Nokia Lumia 920

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 920
Nokia Lumia 920 Hakkındaki görüslerinizi merak ettim.Sizce nasıl bir telefon ?? Kullanımı rahat mı işlemcisi nasıl ??

Bazı özellikleri : Çift çekirdek 1.5 Ghz Krait işlemci, 4.5 inç IPS TFT ekran, 720x1280 piksel çözünürlük, Carl Zeiss optik teknolojili 8 megapikselli ve LED flaşlı arka kamera, 3G , kablosuz şarj teknolojisi ve 2000 mAh batarya.

<span style="color: rgb(78, 78, 78); font-family: Arial; line-height: 18px; text-align: justify; ">[video=youtube;8Q8tlSDpVDI]http://www.youtube.com/watch?v=8Q8tlSDpVDI&amp;feature=player_embedded[/video]

anılbaran

anılbaran

Üye
ben gayet olumlu bakıyorum bence gelince alabilirsin donanım olarak wp için yeterli.Hiç bir sorun çıkmaz :oke:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
donanım wp8 için yeter de artar çok stabil ve akıcı bi cihaz bende tavsiye ederim :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kesinlikle alınabilir bir cihaz.

Dereck

Dereck

Üye
Her ne kadar Lumia 920 nin tanıtımında bazı sahtekarlıklar yapılsada aceleye getirilsede almayı düşündüğüm bir model

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
nokia nın amsterdam lansmanına gittim windows phone olduğundan uygulama sıkıntısı çekebilrsin ama çok güzel bi tel kablosuz şarja bayıldım

MoonLife01

MoonLife01

Üye

:zzz: bunu söylemek için illa kullanmam gerekmiyor. Bilen bilir :ok2:

Kullanmadan nerden bileceksin arkadaşim senin amacin milleti zarar sokmakmı?

920 i alicak yukardaki arkadaşımız diyecek uygulama yok oyun yok güncelleme vermiyor nokia beni aldatti yine o yüzden arkadaşımızın kendısı karar vermeli

• Beğen
Tepkiler: key43
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Arkadaş ekran çözünürlüğünü yanlış yazmış 1280 * 768 :)

abandonware

abandonware

Üye
Kullanmadan nerden bileceksin arkadaşim senin amacin milleti zarar sokmakmı?

920 i alicak yukardaki arkadaşımız diyecek uygulama yok oyun yok güncelleme vermiyor nokia beni aldatti yine o yüzden arkadaşımızın kendısı karar vermeli
evet..

- - - Eklendi - - -

+1 ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...