nokia lumia 920 kamera sorunu !

• 29 Ağustos 2014
  • 1854 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar hiç bi yerde görmediğim karşılaşmadığım bi sorun sadece lambaya tuttuğumda hafiften beyaz bir ışık veriyor telefon ama normal turunca sabah akşam farketmiyor hep karanlık iso ayarları falan auto + diğer uygulamalar da da siyah gösteriyor telefon hiç servise gitmedi göndersem mi acaba beyler napsam bilemedim göndermek istemiyorum şimdi çunku bi kere gidince bidaha düzen tutmuyor telefon ne yapmalıyım ne etmeliyim yardım edin lütfen

Yazan: StartTheGame
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Örnek Resim Atarmısın

3. bende de oluyor arada telefonu kapatıp açınca düzeliyordu, olmazsa ses kısma ve kilit açma tuşuna basılı tut titreyene kadar

4. Makrodami Bi Baksana Ona

5. bu sorunuda ilk defa duyuyorum benim başıma hiç gelmedi ama kullandığınız sistem ney acaba arada bende sistem yüzünden renkler baya bir değişiyor o belki sana kamera içerisinde iken gelmiştir wp8.0 veya cyan ise olmaması gerekiyor

Son düzenleme: 29 Ağustos 2014
  6. Geçenlerde bende de oldu. Soft reset attım da kendine geldi Allah'tan.

7. Sanki Cihaz Makro Moddaymiş Gibi Odak Moduna Bakın Onla Alakali Bence

8. Makro falan ayarlamadım ben kardeşim :( wp8.1 sistem ilk defa geldi bu hata bana[DOUBLEPOST=1409345578,1409345539][/DOUBLEPOST]Soft reset atmayı deneyeyim bi sağolun

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. NSUdan Baştan Kur yazılımı En Garantisi

10. Soft reset attım sorun geçti sağolun kardeşlerim :) çok teşekkür ederim zamanınızı ayırdınız çok sağolun

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Konu çözüme kavuştuğuna göre :locked2:. Geçmiş olsun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 02:33