Haber Lumia 830 Tanıtıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Altın versiyonunu almak isteyen olursa Çin'den getirtelim.
8 Ocak'ta çıkıyormuş :kıskıs:
Ne turuncu ne yeşil. Artık gözüm altın renginde :)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

akdeniz77

akdeniz77

Üye
inşallah yarın alıyorum kullandıktan sonra herşeyini anlatıcam tarafsız olarak.2 sene 920 kullanan biri olarak iyi bir test yapabilirim sanırım.:))

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Rainesto

Rainesto

Üye
  • Beğen
Tepkiler: akdeniz77
akdeniz77

akdeniz77

Üye
merak ettğim bişe var inecelemelerde falan hoparlörü acaip güçlü diyorlar ve desibel de yüksek gerçekten doğru mu acaba?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
merak ettğim bişe var inecelemelerde falan hoparlörü acaip güçlü diyorlar ve desibel de yüksek gerçekten doğru mu acaba?
Ses ciddi anlamda iyi diğer Lumia cihazlara göre. Ayrıca kalitesi de yüksek.

akdeniz77

akdeniz77

Üye
technopatın videosunu incelemeştim bütün cihazlardan iyi rahatsız edici seviyeye geliyo demişlerdi.yani android vs.dahil

akdeniz77

akdeniz77

Üye
ve 830 u aldım ilk izlenimler harika ayrıntılı yazıcam daha sonra.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, ceza87, Sensation ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
Adminlere soyluyorum lumia 830 ile ilgi sorular bilgiler diye bir konu açın millet oradan devam etsin bu konuda kapatılsın yada bu konunun adı değişsin. @papakudioflu

akdeniz77

akdeniz77

Üye
Adminlere soyluyorum lumia 830 ile ilgi sorular bilgiler diye bir konu açın millet oradan devam etsin bu konuda kapatılsın yada bu konunun adı değişsin. @papakudioflu
faydalı olmaya çalışıyorum ne var ki bunda

dakamon

dakamon

Üye
faydalı olmaya çalışıyorum ne var ki bunda
Sana bir şey demedim ki ben lafı ortaya attım. 830 tanıldı bitti diğer telefonlar için yapıldığı gibi bu telefon içinde soru sorma bilgi alma konusu açılsın dedim.

akdeniz77

akdeniz77

Üye
Sana bir şey demedim ki ben lafı ortaya attım. 830 tanıldı bitti diğer telefonlar için yapıldığı gibi bu telefon içinde soru sorma bilgi alma konusu açılsın dedim.
e yani çünkü geniş bi yelpaze de incelenmesi lazım.çünkü daha önceki lumiaları unuttum.:)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Valla ben merak ediyorum. Elimde Emekli Amiral L920 var. Şimdi genç Teymen L830 daha mı iyi acep Recep?

pirenuri

pirenuri

Üye
830 güzel cihaz ya aslında almak isterim. 920 2 yıl oldu bi Level atlamak istiyorum ama 930 ve 830 arasında kaldım. 930un tasarımını hç beğenmiyorum ya. Ha bi de 730 var o da güzel cihaz
@papakudioflu ali kemal abi bu Nokia neden telefonlarını bir birine bu kadar yakın yapıyor ? 735 830 ve 930 arasında net karar vermek imkansız resmen

suyunsesi

suyunsesi

Üye
830 güzel cihaz ya aslında almak isterim. 920 2 yıl oldu bi Level atlamak istiyorum ama 930 ve 830 arasında kaldım. 930un tasarımını hç beğenmiyorum ya. Ha bi de 730 var o da güzel cihaz
@papakudioflu ali kemal abi bu Nokia neden telefonlarını bir birine bu kadar yakın yapıyor ? 735 830 ve 930 arasında net karar vermek imkansız resmen
Hocam ben level atlayacak olsam şu an 1520 derdim :D