye :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia1020'nin muhteşem kamerasının ayrıntıları:)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
saracg

saracg

Üye

buyrun filipinlerde bile 1650 tl ye geliyor (820$) yetmiyor bir de Kamera tutucusu hediye ediliyor.

AYIPTIR BU NOKIA TÜRKİYENİN YAPTIĞI

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
konuya Nokia Türkiye genel mudurunun konuşması eklenmiştir.

Üst Alt