nokia internet radyo

• 12 Ekim 2012
  • 2766 Okunma
  • 37 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selamün aleyküm internet radyoyu sorunsuz kullanıyorken az önce favorilerden bir radyoyu veya bölgelere göre radyolara girmeye çalıştığımda zaman hatası alıyorum ve bağlanamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

Yazan: Dumbledore
  2. bu aralar nokia servislerinde ciddi aksaklıklar var bilmem farkettinizmi :hmmm

3. farketmeyi bırak ben isyan bayrağını çoktan açtım

4. internet radyosu harita yükleyicisi daha neler neler habire bağlantı hatası veriyor habire sıkıntı çıkarıyor :(

5. Sizdede aynı sıkıntı mı var ? Yoksa bende mi

6. sorun herkeste sıkıntı etme :ok2:

7. Hay allah garibim boşuna flash yedi desene. :D

8. aman yarabbi n'aptın kardeşim sen :D

9. Hocam şu telefonu aldığımdan beri tek sürekli kullandığım 2 uygulamadan biri bu internet radyosu telefonu kullanma sebebimde denilebilir.1-2 şey denemiştim telefonda.Sonra bu hatayı alınca ondandır dedim.Flashtan sonra ve sizin cevaplarınızdan sonra anladım sorunun genel olduğunu

10. başka aplikasyonlara bakabilrsin :hmmm ama bilmiyorum mağazaya bi' göz atmanı tavsiye ederim mutlaka vardır :spr

11. aplikasyon derken ?

12. yani alternatif uygulamalar araştırabilirsin :ok2:

13. hocam bu tür radyo programı olarak bir karnavala rastladım ondada istediğim radyo programları ne yazık ki yok :( Bu arada sorun hala devam etmekte mi ?

14. Bende bir aksaklık yok sizde neden var anlamadım. Belki lumia için uyarlama yapıyordur diyeceğim çok saçma olacak. :ehe

15. Sorun şu an itibari ile devam etmekte :( Aynı sorunu alan c6-01 kullanıcıları var mı acaba ?

16. sorun yok

xxnurixx bunu beğendi.
  17. 5 kanal denedim hepsi çalışıyor

18. kcr

kcr
    An itibariyle aynı sorun mevcut.

19. sorun ne anlamadım ben? radyolar sorunsuz açılıyor yani bazen bazı kanallarda sorun verebilir ama hepsindemi veriyor acaba

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 20:50