Haber Nokia Lumia 1020 Ile Okan Bayülgen'in Kadrajından Istanbul

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
gel sen de wp ailesine:D

PureFood

PureFood

Üye
Düşündürtüyor ille naparsın :)şaka bi yana bekleri seni de lumia kullanıcıları listesinde ;)

Invoke

Invoke

Üye
Ben androidden acaip memnunum :) Sadece 1020nin kamerasını çok beğendim. Bir de Windowsphone'un arayüzü değişik, biraz kullanmak da istiyorum. Bakalım...

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Turkcell'den 1 gb turbo internet aldık, 1 gb ilk gün doldu kalan 29 gün kaplumbağa bağladı, 96 kb bağlantı ile bu resimler nasıl açılır merak ediyorum.

umutgidik

umutgidik

Üye
Nokia Polatı dize getirdi, okan 'ımı dize getiremicek :D

• Beğen
Tepkiler: q0nzalez
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Abi fotoğrafları pc'den açıp zoom yapınca pikselleri sayılıyor çok kötüleşiyor neden?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Abi fotoğrafları pc'den açıp zoom yapınca pikselleri sayılıyor çok kötüleşiyor neden?
çünkü resim çok fazla büyük, pixellerin içine kadar sokuyor seni. resmi pc ye kaydet sonra makul büyüklüklerde bak.

alical33

alical33

Üye
valla ne yalan söylüyüm tam boyut bakıp zoom yaptıktan sonra o helikopter fotoğrafının gerçk olmadığına inanmaya başladım netlik çok bozuluyor o bi defa tıklayınca zoom yaptıktan sonra

skynet

Üye
Aynen valla bende pc'ye indirdim resimleri ama zoom yaptıktan sonra baya baya netlik bozuluyor

4MaGuS

4MaGuS

Üye
valla ne yalan söylüyüm tam boyut bakıp zoom yaptıktan sonra o helikopter fotoğrafının gerçk olmadığına inanmaya başladım netlik çok bozuluyor o bi defa tıklayınca zoom yaptıktan sonra
sen burdan aynı boyutta indirmiyorsun ilk olarak şunu bilin birde atılan resim orijinal resim değil yani boyutu küçültülmüş diye ( küçültülmüş derken resim siteleri boyutunu direk düşürüyor zaten) biliyorum onu ancak direk link le atıp bakmak lazım aslıdna orijinal resim varsa paylaşan olursa iyi olur

alical33

alical33

Üye
sen burdan aynı boyutta indirmiyorsun ilk olarak şunu bilin birde atılan resim orijinal resim değil yani boyutu küçültülmüş diye ( küçültülmüş derken resim siteleri boyutunu direk düşürüyor zaten) biliyorum onu ancak direk link le atıp bakmak lazım aslıdna orijinal resim varsa paylaşan olursa iyi olur
valla pcye attıktan sonra 19.4 mb olarak geldi 1 tane fotoğraf tam boyutu olmayacak değil ya buda fotoğrafı açıp tam boyutu göster diyorum durum dedğim gibi

• Beğen
Tepkiler: skynet
4MaGuS

4MaGuS

Üye
valla pcye attıktan sonra 19.4 mb olarak geldi 1 tane fotoğraf tam boyutu olmayacak değil ya buda fotoğrafı açıp tam boyutu göster diyorum durum dedğim gibi
bence sadece bu resimlere göre konuşmak yanlış olur resimlere bende baktım dediğin gibi yakınlaştırmada çok kötü ancak normalde bozulma vadır tabiki ancak bu kadar olacağını sanmıyorum elinde orijinal resmi olan bir kişinin resmi rarlayıp link paylaşmasını istiyorum bende bulursam paylaşırım

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Daha güzel resimler beklerdim görsel açıdan

skynet

Üye
1020 ile çekilmiş :ohannes:

gıwıliler

gıwıliler

Üye
cok cok cok ama cok fazla noise var yoksa on numero 5 yıldız :D

dilmenibrahim