Nokia Lumia1020 Lansman Ayrıntıları

• 2 Ekim 2013
  • 1524 Okunma
  • 34 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Nokia Lumia 1020 bugün yapılan lansmanla birlikte 1999TL fiyatla ön siparişe açıldı. Ürüne ilk olarak Türkcell Plantium üyeleri sahip olacak. Ayrıca cihazla birlikte PR 95G kamera tutucu 159+KDV,kablosuz şarj kapağı CC3066 da 69TL+KDV fiyatla satışa sunuldu.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan, Nokia Lumia ailesinin yeni üyesi Lumia 1020’yi tanıtmaktan büyük heyecan duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Nokia Lumia 1020 bir akıllı telefonun sunabileceği en üstün görüntüleme teknolojisini sunuyor. Kullanıcılarımızın daha zengin deneyimler yaşayabilmesi için Lumia 1020 ile beraber Nokia ProCamera uygulamasını da geliştirdik. Artık fotoğraf sever Nokia kullanıcılarının, gerek görüntü kalitesi gerek zoom teknolojisiyle fotoğraf çekmek için yanlarında sadece Lumia 1020’lerini bulundurması yeterli

Nokia Türkiye genel müdürü sayın Çiçek Uyansoy İcan ve Turkcell'den Hulusi Acar

< Resmi açmak için tıklayın >

Nokia Türkiye genel müdürü sayın Çiçek Uyansoy İcan,Nokia Türkiye ürün müdürü Ali Mutlu Direk ve Okan Bayülgen

Yazan: papakudioflu
    Son düzenleme: 2 Ekim 2013
    suyunsesi bunu beğendi.
  2. Bekliyoruz :)

3. Evet gelsin bakalım ayrıntılar :eller:

4. fiyat 1999 tl imiş bana biraz tuzlu geldi 1700 falan olsa iyiydi

5. Önsiparişler bugün başlayacakmış. 11 Ekim tarihinde satışa sunulacak. Ayda 83 TL'den başlayan fiyatlar ile satın alınabilecek. Peşin fiyatı ise 1999 TL.

6. Öbür konuda da yazmıştım fiyatı beni aşar :)

7. Fiyat bence de biraz fazla olmuş. 1700 tl maksimum olmalıydı fiyatta.

8. Fiyatı bayağı fazlaymış ben 1520 yi bekliyordur onuda zaten eşim için alacaktım evde orda burda nette de rahatça gezine bilir diye düşünüyorum en çokta yarım tablet niyetine böyle büyük ekran bir telefon bekliyordum note 3 alacaktım fakat nokiadan bu hamleyi görünce 1520 ye karar kıldım umarım onun fiyatı bu denli yüksek olmaz

9. bencede bu fiyat beni aşar ya çok ya :ohannes: 2000tl

10. Ama şunu söylim fotoğrafa meraklı olup elinde bir fotoğraf makinesi gezdiren devamlı foto çeken arkadaşlar çok ultra pro lar hariç onlara gerçek makine lazım mutlak almalılar zira hem tek cihaz hemde daha ucuz yollu olur tel 1300 desek mak 1000 desek 2300 ama bu 1999 TL bir lira yada istediğimizi alır çıtır çerez yteriz : )

11. fiyat süper!! 2000tl olsa nasıl alırdık :D

12. okan Bayülgen telefonla profesyonel olarak uzun bir çalışma yapmış. Kendisini dinlemek keyifliydi. Onun resimlerini de müsait bir zamanımda paylaşırım.

ANIL bunu beğendi.
  13. Türkcell sitesine halen koyulmamış. Ben zaten aylık sabit 60 lira veriyorum. 20 lira daha verip alabilirim. Bi koysunlar siteye de bakalım...

14. Okan Bayulgen

Invoke bunu beğendi.
  15. Türkcell platinium üyeleri için geçerli fiyatlar onlar. On sipariş alımı da sadece Türkcell platinium üyeleri için başlatıldı.

16. muratalperr55 bunu beğendi.
  17. muratalperr55 bunu beğendi.
  18. konuya Nokia Türkiye genel mudurunun konuşması eklenmiştir.

Yüklüyor...
18/09/2018 - 22:55