Haber Lumia 830 Tanıtıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

pirenuri

pirenuri

Üye
Hocam ben level atlayacak olsam şu an 1520 derdim :D
**20 ile biten bi cihaz almak istemiyorum şahsen :D. Ama bu dediğim cihazlar da çok değişik ya aralarında 400er ₺ fark var ama seçim çok önemli ve kafam çok karışık. Bu karışıklık yüzünden android bile alabilirim :D

dakamon

dakamon

Üye
Valla ben snap 810 410 610 lu cihazları bekliyorum açıkcası.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
830 güzel cihaz ya aslında almak isterim. 920 2 yıl oldu bi Level atlamak istiyorum ama 930 ve 830 arasında kaldım. 930un tasarımını hç beğenmiyorum ya. Ha bi de 730 var o da güzel cihaz
@papakudioflu ali kemal abi bu Nokia neden telefonlarını bir birine bu kadar yakın yapıyor ? 735 830 ve 930 arasında net karar vermek imkansız resmen
930 ile 830 arasında arkadaki kamera dışında tasarımda ne fark var ki? hatta ben 830u çok beğenmeme rağmen şarj/usb soketinin üstte olmasından dolayı bi türlü sıcak bakamadım

pirenuri

pirenuri

Üye
930 ile 830 arasında arkadaki kamera dışında tasarımda ne fark var ki? hatta ben 830u çok beğenmeme rağmen şarj/usb soketinin üstte olmasından dolayı bi türlü sıcak bakamadım
Valla bence bu uç cihaz arasında 735 daha makul ama ben de ustteki arkadaş gibi 810lu ları falan bekliyorum. Ayrıca nokia neden s600 falan koymadıysa 830a

akdeniz77

akdeniz77

Üye
Valla bence bu uç cihaz arasında 735 daha makul ama ben de ustteki arkadaş gibi 810lu ları falan bekliyorum. Ayrıca nokia neden s600 falan koymadıysa 830a
s400 çok iyi iş yapıyor sıkıntın olmasın en ufak bi problem yok.bide admin bi konu açarsa artılıranı ve eksilerini yazabilirim.

pirenuri

pirenuri

Üye
s400 çok iyi iş yapıyor sıkıntın olmasın en ufak bi problem yok.bide admin bi konu açarsa artılıranı ve eksilerini yazabilirim.
Benzer bi konu yoksa ve konuyu yararlı bulacaksanız açın derim. Sıkıntı olacağını sanmam

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
G
Her türlü düşünceye saygı duyarım ama Nokia'nın Microsoft'a geçişinden sonra yaptığı en iyi cihaz olarak gösterebilirim 830'u. 930'da bile bazı anahtar özellikler eksikken 830'da bile bunların bulunuyor olması gerçekten iyi. (Glance Screen gibi). İşlemci konusunda Snapdragon 400 olması bazı kullanıcıların kafasını karıştırıyor olabilir ama bu telefon zaten amiral gemi olması için tasarlanmadı, o yüzden işlemci konusuna da fazla takılmamak gerek bence. Bütçesi orta seviyelerde olanlar için her yönüyle güzel telefon. 10 MP kameranın yanında hem Carl Zeiss, hem Pureview, hem de OIS özellikleri var. 820'ye göre batarya daha iyi, tabi arasındaki donanım farklılıkları ne kadar etkiler bilemiyorum ama Nokia'nın yapacağı firmware güncellemesinin performansına göre konuşmak daha doğru olur bence. Bir 820 kullanıcısı olarak almayı düşünüyorum şu anda. 730 ile 830'un arasında kaldım ama ülkemize gelince daha detaylı bakma şansına sahip olursam net kararımı o zaman vereceğim.
lumia 930da glance screen olmamasının sebebi ekranın desteklememesi oled ekranın ekran hafızası yoktur lumia 830 ise amoled ekran kullanır bu ekran ekran hafızasına sahip glance screen ekran hafızası olmadan çalışmaz 930a güncellemeyle gelecektir

papakudioflu

papakudioflu

Admin
@Sensation
@bulutsuzgece
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve Sensation
BaySerkan

BaySerkan

Üye
Dün itibari ile Lumia 1020'den 830 a geçmiş bulunmaktayım ilk izlenimlerim olumlu kullandıkça iyi kötü yanları hakkında yorumlarımı yazarım ilk olumlu yorumum telefonla konuşurken kulağıma gelen ses 1020 ye kıyasla çok daha iyi..

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
lumia 830 ve fitbit flex bileklik

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Arkadaşlar konu hortlamışken bi soruyum dedim turuncu ve yeşil kapaklarını arıyorum alabileceğim internet mağazası varmı bildiğiniz

gnr_54

Üye
lumia 830 nokia lumia degilmiydi yoksa microsoft yeni mi cikardi