Haber Lumia 830 Tanıtıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Neyse bi kaç aya bilemedin 4-5 aya fiyatlar 1000 seviyesine iner. Hele bi satışlar olmasın.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
820'yi 1250 liraya almıştım. 820 ile kıyaslandığında buna 1300 vermek normal gibi sanki.

doctorrr

doctorrr

Üye
Yarına birgüne 820 alacaktım bak 2 sene sonra çıkanla arasında uçurumlar olmayınca hoşuma gitti :D 820'nin buna göre üstün özellikleri var mı bilmemem öyle diyenler var yani eğer öyleyse hoşuma gider. Genelde ben telefon alacağım zaman yenisi çıkar sonra o da ucuzlar böyle afedersiniz şey gibi kalırım ortada. Hep böyle olur. Gerçi destek de sıkıntı olmuyor microsoft'ta. Cihaz pahalı yalnız 900-1000 tl civarı bi fiyat biçilse her türlü gideri var bunun. Tasarımı güzel, hoş. Donanım zaten şahane (bana göre) ama alınır mı alınmaz microsoft markalı çıkacak cihazlar bunlardan daha daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.

dakamon

dakamon

Üye
820'yi 1250 liraya almıştım. 820 ile kıyaslandığında buna 1300 vermek normal gibi sanki.
Hocam 820 ye 1250 lira vermekte mantıklı değildiki ya :) bende verdim sonradan 700 e kadar indi. Ve telefondaki pil o telefona göre yanlış seçim. 820 nin sıkıntıları var bence. Gerçekten 1250 yi haketmeyen bir telefondu. Hani bu 820 ile kıyaslayınca cidden hakediyor ama sonuçta 820 nin fiyatıda da 830 un fiyatı da yüksek. Aralarında kıyaslama yapsak hangisi daha çok hakediyor bu fiyatı deren tabiki 830. Kasası yeni teknolojileri olması kasa kalitesi iyi olması falan filan.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Yağız Ryan
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Yani 6 inçlik bir amiral gemi telefon çıkarmıyorlar ya gerçekten sıkıldım beklemekten

braayn

braayn

Üye
Yani 6 inçlik bir amiral gemi telefon çıkarmıyorlar ya gerçekten sıkıldım beklemekten

6" inçlik bir cihaz kolay kolay çıkarmazlar sanırım çünkü l1520 satışları çok çok iyi değil amiral 5.5 " inç çıkar sanırım

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
5.5" küçük ama 1520'yi gorunce

dakamon

dakamon

Üye
5,2 tam ideal. Ben ondan bekliyorum

ArMaGeDdOn_87

Üye
bu fiyat çok fazla 830 un fiyatı en fazla 750 TL olmalıydı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Güzel şık ve kaliteli cihaz fiyatı makul(1000 TL altı)tutarlarsa satmaması için bir neden yok bence.

• Beğen
Tepkiler: lazye
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Altın versiyonunu almak isteyen olursa Çin'den getirtelim.
8 Ocak'ta çıkıyormuş :kıskıs:

Ekli dosyalar

Serhan

Serhan

Üye

Altın versiyonunu almak isteyen olursa Çin'den getirtelim.
8 Ocak'ta çıkıyormuş :kıskıs:
Bu bildiğin brown :(

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Zevkler tartışılmaz ama bu ney ya. Cihazın bütün estetiğini almış götürmüş. Arka kapak berbat.